Freshweld Uluslararası Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Dış Ticaret  

Freshweld Uluslararası Ticaret ve Sanayi A.Ş. hakkında:

FRESHWELD markası kurulduğu yıllardan itibaren sektöründe yenilikçi ve güvenilir yapısı ile dikkat çekmeyi basarmış ve titiz üretim kalitesi ile, sektörün en önemli markalarının çözüm ortağı konumuna gelebilmiştir. Yılların verdiği tecrübe ve değerli iş referansları ile Freshweld kendi markası altında üretimini sürdürürken, günümüzde sektördeki en önemli tedarikçi markalara da yine iş ortaklarının kendi markaları ile emme ve filtreleme cihazlarıüretmek suretiyle, sektördeki önemli konumunu koruyabilmektedir. 16.000m2 kapalı alanda kurulu olan üretim tesislerinde 120 kişilik uzman üretim ekibi nezaretinde üretilen FRESHWELD ürünleri sektörde kaliteli ve profesyonel çözümlerin buluşma noktası olabilmiştir.

Genişürün yelpazemiz ve detaylara önem veren yüksek kaliteli üretim felsefemiz ile, siz değerli iş ortaklarımıza kendi iş alanlarında çalışırken, iş ve insan güvenliği konusunda vazgeçilmez olan hava emme, filtreleme ve havalandırma alanlarında anahtar teslimi eksiksiz hizmet sunmaktayız. Seri imalat üretim ile ekonomik ve kaliteli ürünler üretirken özel projeleriniz için tam size uyan özel üretimleri de bir terzi titizliği ile üreterek işletmenizin vazgeçilmez çözüm ortağı olmaya da gayret ediyoruz. İhtiyacınız olan ürünlere ulaşmak için kataloglarımıza bir göz atın ya da bize ulaşın, size uygun bir ürünümüz veya çözüm önerimiz mutlaka vardır.

Tüm sistemimiz ve ürünlerimiz ISO, TUV ve CE gibi endüstriyel ürünlerin ve endüstri firmalarının vazgeçilmez kalite standartları ile sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimiz iş güvenlik mevzuatlarına titizlikle uyarak yine tüm iş güvenlik denetmenleri tarafından istisnasız olarak kabul edilmektedir. Söz konusu insan ve iş güvenliği olduğunda işinizi şansa bırakmayın; gelin birlikte bir çözüm üretelim ve risk almadan işlerinize odaklanmanın keyfini sürün.

Freshweld Uluslararası Ticaret ve Sanayi A.Ş. İş İlanları

Freshweld Uluslararası Ticaret ve Sanayi A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!