HDC Exclusive

Kozmetik  

www.hdc.com.tr/

HDC Exclusive hakkında:

Bir insanın kendini daha iyi hissetmek için ihtiyaç duyduğu şey nedir? Tarz, görünüş, statü, güç... İnsanın bunlara sahip olma isteği, beğenilme arzusundan doğar. Günümüzde neredeyse nefes kadar ihtiyaç duyulan beğenilme arzusu, herkesin ortak noktasıdır ve bunu tatmin etmek zaman zaman güçleşir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin beğenilmek birçoğumuz için hayattaki en önemli motivasyon kaynağıdır. Ve fark etmesek de kendimizi beğendiğimizde ışıldar, tüm bu duyguları diğer insanlara aktarırız.

Bizler modayı takip eden, en yeni ürünleri satın alan ve kendimize uygulayan insanlarız. Çünkü bizler hep farklı olmak, değişmek ve daha iyi görünmek istiyoruz. Estetik, kozmetik, moda, tasarım… Bunların hepsi kendimizi daha çok beğenmemizi ve başkaları tarafından beğenilmemizi sağlıyor.

Peki ya saçımız için ne yapıyoruz? Saçlarımız bizim hayal ettiğimiz kadar gür, uzun veya hacimli değilse ve onlarla vedalaşmaya henüz hazır olmadığımız dönemde yavaş yavaş dökülerek bizi bırakmaya başlıyorsa buna neden izin verelim? Üstelik saçlarımız için yapabileceğimiz çok şey varken…

HDC Exclusive, insanlara saçlarını tıpkı kıyafet seçercesine özgürce değiştirme ve yeniden yaratma şansı sunmak için kuruldu. Bizler HDC Exclusive olarak bugüne dek Türkiye’de bir ilk olan holistik yaklaşımı baz alıyor, saçlarınızı yalnızca bir organ olarak görmüyor, hayatınızı tamamen değiştirebilecek yeni bir moda aksesuarı haline getiriyoruz. Mutluluğunuz ve özgürlüğünüz için moda, tıp ve estetik sektörlerini buluşturuyoruz.

Ve bu buluşmaya dahil olmak için henüz geç değil…

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-18:00
    • Cumartesi: 08:00-18:00
    • Pazar Yok

HDC Exclusive İş İlanları

HDC Exclusive firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!