İnovia Yenilikçi Elektronik Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet  

www.inovia.com.tr

İnovia Yenilikçi Elektronik Teknolojileri hakkında:

INOVIA Teknoloji olarak inovatif, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen konseptimiz ve dinamik kadromuzla teknik cihazlar ve laboratuvar teknolojileri sektöründe emin adımlarla hizmet çıtamızı her geçen gün biraz daha genişletmekteyiz. 2012 yılı başlarında kurulan firmamız müşterilerine verdiği güven ve hızlı hizmet anlayışı sayesinde çok hızlı bir şekilde büyümektedir. Şu anda Türkiye'nin en önemli devlet kurumlarının hemen hepsine ve özel kurumların birçoğuna hizmet vermiş olan firmamız, asıl vizyonu olan "Tüm Türkiye'de ve dünyada tanınan ve sevilen bir marka olma" yolunda da emin adımlarla ilerlemektedir.

Şirketimiz, sadece satış değil aynı zamanda tecrübeli mühendis kadrosuyla Ar-Ge faaliyetleri de yürüterek ilgili her türlü özel üretim taleplerini değerlendirmeye alıp müşterilerine özel ürünler de geliştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Laboratuvar dünyasında verdiği kaliteli, hızlı ve müşteri dostu hizmeti ile hem Türkiye de hem de Dünya da akla ilk gelen markalardan olmak.

DEĞERLERİMİZ

- Önce müşterimiz için varız

- Dinamik ve genç bir takımız

- Şeffaflıktan yanayız

- İnsana değer veririz

STRATEJİK ÖNCELİKLERİMİZ

Bir teknoloji şirketi olarak;

- Dünya pazarına cep ve kullanıcı dostu üst düzey cihazlar sunmak

- Hızlı ve kaliteli hizmet sunmak

- Yurt içi ve uluslararası pazarlarda iletişim, teknoloji ve yeni iş alanlarındaki fırsatları değerlendirerek büyümek ve sadece Türkiye'de değil tüm dünyada ülkemizi gururla temsil etmek - Teknolojik yetkinliğimizi kullanarak müşterilerimizle ilişkimizi enginleştirecek yeni hizmetler geliştirmek.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

İnovia Yenilikçi Elektronik Teknolojileri İş İlanları