Katre Isı Sanayi

Katre Isı Sanayi
Katre Isı Sanayi www.katre.com
Firmayı Şikayet Et
Katre Isı Sanayi İş İlanı Ara

Katre Isı Sanayi İş İlanları

Katre Isı Sanayi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Katre Isı Sanayi Hakkında

Firmamızın temelleri 1990 yılında İstanbul’da beyaz eşya sektöründe atılmıştır. Katre Isı Sistemleri ve Mühendislik Ltd. Şti. ünvanıyla, 1996 yılında, ana faaliyet konusunu ısıtma-soğutma olarak değiştirerek sektöre girmiştir. Katre Isı, “Isıtma-soğutma ile ilgili çözüm merkezi olmak” ilkesiyle Türkiye’de en büyük tedarikçi firmalardan biri olmayı başarmıştır.

  21 yılı aşkın tecrübemizle, yüksek kalitedeki ürün ve teknojileri müşterilerimize sunuyoruz. 
Ürün ve hizmet Kalitesinde mükemmeli hedefliyoruz. Sattığımız ürün çeşidi ile, "İnsanların gündelik hayatlarını daha kolay ve daha güzel bir hale getirmek" için verdiğimiz çaba, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını gün be gün takip etme sorumluluğunu da beraberinde getirmektedir. Sizlerin gereksinimlerini önceden belirleyebilmek için kendimizi geliştiriyoruz. Merkez ofisimizde ve şubelerimizde mühendislik birimi ile projelerinize çözüm üretiyoruz.

  Sektörde 6500 ü aşkın ürünü ve bir çok markayı; distribütörlük, ana bayilik, bayilik ve tedarikçilerimizle sizlere ulaştırmaktayız. Bireysel Isıtma Sistemleri Kombi, Radyatör, Soba, Yerden Isıtma Malzemeleri, Mekanik ve Endüstriyel Ürünler, Klima, VRV, Chiller Soğutma Sistemleri, Isı Pompaları, Yangın Pompası, Yangın Dolabı, Sprinkler, Yangın Tesisat Malzemeleri, Isı Yalıtım Malzemeleri, Depo Sistemleri, Boru ve Ekleme Malzemelerini müşterilerimize sunmaktayız. 

  Katre Isı olarak topluma karşı sorumluluklarımızı her zaman önde tutma bilincindeyiz. İçinde yaşadığımız topluma ve temel değerlerine saygılı bir biçimde çalışmayı sürdürmekteyiz. Sürekli değişimin yanı sıra ekonomik ve sosyal gelişime de eşit oranda önem göstermekteyiz. Sistematik eğitim programları ile çalışmalarımızın bilgi, yetenek ve performanslarını arttırmak, sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla bünyemizde Katre Akademi’yi kurduk. Bu sayede bilgi, birikim ve tecrübelerimizi çalışanlarımıza, bayilerimize ve genç kuşaklara aktarıyoruz.

  İletişimde açıklık ilkesiyle yol alıyoruz, Bizim için müşteri memnuniyeti ve menfaati önemli ve önceliklidir. Kalitede mükemmeli amaçlıyoruz, Kaliteyi bugün elde ettiğimiz düzey olarak değil, “Sürekli Gelişim” olarak kabul ediyoruz. 

  Katre Isı her zaman helal kazanmayı, hak ve hukuka riayet etmeyi, yasalara ve ahlaki kurallara saygılı olmayı, adil ve dürüst çalışma ilkelerini benimsemiştir.

  Başarımızı personelimize ve müşterilerimize borçluyuz, Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 00:00 - 18:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Yemekhane

Katre Isı Sanayi İş Başvurusu

Katre Isı Sanayi, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Katre Isı Sanayi firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Katre Isı Sanayi ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Katre Isı Sanayi iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Katre Isı Sanayi iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver