Kent Sağlık Grubu

Sağlık/Hastane  

www.kenthospital.com

Kent Sağlık Grubu hakkında:

 

 

İnsana  ve  topluma  saygı  ilkesinden  yola  çıkarak  sağlık  hizmetini  en  üst  düzeyde sunan, eğitimli  yardımcı  kadrosu  ve  alanında  öncü  sağlık ekibiyle  Ege  Bölgesi ve  Türkiye  genelinde tercih  edilen  hastane  olma özelliğini  kuruluşundan  bu  yana  sürdürmektedir.

Kurumsal Önceliklerimiz

  • Kaliteyi  en  üst  düzeyde tutmak, 
  • Doğruluk ve  etik  çalışma  ortamı 
  • Hasta  haklarını  hizmet anlayışı  içinde  yaşatmak
  • Sağlık  alanında  öncü  olmak
  • Lider  ekibiyle  yeni  liderler  yetiştirmek
  • Eğitimi  yaşam  biçimi  yapmak

Kent  Hastanesi, tıp  eğitimi  ve  tıp  hizmetlerinde  dünya  çapında  bir  kurum  olan  Mayo  Clinic  ile  yapmış  olduğu anlaşma  ile  bilgi  ve  teknoloji  paylaşımı  yaparak  hastaların  tedavileri  için  en  gelişmiş  protokolun  uygulanması  sağlanmaktadır.

Sağlıkta dünyaca tanınan ve altın standartlar olarak bilinen ABD'li Joint Commission of Accreditation'dan (JCI) akreditasyon belgesi alan Kent Hastanesi, dünyanın 89'uncu sağlık kuruluşu ve Türkiye'nin 5'inci hastanesi olma başarısını göstermiştir.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Biz Kent Hastanesi çalışanları;

  • Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermeyi her şeyin üstünde tutar,
  • Eğitimin sürekliliğine inanır,
  • Lider ekibimizle yeni liderler yetiştirmeyi hedefler,
  • Kent Hastanesi çalışanı olmaktan gurur duyarız.

Hastanemizde geliştirdiğimiz bütün sistemlerde çalışanlarımızın temel sorumluluğu, kendini ve işini geliştirerek, kuruma ve kendine değer katmaktır.

İşe Alım

İşe alım sürecimizin amacı, insan kaynakları Politikamız ile uyumlu, pozisyon için geçerli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına inanan, öğrenmeye kendini ve işini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır.

Bu süreç İnsan Kaynakları bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle koordineli olarak yürütülür.


Eğitim ve Gelişim Olanaklarımız

Çalışanlarımıza, kültür ve değerlerimiz doğrultusunda davranışsal becerilerini veya görevlerine katkı sağlayacak bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik şirket içi ve dışı  eğitimler vermekteyiz.

Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemleri geliştirerek çalışanların motivasyonlarının sürekli artırılacağı profesyonel iş ortamı ve kariyer gelişim fırsatları yaratmak hedefi ile çalışmaktayız.

 

 

 

Kent Sağlık Grubu İş İlanları

Kent Sağlık Grubu firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!