Kenzimen Tobacco

İmalat  

www.kenzimentobacco.com

Kenzimen Tobacco hakkında:

Kenzimen Tobacco, 2017 yılında, İzmir Kemalpasa O.S.B’de kurulmuş olan dünya çapında bir nargile tütünü firmasıdır. Firmamız eşsiz lezzet ve aromaya sahip olan nargile tütünlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Şirketimizin kurucusu Sn. Hasan Kılıç nargile tütünüyle ilk kez 1982 yılında işçi olarak gittiği Suudi Arabistan’da tanıştı. Suudililerin içtiği, Hindistan’dan gelen ve adına “cırak” denilen nargile tütünü ile ilgili edindiği birçok tecrübe sayesinde, 1990 yılında işin pazarlamasını yapmaya başlayarak bu sektörde ilk adımını attı. Böylelikle aromalı nargile tütünü üretimi konusundaki merakı ve ilgisi onu kaliteli, keyifle içilen, güvenli tütün üreticiliği konusunda geliştirdi. Bu coşkuyu ülkesine taşıyıp, geniş ürün yelpazesini kendi ülkesi üzerinden dünyaya tanıtmaya karar verdi.

Vizyon

Tecrübemizi kaliteye olan tutkumuzla harmanlayarak aromalı tütünü en mükemmel haliyle beğeninize sunmak için her geçen yıl bir önceki yıldan daha iyisini üretme çabalarımızla kendimizi yeniliyoruz.

Misyon

Amacımız yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada gurur duyabileceğimiz Türk menşeli bir nargile tütünü markası yaratmaktır. Sektördeki en modern teknolojileri kullanarak, mükemmel aromaya sahip, kusursuz kalitedeki güvenli nargile tütününü üretmeyi hedefliyoruz.

Kenzimen Tobacco İş İlanları

Kenzimen Tobacco firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!