Kılıç Holding

Denizcilik  

www.kilicdeniz.com.tr/

Kılıç Holding hakkında:

Kariyer

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI:

Sektörün Lideri Olarak; Kalıcı ve Sürdürülebilir başarı İçin; yetkin, verimli, değer katan, gelişime açık, girişimci, pozitif düşünen mutlu bir iş gücü ile kalitede fark yaratmaktadır.

ÇALIŞANLARIMIZIN MİSYONU:

EKİBİN BİR PARÇASI OLMAK

Zoru başarabilmek için güçlerin birleşmesi gereğinden hareketle ekip ruhu ile alışmanın Başarının temel ilkesi olarak benimsendiği Kılıç’da tüm çalışanlar, bireysel olarak değil, ekibin bir parçası olarak faaliyet gösterirler.

TEKNOLOJİK DEĞİŞİM VE GELİŞİM

Şirketimiz, en son teknolojik gelişmeleri izlemekte ve uygulamaktadır. Çalışanlarımız da değişim ve
gelişimin birer parçası olarak, uygulamalara katkı sağlamakta ve eğitimlerle sürekli kendilerini yenilemektedirler.

İŞE VE İŞYERİNE BAĞLILIK

Çalışanlarımız, işlerine ve işyerlerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmenin, Kılıç’ın temel prensibi olduğunun bilinciyle ve aidiyet duygusuyla hareket ederler.

KILIÇ HOLDİNG’DE ÇALIŞMANIN GURURUNU TAŞIMAK

Çalışanlarımızın her biri sürekli büyüyen ve gelişen Kılıç’ın bünyesinde yer almaktan doğan haklı gururu taşımakta, davranışları ve çalışma disiplinleriyle Şirketin Örnek çalışanları arasında olma çabasını sürdürmektedir.

ÇEVREYE VE ETİK DEĞERLERE SAYGILI OLMAK

Kılıç’ın Çevreye ve etik değerlere verdiği önem, çalışanlarımız tarafından da benimsenmiş; böylece tüm faaliyet alanlarında uygulama bütünlüğü sağlanmıştır.

ÇALIŞANLARIMIZ AİLEMİZİN BİR ÜYESİDİR

İşlerine ve işyerine sahip çıkan her çalışanımızı birer aile üyesi olarak görmekteyiz. Ve çalışmalarımızı, başarılarımızda, üstlendiği görevi zamanında ve doğru olarak yerine getiren çalışanlarımızın büyük katkılarının olduğu gerçeğinin bilinciyle sürdürüyoruz.

Kılıç Holding İş İlanları

Kılıç Holding firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!