MAB Destroy İnşaat Yıkım Hizmetleri Limited Şirketi

İnşaat  

www.mabyikim.com.tr/tr

MAB Destroy İnşaat Yıkım Hizmetleri Limited Şirketi hakkında:

MAB Destroy İnşaat Yıkım Hizmetleri Ltd. Şti; 1800’lü yılların sonlarında sektörün ilk kurucularından olan Hüseyin Bulut’un dördüncü nesil torunu olan Mehmet Ali Bulut tarafından kurulmuştur. Mehmet Ali Bulut dört nesildir süregelmiş aile mesleği olan Yıkım Müteahhitliğine 2003 yılında ilk adımını atmıştır.

Ülkemizde yıkım faaliyetleri 2000’li yılların başında insan gücü kullanılarak ve gelişmiş yıkım yöntemlerinden yoksun bir şekilde yapılmakta idi. Marmara depremi sonrasında oldukça ihtiyaç haline gelen yıkım hizmetleri adeta yeni bir alt sektörün oluşmasına sebep olmuştur. Mehmet Ali Bulut’un faaliyetlere başladığı günden günümüze kadar Yıkım Sektörünün gelişimine çok sayıda katkıları olmuştur.

2005 yılında ortaklı yapıyla limitet şirketini kuran Mehmet Ali Bulut çok sayıda prestijli projeyi başarıyla tamamlamıştır. Kurucusu olduğu şirket ile 2008 yılında Japonya’dan ithal ettiği ( Ultra High Reach Demolition Excavator – UHD ) Yüksek Erişimli Yıkım Ekskavatörüyle gelişmiş ülkelerin kullandığı yöntemleri Ülkemize kazandırmaya başlamıştır. Kat eksiltme yıkımlarının en önemlisi olan Mini Makineli Yıkım yöntemine de aynı yıl içerisinde başlayarak Ülkemize kazandırmıştır.

Kurucu ortağı olduğu şirket ile Abu Dhabi, Dubai ve Doha’ya şubeler açmış orta doğuda da prestijli projeleri başarılı bir şekilde tamamlamıştır. 2012 yılında Kentsel Dönüşüm ilk töreninde 10 adet binayı patlayıcılarla yıkarak Türkiye’nin ilk Dinamitli Yıkım Projesini gerçekleştirmiştir.

2012 yılında Yıkım Müteahhitleri Derneği’ni kurucularından olan Mehmet Ali Bulut ilk genel kurul seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanı seçilmiş ve görevine devam etmektedir. Türkiye’nin ilk Ulusal Yıkım Mevzuatı taslağını düzenleyerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunmuştur. Ulusal Yıkım Mevzuatı Çalıştay görevlisi seçilmiş ve görevine devam etmektedir. 2011 yılında Dünyaca ünlü ekonomi dergisi Fortune tarafından Türkiye’nin en başarılı 40 yöneticisi radar listesinde yer almış ve 4 yıl üst üste listede yerini korumuştur.

2015 yılından itibaren sektördeki yerine MAB Destroy İnşaat Yıkım Hiz. Ltd. şti. ile devam eden Mehmet Ali Bulut, kaliteden ödün vermeden, güvenli, hızlı ve teknoloji harikası ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

http://www.mabyikim.com.tr/tr/hakkimizda

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 2 Beyaz Yaka
  • 10 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-19:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Prim (pozisyona bağlı)

MAB Destroy İnşaat Yıkım Hizmetleri Limited Şirketi İş İlanları

MAB Destroy İnşaat Yıkım Hizmetleri Limited Şirketi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!