MAGIC FORM

Tekstil  

MAGIC FORM hakkında:

MAGICFORM 60 Yıllık Tecrübesi ile Çizgisinde Yürümeye Devam Ediyor!

MAGICFORM, iç giyim sektöründe 60 senelik adanmışlığın heyecanını

kendi değerini bilen kadınlar ile paylaşmaya devam ediyor.

Uluslararası bir marka olmak vizyonu ile 1952 yılında yola çıkan MAGICFORM, 60 yıllık bir adanmışlığın ve tecrübenin gerçek hikayesini gözler önüne seriyor.

"Her kadın kendi masalının prensesidir” mottosu ile 60 yıldan beri, şıklığın ve sağlığın önemini bilen kadınlara ve genç kızlara hizmet veren MAGICFORM Türkiye’de henüz sutyen yokken, markanın kurucusu Çetin Ercengiz tarafından tel ve kauçuktan hazırlanan ilk ürünü ile, iç giyim sektörüne bir ilkle adım atan marka, dünyada ilk kez içi su dolgulu sutyenin ve iki beden büyük gösteren ‘maximiser’ ın da yaratıcısı.

Türkiye’de Boyner ve Debenhams markalarının ve 200’ü aşkın satış noktasının yanı sıra Nişantaşı Valikonağı Caddesinde, Kanyon AVM, Ataköy A Plus AVM ve Arena AVM’de bulunan konsept mağazalarında tecrübeli satış asistanlarının eşliğinde hizmet veriyor. İnsana saygının esas alındığı firmamızda tüm çalışanlarımız yüksek motivasyon ile çalışır,çalışanlarımızdan aldığımız bu enerji ile tüm müşterilerimize kusursuz müşteri memnuniyeti sunmak Magic Form ‘un vazgeçilmez esasları arasındadır.

MAGIC FORM İş İlanları

MAGIC FORM firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!