Mavi Bilişim ve Danışmanlık

Bilgisayar / BT / Internet  

www.mavibilisim.com.tr

Mavi Bilişim ve Danışmanlık hakkında:

Bilindiği üzere, Gümrük ve Dış Ticaret Uygulamaları, son derece karmaşık, birbiriyle ilişkili mevzuat ve iş süreçlerinden oluşmaktadır. Bu yapıyı yazılım sektörüne taşımak için hem Gümrük Uygulamaları konusunda ciddi bir deneyimin hem de yazılım konusunda da ciddi bir birikimin gerekmekte olduğu aşikardır. Bugüne kadar sektöre yönelik bu tür yazılımlar ya sektör dışından bir bakış açısı ile geliştirilmişti yada yazılım mimarisi olarak ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamaktan çok uzak kalmaktaydı…

… Ve tam da bu nokta da. Mavi Bilişim ve Danışmanlık kurucularının 25 yılı aşkın teorik ve uygulama deneyimlerini kullanarak 1999 yılında sektörün ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için yazılım geliştirme sürecine başladık. Proje ekibimizde; Gümrük Müşavirleri, Gümrük Çalışanları, Mali Müşavirler, Personel Uzmanları yer aldı. Geliştirilen projeler Gümrük Müşavirliği, şirketlerinde kullanılarak Gümrük ve Dış Ticaret erbabının ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirildi. İşlevsel Fonksiyonları tamamlanan projenin görsel tasarım ve navigasyonu profesyonel bir ekip tarafından geliştirilerek proje tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecek benzersiz bir çözüme dönüştürüldü.

“Bizler, Mavi Bilişim ve Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşları iş ortaklarımız gibi görerek, hizmet ve servis kalitesini bugüne kadar alıştıkları seviyelerin üzerine çıkartarak; kaliteli, kesintisiz ve sağlıklı servis vermek için her türlü özveri ve özeni göstermeyi kendimize misyon edindik.”

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:30
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

Mavi Bilişim ve Danışmanlık İş İlanları