Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık

Firma Detay

Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık

Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık

www.naveksport.com.tr

Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık Hakkında

1999 yılından beri sürdürdüğümüz OKÇULUK serüvenimizi 2013’te Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık A.Ş adı altında profesyonelce devam ettirmekteyiz. Navek isminin kelime anlamı “Doğru Ok” demektir. Hep doğru olmayı hedefleyen bir yapı üzerine kurulmuş olan Navek, Okçuluk ilgililerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamıştır. Okçuluğa değer veren ve okçuluğun büyümesi ve gelişmesi için çalışan firmamız Türkiye Okçuluk Federasyonu ana sponsorudur. Navek dünyaca ünlü okçuluk markalarını en hızlı ve en doğru şekilde müşterilerine ulaştırmayı amaç edinmiştir. NAVEK bilgili, tecrübeli ve uzman ekibiyle 2015 yılında kendi markası olan As-Es markasını yaratmış ve kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış AS-ES markasını dünya okçuluk pazarına kazandırmıştır.

Navek geleneksel okçuluk malzemeleri ve okçuluk av malzemelerini de geniş ürün yelpazesiyle ilgililerine sunmaktadır. Okçuluğa dair her şeyi barındırmasıyla Türkiye'de okçulukla ilgilenen sayısını, yakın gelecekte çok daha yüksek sayılara çıkarmayı amaçlamaktadır. Navek sadece malzeme tedariği ile değil okullara, Spor kulüplerine, Av bayilerine, Otellere malzeme ve uzman eğitmen desteği sağlar. Doğru, güvenilir, uygun malzeme teminini sağlamak için uzman eğitmenler ile iş birliği içerisindedir. Bunun yanında Türkiye’de ilk olarak OKÇULUK malzemesi onarım-yapım servisini hem profesyonel hem amatör okçular için en deneyimli ekibimizle okçuluk ilgililerine sunmaktayız.

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:30 - 09:30 Cumartesi: 09:30 - 17:30 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı Bayram Yardımı

Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık İş İlanları

Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim