Nazlı Gıda

Gıda  

www.nazligida.com.tr

Nazlı Gıda hakkında:

TANITIM

Türkiye’nin önde gelen aromalı toz içecek markası Nazo’nun üreticisi olan Nazlı Gıda 1993 yılında bir aile şirketi olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. 1997 yılında toz içecek sektörüne yatırım yapan Kurt ailesi, güçlü yatırımlar eşliğinde modern, hijyenik ve kalite standartlarına uygun tesisler kurarak üretim ağını genişletmiştir. Süreç içinde ürünlerini Avrupa standartlarına taşıyarak gıda sektöründe öne çıkan firma, geniş çaplı ve uzun soluklu Ar-Ge çalışmaları ile birçok alanda yeni ürünü pazara dahil etmiştir. Nazlı Gıda, 20 bin metrekarelik üretim alanına sahip olmakla birlikte, yıllık 600 milyon paket üretim kapasitesi ile 13 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Nazlı Gıda bugün, kahve, sakız, şekerleme, mısır çerezi ve çikolata gibi ürünlerle gıda sektöründeki yelpazesini genişletmiş durumdadır. Firma ürünleriyle profesyonel ve kitlesel tüketime yönelik yeni ve ciddi bir kategori oluşturmaktadır. Hijyen ve sağlık odaklı bir çalışma felsefesi benimseyen Nazlı Gıda üretimini ISO 9001:2000 ve ISO:22000:2005 kalite standartlarına göre sürdürmektedir. Hammadde seçiminden üretime, üretimden pazarlamaya kadar tüm aşamalarda en sıkı denetimleri gerçekleştirerek, uygulamaya geçiren Nazlı Gıda, küçükten büyüğe ailenin tüm fertleri tarafından gönül rahatlığıyla tüketilebilecek ürünler geliştirmeyi, bir işletme önkoşulu olarak değerlendirmektedir.

Şirket, bu çerçevede ürünlerini uzun dönemli araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin neticesinde ortaya koymaktadır. Kimya ve Gıda Mühendislerinden oluşan Ar-Ge birimi, gıda teknolojisinde yaşanan gelişmeleri ve tüketici eğilimlerini takip ederek, güvenilir, sağlıklı ve yeni ürünler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Nazlı Gıda İş İlanları

Nazlı Gıda firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!