New York Studio Dil Okulları

Eğitim  

www.newyorkstudio.com.tr/

New York Studio Dil Okulları hakkında:

İstanbul’da 20 yıldır faaliyet gösteren New York Studio Dil Okulları, 120’nin üzerinde deneyimli yabancı ve Türk personel kadrosuyla; 4.Levent, Kozyatağı ve Bağdat Caddesi lokasyonlarında hizmet vermektedir.

Eğitimde en son dünya kalitesini esas alarak hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeyen her yıl kendini yenileyip, teknolojik gelişmeleri takip ederek, sistemine uygulayıp sektörüne öncülük eden, Türk iş hayatının, dünya ile uyumlu olarak rekabetini esas alıp; öğrencilerine; mesleklerinde kullanabilecekleri terminolojiyi öğreterek, öğrendikleri yabancı dil’i konuşabilen uluslararası yöneticiler olarak yetişmelerine katkıda bulunan, Öğrencilerine günlük hayatlarında ve dünya ile rekabet eden iş hayatlarında kullanacakları güncel dil’i öğretmeyi hedeflemiş kalitede bir dil okuludur.

Tüm yabancı dil eğitim programlarımız kişiselleştirilmiş ve yüksek standartlardadır. İster yeni bir dil öğrenmek isteyin, ister öğrendiğiniz yabancı dilinizi geliştirmek isteyin, ister kariyeriniz için dil öğrenin, ya da yurtdışı gezinizde kullanmak için öğrenin, New York Studio Dil Okulları her zaman tam size uygun olarak programlar üretip size sunar.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:30-19:30

New York Studio Dil Okulları İş İlanları

New York Studio Dil Okulları firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!