Nwg Services

Hizmet / İşletme Servisi  

www.nwg.com.tr

Nwg Services hakkında:

1960 yılında Almanya’da kurulan NWG ”Nort West Gebaeudereinigung”, 1996 yılından bu yana Alman ve Türk sermaye ortaklığı ile Türkiye genelinde İstanbul genel müdürlüğü olmak üzere,Ankara,Adana,İzmir Bursa,Antalya ve Trakya bölge müdürlükleriyle toplam 3582 çalışanı ile 48 ilde kuruluşlara outsourcing hizmetleri sunmaktadır.

Sahip olduğu ISO 9001:2000, OHSAS Belgeleri ve TSE Belgeleri ile tescillemiş olduğu kalitesini; teknolojik donanım ve dünyadaki yenilikleri takip ederek sürekli ve güçlü hale getirmektedir.

NWG Service, bilinç düzeyi yüksek deneyimli kadrosu,sonuç odaklı yaklaşımları ve detaydan başlayarak bütünü kavrayan güçlü çözüm politikasıyla, müşterilerine sürekli memnuniyet garantisi vermektedir.

MİSYONUMUZ

Proaktif bir düşünce yapısı içinde hizmet sektöründe portföy ve iştirak yatırımını hızla geliştirerek, güvenilir ve ölçülebilir bir şirket olarak liderliği kalıcı kılmak.

VİZYONUMUZ

İş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğunu daima göz önünde
tutarak; değişimin gerekliliğini benimseyip, dünyadaki sektörel yenilikleri yakalamak, insan ve kalite odaklı hizmet anlayışını yaygınlaştırarak toplum için değer yaratan bir şirketler topluluğu olmak.

Nwg Services İş İlanları