Özkaymak

Firmayı Şikayet Et
Özkaymak İş İlanı Ara

Özkaymak Hakkında

50 yıla uzanan bir süre, insan ömrüne ve nesillere yayıldığında, önemli bir zaman sürecidir.Özkaymak ailesi de, çalışanı emeklisi… yaşayanı; Hak’kın rahmetine kavuşanı ile hep bir aile olmayı bilmiş, acısı ile tatlısı ile ticari faaliyetlerinde de aile kurumu gibi bu günlere erişmiştir.

İşte bizi mutlu eden, gururlandıran bu tesbit ile; 1960 yıllarında başlayan kara yolu ile yolcu ve yük taşımacılığı sektöründe yer alışımız, bugün Türkiye satıhında 3500 kişinin çalıştığı ve günlük ortalama 3000 kişinin taşındığı bir noktaya gelmiştir.

1974 yılında Konya’mızın ilk belgeli konaklama tesisi olan ÖZKAYMAK PARK OTEL, turizm sekröründeki ilk kıvılcım olmuş ve bugün, Antalya merkez, Kemer ve Alanya’da dördü 5 yıldızlı, biri 4 yıldızlı 5 turistik tesis ve Konya’da 2 nitelikli tesisimiz ile ülke ekonomisinde önemli bir yeri olan, ‘’bacasız sanayi’’ de , 3500 yatağa ulaşan kapasitesi ile ülkemizin zincir otel anlamında ilk on grubu içersinde yerini almıştır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Belirtilmemiş

Özkaymak İş Başvurusu

Özkaymak, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Özkaymak firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Özkaymak ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Özkaymak iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Özkaymak iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver