Reta Mühendislik

Mühendislik  

www.retamuhendislik.com.tr

Reta Mühendislik hakkında:

RETA MÜHENDİSLİK, siz değerli müşterilerimize 25 yılı aşkın süredir metal sektöründe hizmet vermektedir. Kurucumuz A. Refik YÜKSELİR'in çeyrek asırı aşkın deneyimleriyle kurulan firmamız ilk günden itibaren kalitesi ve fiyatları ile sektöründe öncü olup tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile sürekli iyileştirme içinde, kalite hedefleri doğrultusunda, ürün alanımızda kalitede lider olabilmek için fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak, müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kalite seviyesini eğitimli teknik elemanlar ile sağlamak firmamızın temel politikasıdır

Firmamızın kalite anlayışı doğrultusunda, müşteri memnuniyeti için gerekli teknik alt yapı ile profesyonel bir çalışma yapılarak, en uygun çözümler sunmak bizim görevimizdir. İlkelerimiz doğrultusunda fark yaratmayı bir amaç bilen kuruluşumuz her işletmenin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve taleplerine cevap vermek için esneklik yaratmaktadır.

Bizim amacımız çalıştığımız firmalarla ÇÖZÜM ORTAĞI olmaktır.

RETA MÜHENDİSLİK çözüm ortaklarıyla birlikte profesyonel çalışma ortamı kurarken, mevcut alan ve bu alana gereken gerçek kapasite, palet çeşitlerini ağırlığını ve ebatlarını, girdilerin niteliğini, sayısı ve değişim periyotlarını. Akabinde oluşan çıktıların niteliği, sayısı ve değişim periyotlarını. Firmanın sipariş hazırlama sürecini, kullanılacak depo sistemini, firmanın mevcut imkanları ve yatırım kapasitesini masaya yatırıp cavaplarını aramaktadır.

RETA MÜHENDİSLİK, siz çözüm ortaklarına çeşitli özelliklerde ve ölçülerde bilgisi, imkanları, alt yapısı ve tecrübesiyle istenilen olanakları sunabilmektedir.

Firma Profili

1979 yılında makina mühendisi A.Refik Yükselir'in girişimiyle demir çelik sektörüne adım atan şirketimiz,kuruluşunun ilk yıllarından beri dünyadaki sektörel gelişim ve değişime hızlı bir şekilde yardımcı olmak amacıyla iş yerleri, fabrika ve üreticilere uzman mühendis ve teknisyen kadrosuyla son gelişmeleri de dikkate alarak her türlü hizmeti zevk ve heyecanla yerine getirmektedir.

Raf sistemleri konusunda da titiz davranıldığı ve devamlı araştırma, geliştirme içerisinde olunduğu için, RETA MÜHENDİSLİK kısa sürede tüm bölgelerimizde söz sahibi olmuştur. Sırt sırta raf sistemleri ile başlayan üretimimiz içine girilebilir raf sistemleri, kayar raflar, konsol kollu raflar, sipariş hazırlama rafları, ağır-hafif tip raflar, batar kat raf sistemleri, palet ve sepetler, kalıp rafları, raylı raflar, teşhir standları ile sistemlerini geliştirerek ürün çeşitliliği sağlamıştır. Sipariş edilen ürünler en ekonomik, normlara uygun imal edilmiş, devamlılığı ve servisi olan ürünlerdir. Ürünler tamamen kendi tesisimizde üretilmektedir. Özel model ve işletme ihtiyaçlarına göre müşterilerimizin fikir ve önerileri doğrultusunda üretim yapılır.

Kurulduğu günden bu yana ihracatın önemini kavrayan RETA MÜHENDİSLİK bugün başta ABD, İTALYA, YUNANİSTAN, İSRAİL, FRANSA, ALMANYA, İNGİLTERE VE KIBRIS olmak üzere yaptığı ihracatlarla hem ülke ekonomisine katkıda bulunmuş hem de uluslar arası pazarlarda yer almıştır.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 07:30-17:30
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemek Kartı
  •  Prim (pozisyona bağlı)
  •  Yemekhane
  •  Kıyafet (pozisyona bağlı)
  •  Bayram Yardımı
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması

Reta Mühendislik İş İlanları