Rimaks Tekstil

Kariyer & Eleman İş İlanları
Rimaks Tekstil
Rimaks Tekstil www.rimaks.com
Firmayı Şikayet Et
Rimaks Tekstil İş İlanı Ara

Rimaks Tekstil İş İlanları

Rimaks Tekstil firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Rimaks Tekstil Hakkında

Rimaks Tekstil Sanayi 1980 yılında dokuma sektöründe hazır giyim üretmek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda spor giyimde butik olarak hizmet vermiş daha sonra 1988 yılında dünya markaları için üretim faaliyetleri başlatılmıştır. 1990 yılından sonra iç piyasayı bırakıp tamamen ihracata yönelmiştir.

Gelişen süreç içinde günlük kullanıma yönelik spor giyim ve denim alanında faaliyet gösteren Rimaks, yönetimin yenlikçi politikaları ile hızla büyüyerek bugünkü seviyelerine geldi. Kurulduğu tarihten günümüze kadar üretim kapasitemiz aylık 20 000'nden 200 000'lere ulaşmıştır. Bu doğrultuda tüm üretim fonksiyonları Rimaks çatısı altında toplanarak konfeksiyon üretiminin kesim, dikim, yıkama ve kalite kontrol süreçleri geliştirilerek bütün bir üretime geçilmiştir.

Bugün Rimaks bünyesinde 300 çalışan bulunmaktadır. Yılda 2 500 000 adet mamul ihraç eden Rimaks'ın yıllık cirosu da 30 000 000 $ civarındadır. Çalıştığımız kapalı alan 15 000 metrekare büyüklüğündedir.

Uluslararası fuarları ve yayınları sürekli takip ederek spor giyimde tasarımcılarının yarattığı ürünleri ihraç eden Rimaks yenilikleri vizyonuna ve üretimine yansıtarak müşteri memnuniyetini en önemli misyonu olarak görmektedir.

Rimaks Tekstil İş Başvurusu

Rimaks Tekstil, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Rimaks Tekstil firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Rimaks Tekstil ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Rimaks Tekstil iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Rimaks Tekstil iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim