Riw Otomotiv Dağıtım Sanayi

Otomotiv  

www.riw.com.tr/

Riw Otomotiv Dağıtım Sanayi hakkında:

RIW Dünyada

RIW Otomotiv Dağıtım San. ve Tic. A.Ş. otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ürün yelpazesinin genişliği, yüksek kalitesi, uygun fiyatları ve müşteri odaklı çalışmaları sonucunda bugün Türkiye nin en büyük yedek parça firmaları arasında yer almaktadır.Arge çalışmaları ile teknolojiyi birleştirerek binek ve hafif ticari araç ön süspansiyon takımları üretiminde ön sıralarda yer almaktadır.

Riw teknoloji,kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,Türkiye de ve dünyanın birçok ülkesinde kendi sektöründe ön sıralarda yer almaktadır. Modern üretim tesislerinde en son teknoloji ürünü makina parkı ile tasarımdan üretime, üretimden kaliteye ,satış ve satış sonrası hizmetleri bunlarla birlikte çalışan memnuniyeti konularında Türkiye de ve dünyada marka olmayı başarmıştır.

Misyon

Kendini ve teknolojisini sürekli geliştiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, çevreye ve insana duyarlı, kalitesinden ödün vermeden son teknoloji ürünler üreten bir şirket olarak kaliteli ve ekonomik ürünlerini Türkiye ve Dünya pazara sunmak.

Vizyon

Başta Türkiye olmak üzere, tüm Dünyada süspansiyon grubu ürünlerde sektör lideri firmalardan olmak.

Üretim Teknolojisi

Kullandığımız ileri teknoloji sonucunda müşterilerimize yüksek kaliteli ve maksimum fayda sağlayan ürünler sunmaktayız. Böylece şirketimiz her geçen gün büyümüş ve gelişmiştir.Türkiye sınırlarını aşarak Riw kalitesi Avrupa,Afrika, Amerika, Avustralya ve Asya kıtalarında müşterileri ile buluşmaktadır.

Firmamızın ürünleri arasında Süspansiyon parçaları (rot başı, rotil, salıncak, z-rot ve rot mili) Yer almaktadır. Ürettiğimiz parçalar otomotiv ve hafif ticari araçları kapsamaktadır.

Üretim Kalitesi

RIW otomotiv kaliteyi temel alarak kurulmuştur. Kalite şirketimizin en öncelikli değeri olmakta ve markamızın sunduğu en önemli özelliğimizdir. Kendi bünyemizde bulunan araştırma ve geliştirme bölümümüz sayesinde ürün yelpazemizi her gün geliştirerek, müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Her bir ürünümüz satış noktalarımıza gönderilmeden önce birçok defa kalite kontrolünden geçmekte ve hologramlı kutularımızla müşterilerimize sunulmaktadır. Bu sayede ürünlerimiz ilk kez nihai kullanıcılar tarafından açılmakta ve kullanılmaktadır. Toplam kalite anlayışını kendine amaç edinen firmamız, yapılan yatırımlar ve kalite çalışmaları sonucunda, üretim kapasitesini devamlı arttırmış ve hem Türkiye pazarında hem de yurtdışı pazarlarda aranan bir marka haline gelmiştir. TSE, ISO 9001kalite belgesine sahip ürünlerimizi bugün itibariyle Avrupa, Afrika, Amerika, Avustralya ve Asya da yer alan birçok ülkeye aktif olarak ihraç etmekteyiz.

Üretimin başlangıcından bitimine kadar olan bütün evrelerinde RIW otomotiv, ürünlerinin kalitesini yakından takip etmekte ve müşterilerine güvenlir ve yüksek kaliteli ürünlerin sunulduğundan emin olmaktadır.Ürünlerimiz üzerinde uzman Riw mühendisleri tarafından teknik analizler,dayanıklılık testleri ve ömür testleri yapılarak ürünlerimizde orijinal ürünlere göre birçok iyileştirmeler ve geliştirmeler yapılmıştır.

Riw Otomotiv Dağıtım Sanayi İş İlanları

Riw Otomotiv Dağıtım Sanayi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!