Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş.

Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş.
Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. www.sahinre.com
Firmayı Şikayet Et
Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. İş İlanı Ara

Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. Hakkında

2003 yılından bu yana Şahin Sigorta adı altında Sigorta Acentelik faaliyetine kesintisiz devam eden şirketimiz, Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. adı ile 1 Kasım 2019 tarihinde faaliyete girmiştir.

Her yıl Türkiye’de yüzlerce müşterisine sigorta hizmeti veren Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. uzman kadrosu ile Sigortacılığın tüm branşlarında hizmet vermektedir.

Acentelerden farklı olarak hizmet temelini Müşterinin İhtiyacı ve çıkarları doğrultusunda oluşturan Brokerliğimiz Türkiye’de bulunan sigorta şirketlerinden bağımsız uluslararası Pazarda da en uygun teminatı araştırarak size sunma gayesindedir.

25’ten fazla sigorta şirketinin yanı sıra, dünyanın önde gelen Reasürans Broker ve Şirketleri ile doğrudan temas halindeyiz. Bu sayede sizin adınıza global pazardaki en uygun sigorta poliçesinin düzenlenmesine aracılık ediyoruz.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 12 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:30 Cumartesi: 00:00 - 18:30 Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Prim (pozisyona bağlı olarak)

Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. İş Başvurusu

Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş., kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Şahin Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver