Sapro Temizlik Ürünleri

İmalat  

www.sapro.com.tr

IK'nın Yıldızı

Sapro Temizlik Ürünleri hakkında:

SAPRO TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 40.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde üretim gerçekleştiren, Türkiye’ nin en çok Arge yatırımı yapan ilk 250 firması ve Türkiye’ nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşundan biridir. 6 kıtada 100’ e yakın ülkeye ihracat yapan Sapro, 1000’ den fazla dünyaca ünlü markaya üretim yapmaktadır ve Islak Mendil sektöründe Türkiye ihracat şampiyonudur.

Şu an yaklaşık 450 personel sayısı ile kalite, üretim ve satış potansiyeli ile sektörünün öncü firmasıdır.

Firmamızda kişisel bakım, ev temizliği ve endüstriyel kullanım için ıslak mendil üretilmekte ve üretimimizin büyük bir kısmı Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Satışlarının % 83’ünü başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 35’in üzerinde ülkeye ihraç etmekte, İç pazarda da zincir marketlere P/L üretim yapmaktadır.

Toplam kaliteye önem verilen firmamızda, kalite bilincinin geliştirilmesi ve yerleştirilmesi amacıyla düzenli olarak eğitimler verilmektedir. Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 20 yıllık tecrübesi, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerine pazar ihtiyaçları doğrultusunda yenlikçi ve etkili çözümler üretmektedir.

www.sapro.com.tr

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-18:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Sapro Temizlik Ürünleri İş İlanları

Sapro Temizlik Ürünleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!