Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Şehir Işıkları Reklam

Firma Detay

Şehir Işıkları Reklam Hakkında

                                  Anadolu’nun dört bir yanında ışıl ışıl görsellerin sergilendiği
                                               reklam vitrinlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.
 
Açıkhava reklamcılığı Türkiye’ de son yıllarda büyük bir gelişme gösterip, reklam veren ve müşteri arasında sıcak bir ilişki kurmuştur. Her geçen gün daha çok tercih edilen bir mecra haline gelen açıkhava hem görsel açıdan büyüklüğü, hem de etkili ve organize bir şekilde kullanımı sayesinde etkin iletişim gücünün yüksek olduğu bir medya haline dönüşmüştür.
Organize açıkhava reklam sektöründe 15 yıldır hizmet veren ŞEHİR IŞIKLARI, bugün toplam 39 Merkezde 10,000i aşkın görsel vitrin yüzüyle; reklam verenleri müşterileriyle buluşturuyor.
ŞEHİR IŞIKLARI; Anadolu Vitrinleri projesi ile Türkiye’nin birçok merkezine verdiği hizmetle açıkhava potansiyelini elinde tutmaktadır.
Proje kapsamında; uluslar arası standartlarda üretilen, Network (Durak, Clp), Silindir Kule, Billboard, Led ve Megalightlardan oluşan, reklam sektörünün önemli mecralarından olan kent mobilyalarını, kaynaklarını etkin kullanarak ‘ en az maliyet ve en iyi hizmet’ parolası ile işletmeyi sürdürmektedir.
Yüzünü topluma göstermek, sesini kitlelere duyurmak isteyen markalara Türkiye’nin 39 farklı noktasında hizmet veren, ihtiyaç duyduğunuzda, ışığı ile yanınızda olan ŞEHİR IŞIKLARI; üzerine titrediğiniz markalarınızı görünür kılmak ve daha geniş kitlelerle tanıştırmak için; gece gündüz, sıcak soğuk, yaz kış demeden açıkhavada günün her anında, şehrin her noktasında, markanızın iletişim sürecine ev sahipliği yaparak, pazarlama ve iletişim ağınıza destek veriyor, kitlesel iletişim projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı oluyor.
Bilinmeyenin ve bulunmayanın peşine düşmenin keyfi, bulunan her yeri fikrin hayata geçirilebileceği bir mecrada; Anadolu’nun dört bir yanında yayılmış, istikrarlı, dinamik, organize, kurumsal kimliği ile sektörde öncü, yenilikçi ve saygın bir yeri olan ŞEHİR IŞIKLARI tüm markaları açığa çıkarmak için siz reklam verenleri, gelişen ve büyüyen sektörde kariyer edinmek isteyen eğitimli, nitelikli, genç adayları açıkhavaya davet ediyor.
15 yıllık açıkhava serüvenimize her yıl yeni yerler, yeni reklam yüzleri, ve genç, eğitimli sektör çalışanları katarak birlikte devam etmek istiyoruz.
 
Zeki RAZAKİ
Genel Müdür Yardımcısı

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 00:00:00 - 00:00:00 Cumartesi: 00:00:00 - 00:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00

Şehir Işıkları Reklam İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim