Sinkotech Mikro Endüstriyel

Bilgisayar / BT / Internet  

www.sinkotech.com

Sinkotech Mikro Endüstriyel hakkında:

Basım sektöründe 1988 yılından bu yana köklü bir geçmişe sahip SINKOTECH, önceleri yalnızca ithalat ve satışını yaptığı yaprak bıçak ürününü cesur bir atılım ile 2005 yılında yapmış olduğu yüksek teknoloji yatırımı sayesinde ülkemizde fiilen üretmeye başlamıştır. Gelişime yönelik vizyonu ile teknolojisini sürekli yenilemeye devam eden SINKOTECH, bugün dünya piyasasına açılmış, 2011 yılı başında Atlanta ofisini devreye almış ve dünyadaki sayılı yaprak bıçak üreticileri arasında yerini alarak başarıları ile ülkemizin gurur kaynağı olmuştur.

SINKOTECH, iyi eğitimli ekibi ve en son teknolojiye sahip üretim tesisi sayesinde müşterilerine en iyi ürünü en iyi şartlarda temin etmektedir. Üniversiteler ve Endüstriyel Kurumlarla iş birliği içinde olarak, dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Aynı zamanda bünyesinde mevcut bulunan AR-GE departmanının özverili çalışmaları sayesinde sektöründe lokomotif rolündedir.

Yarının teknolojisine sahip alt yapısı sayesinde yaprak bıçak sektörüne bilimsel bir anlam kazandıran SINKOTECH’in problem çözmeye odaklı yaklaşımı ve müşteri ihtiyaçlarını temel alan anlayışı, vizyonumuzun önemli bir unsurudur.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Sinkotech Mikro Endüstriyel İş İlanları

Sinkotech Mikro Endüstriyel firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!