Süleyman Otomotiv

Otomotiv  

Süleyman Otomotiv hakkında:

OTOMOTİV YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNDEKİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Süleyman Otomotiv 1982 yılında Süleyman Tunç tarafından kuruldu ve kuruluşundan günümüze kadar otomotiv yedek parça sektöründe distribütör olarak hizmet vermektedir. Firmanın vizyonu bağımsız yenileme pazarında müşterilerinin ve pazarın beklentilerini aşan yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmaktır.

Türkiye'nin dört bir yanına bütün markaların binek ve hafif ticari modellerinin orjinal, orjinal muadili ve yan sanayi yedek parçalarının dağıtımını yapmaktadır. Süleyman Otomotiv'in müşterilerine sunduğu ürünler tüm dünyada tanınan, orjinal ekipman tedarikçisi olarak kendilerini kanıtlamış imalatçılar tarafından temin edilen ürünlerdir.

7250 metrekare depo alanı, konusunda uzmanlaşmış personeli ile kaliteli ve geniş ürün çeşidini, uygun fiyata ve ihtiyaç duydukları anda müşterilerine sunmaktadır. Her araç markasından sorumlu departman müdürleri pazarı yakından takip ederek, oluşan taleplerin zamanında temin edilmesi için müşterileri ile beraber hareket ederek, yenilikleri en kısa sürede pazarın hizmetine sunarlar.

Süleyman Otomotiv 1991 yılında katıldığı ADI ailesi ile aynı misyonu paylaşır; ' Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sektörün gereksinimlerini hızlı ve doğru idrak edebilen, insana ve bilgiye yatırım yaparak, kaliteli ürün ve hizmet yönetimi anlayışına sahip olmak'.

Zamanında yapılan günlük teslimatlar, bilgiye hızlı ulaşımı sağlayan online sipariş programı, müşteri memnuniyetine odaklı uzman kadro, fiyat ve kaliteyi bir arada sunan rekabetçi ürün çeşidi, pazarı ve müşterilerini yeniliğe zorlayan altyapısı, otomotiv yedek parça sektöründe Süleyman Otomotiv'i seçilen ve tercih edilen bir firma haline getirmiştir.

VİZYON : Bağımsız Yenileme Pazarında müşterilerin ve pazarın beklentilerini aşan yenilik ve gelişmelerin öncüsü olmak.

MİSYON : Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörün gereksinimlerini hızlı idrak edebilen, insana ve bilgiye yatırım yaparak, kaliteli ürün ve hizmet yönetimi anlayışına sahip olmak.

Süleyman Otomotiv İş İlanları