Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti.

Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat  

www.suthem.com

Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti. hakkında:

Zafer VURAL tarafından 1997 Yılında 40 m2’ lik kiralık bir dükkanda, çoğunluğu konsinye ürünlerden oluşan bir sermaye ile kurulan SUTHEM (Sulama-Tarım-Hidrofor ve Enerji ) Makine Ticaret, kurucusu Zafer VURAL’ın doğru, dürüst , ilkeli çalışmaları ve sadece kar amacı gütmeyen, piyasa ve müşteri gereksinimleri analizine dayalı yaklaşımı sayesinde büyüdü ve gelişti.

2006 yılında, şirketleşme yoluna giderek, kurumsal tüzel bir kişilik haline gelen SUTHEM, bu arada profesyonel bir imaj çalışmasına girerek, tüm marka ve logolarını TPE nezdinde tescil ettirerek, bunlara bağlı tüm internet adreslerini satın almıştır. 2005 yılı sonuna kadar yürüttüğü mağazadan doğrudan satış hizmeti yanında, teknolojik gelişmelere bağlı olarak değişen tüketim kültürlerini gözönüne alarak, 2006 başında ‘Bahçe Dünyası’ e-ticaret mağazasını açmış ve başarıya halen yürütmektedir.

SUTHEM, 2012 yılına geldiğimizde, bugün tamamı kendi öz sermayesinden oluşan, değişik marka ve kategorideki yüzlerce ürünü 320 m2 büyüklüğündeki kendi mağazasında bulunduran, 360 m2’ büyüklüğündeki yetkili servisi ile, satışını yaptığı tüm ürünlerin, satış sonrası servis,bakım ve tamir hizmetlerini de beraberinde yürütebilen bir konuma yükselmiştir.

Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti. kuruluşundan bugüne, hiçbir zaman sadece satış yapma amacında olmamış, müşteri beklentilerini doğru algılayarak, onların gerçek ihtiyacına uygun doğru ürünü tespit etmesini sağlayıp, ilgili kategoride en iyiyi, en ucuza verme gayretinin yanında, satışını yaptığı ürünlerin tamamında güvenilir markaların arkasında durarak, emniyet, güvenilirlik ve kullanımda kolaylık ilkelerini prensip edinmiştir.

Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti. iç ve diş müşterileri ile, beraberliğinin her aşamasında müşteri memnuniyetine odaklanmış, her koşulda ülke menfaatlerini ön planda tutarak "Daha Güzel ve Daha Yeşil bir Türkiye" için yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz;
Lider ve güvenilir bir şirket olarak, çözüm ortaklarımız ile yarattığımız güç birliği ile iç ve dış müşterilerimizin mutluluğunu sağlamak.

Satış Kalite Politikamız; 1. Satısını yaptığımız tüm ürünlerde, müşterimizin gerçek ihtiyaç ve kapasitesine uygun doğru ürünü tespit etmek.
2. Müşterimize tercih ettiği ürünü mevcut emsalleri arasından en uygun fiyata temin etmek.
3. Müşterimizin istediği adrese, aldığı ürünü tam ve eksiksiz olarak vaktinde teslim etmek
4. Çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte yüksek motivasyon ve çalışma azmine dayalı karlılığımızı artırıcı politikalar geliştirmek.
5. Satışını yaptığımız ürün ve sunduğumuz hizmetlerde her zaman daha daha yüksek kaliteyi yakalamaya çalışmak


Servis Kalite Politikamız:

1. Problemi doğru teşhis etmek.
2. Probleme hızlı çözüm bulmak.
3. Orjinal yedek parça kullanmak.
4. Satış sonrası destek politikamızla, müşterimize her zaman yanında olduğumuzu hissettirmek.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 2 Beyaz Yaka
  • 2 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 09:00-18:00
  • Cumartesi: 09:00-18:00
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Prim (pozisyona bağlı)
  •  Yemekhane
  •  Kıyafet (pozisyona bağlı)
  •  Yol Yardımı

Suthem Makine Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti. İş İlanları