Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Team Fores HR

Firma Detay

Team Fores HR Hakkında

TeamFOREShr İnsan Kaynakları Ekibi 25 yıllık Yerel ve Uluslararası iş tecrübesine sahip olup, işletmelerdeki yardımcı işlere yönelik; dönemsel ve uzun dönemli işgücü temini ile bu işgücünün yasal operasyonel işlemlerini yönetir.

"Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri” sloganıyla kurulmuş olan teamFOREShr uzun dönemli ve dönemsel /part time çalışma alanları ile nitelikli beyaz yaka ve mavi yaka işgücüne yönelik ihtiyaçlara hızlı ve zamanında çözümler üretmektedir.

TeamFOREShr "Daha İyisi İçin Sürekli Gelişim” felsefesine sahip danışmanları ile her düzeyde performansın iyileştirilmesine yönelik, yöneticiden çalışana kadar herkesi kapsayan çalışmalarında iç ve dış müşteri tatmininin arttırılması, tedarikçi, çalışan ve müşteri bağlılığının güçlendirilmesi, alınan sonuçların sürekli iyileştirilmesine dayanan; tüm taraflarla birlikte tanımlanan kaliteyi sağlayan yönetim anlayışı ile Etik kodlara ve yasal normlara tam uyumlu çalışmaktadır.

Yeni ve fırsatlarla dolu bir kariyer hedefliyorsanız, bugün dünya devlerine pek çok alanda proje desteği veren teamFOREShr'ın 25 yıllık deneyimine güvenebilirsiniz.

(www.teamforeshr.com)

Team Fores HR İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim