TGRT Haber TV A.Ş.

Yayıncılık  

www.tgrthaber.com.tr/

TGRT Haber TV A.Ş. hakkında:

İhlas Yayın Holding

İhlas Holding, medya sektöründeki iştiraklerini tek çatı altında birleştirmek ve yönetimde etkinliği sağlamak amacıyla 10 Temmuz 2003'de, İhlas Yayın Holding'i kurmuştur. İhlas Yayın Holding, iştiraklerinin tüm faaliyetlerini izlemekte ve geleceğe yönelik her türlü yatırımları konusunda gereken desteği vermektedir. Sahip olduğu kurumsal ilkelerini belli yöntemler dahilinde bütün iştirakleriyle paylaşan İhlas Yayın Holding'in en büyük görevi medya grubu şirketleri arasındaki sinerjiyi artırmaktır.

Ana hedefleri, etkin ve verimli bir medya gücüne ulaşılmasını sağlamak olan İhlas Yayın Holding'in bir diğer hedefi de, sağlanan bu etkinliğin ardından ortaya çıkan değeri halka açarak yatırımcılarla paylaşmaktır. İhlas Yayın Holding, iştiraklerine kattığı değerin sonucunda yatırımcılara da katkı sağlamayı hedeflemektedir.

TGRT Haber

Kurulduğu günden itibaren dünyanın ve yurdun gündeminde yer tutan haberleri Türkiye Gazetesi (İhlas Gazetecilik A.Ş.) ve İhlas Haber Ajansı (İhlas Haber A.Ş.) ile yakalayan İhlas Grubu bu tecrübesini 29 Ekim 2004'de yayın hayatına başlayan TGRT Haber'e (TGRT Haber TV A.Ş.) aktarmıştır.

TGRT Haber, beklentileri göz önünde bulundurarak, sorumluluk sahibi ve tarafsız çizgisinden ödün vermeden, istikrarlı habercilik anlayışıyla, izleyicinin büyük beğenisini ve güvenini kazanmıştır. İlkesi "TGRT Haber yalnız haber verir" olan TGRT Haber, doğru, tarafsız ve gerçek haberci kimliğini yıllardır başarıyla korumaktadır.

Sabah kuşağından başlayarak gece yarısına kadar uzanan zaman diliminde, saat başlarında yayınlanan haber bültenleriyle izleyiciyi dünya ve Türkiye gündeminden haberdar etmektedir. Bunun gerçekleşmesinde Türkiye'nin tüm illerinde ve dünya genelinde belli başlı başkentlerde büroları bulunan, ülkenin en büyük haber ajansı niteliğindeki İHA'nın da büyük katkısı bulunmaktadır.

Türkiye Gazetesi

Türkiye Gazetesi (www.turkiyegazetesi.com), basın dünyasının ilkleri arasındaki yerini, 22 Nisan 1970 tarihinde yayın hayatına başlayarak almıştır. Türkiye Gazetesi, gerçek ve doğru habercilik anlayışına sahip, basın-yayın ahlak ve ilkelerine taviz vermeden uyan, evrensel ve çağdaş değerlere bağlı yayıncılık çizgisini benimseyen bir gazete olma özelliğini korumaktadır.

Türkiye Gazetesi, istikrarlı ve tecrübeli yönetimi ve uzun yılların birikimine dayanan köklü yayın çizgisiyle diğer basın organları arasında farkını ortaya koymaktadır. Çeşitli sosyal kesimlere ve hane halkının her bireyine hitap edebilen, huzurla okunabilen, gündemi çekiştirmeden tüm haberleri kısa, tarafsız ve anlaşılır biçimde aktarmayı hedefleyen bir yayın politikası izlemektedir.

Güçlü ve etkili spor servisi, kadın ve çocuklara hitap eden renkli köşeleri ve her konuda aşırıya kaçmayan yayın politikasıyla Türk aile hayatının içinde yer alan Türkiye Gazetesi, istikrarlı yönetim ve hissedarlık yapısını uzun yıllardır korumayı başarmıştır. Diğer birçok medya organının aksine sahipleri ve üst düzey yöneticileri değişmeden görevlerini sürdürmektedirler. Ülke gündemini en güçlü şekilde yansıtmayı başaran Türkiye Gazetesi, aynı zamanda ülke çıkarlarının ve kamu yararının savunucusu olmaktadır.

Dinamik ve etkin haber kaynakları, tecrübeli ve istikrarlı kadrosunun yanı sıra Türkiye Gazetesi giderek geliştirmekte olduğu teknik ve lojistik altyapısı ve teknolojik olanaklarıyla da öne çıkmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya'da baskı tesisleri bulunan Türkiye Gazetesi'nin İstanbul tesisinin kapasitesi, 12 sayfası renkli olmak üzere, toplam 28 sayfa ve saatte 55.000 adet gazetedir. Diğer taraftan Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya'da bulunan baskı tesisleri sayesinde Türkiye Gazetesi'nin tüm yurda zamanında ulaşması sağlanmakla beraber, yerel haberlerle desteklenen sayfalar üreterek her bölgenin gündemine hitap edilmektedir. Hem ulusal hem bölgesel gazete olan Türkiye Gazetesi'nin basıldığı tüm matbaalarda diğer bazı ulusal ve bölgesel gazetelere de basım hizmeti verilmektedir.

İhlas Gazetecilik'in İstanbul tesislerinde 1980 yılından bu yana faaliyet gösteren İhlas Matbaacılık departmanı ülkemizin önde gelen kuruluşlarına, yayınevlerine ve reklam ajanslarına baskı hizmetleri vermektedir. İhlas Matbaacılık teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yaptığı yeni yatırımlarla kalite ve yüksek hızı yakalamıştır. Bu çabasının sonucunda da Matbaa Teknik Dergisi tarafından düzenlenen yarışmada, 2006 yılının en iyi baskı ve tasarım ödülünü kazanmıştır. Entegre bir yapıya sahip olan İhlas Matbaacılık grafik tasarım bölümünün çalışmalarını CtP cihazı ile direkt baskıya aktarabilmektedir. Baskı bölümü de aynı titizlik ve üstün teknoloji ile yakaladığı kaliteyi müşterilerine yansıtmaktadır.

Ayrıca bünyesinde bulunan mücellithanede de baskı işlerinin sonlandırılması aşamasındaki selefon, kesim, katlama, tel dikiş, iplik dikiş, omega tel dikiş, amerikan cilt, lüks cilt shirinkleme, poşetleme ve ambalaj hizmetlerini de vererek hizmet kalitesini artırmaktadır. İhlas Dergi Grubu’nun süreli yayınlarının yanı sıra birçok dergi, insert, broşür ve kitapların baskı işleri de İhlas Matbaacılık tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye Gazetesi, evlere ve işyerlerine doğrudan gazete dağıtımı yapmaktadır. Türkiye genelinde gazete dağıtımı konusunda faaliyet gösteren bayilik teşkilatı ile abonelerin adresine teslimat, ilk kez Türkiye Gazetesi'nin başlattığı bir uygulamadır. Doğrudan dağıtım sayesinde abonelerle kurulan temas, Holding'in diğer faaliyet konuları için de kuvvetli bir hedef müşteri tabanı sağlamaktadır.

Türkiye Gazetesi, gerçek ve doğru habercilik anlayışına sahip çıkan, basın-yayın ahlak ve ilkelerine taviz vermeden uyan, evrensel ve çağdaş değerlere bağlı yayıncılık çizgisini benimseyen bir gazete olma özelliğini korumaktadır. Türkiye Gazetesi, gelecekte de çağın gerektirdiği teknolojik yatırımları yapmayı ve bağımsız, ilkeli yayıncılık hizmetlerini en üst düzeyde sürdürmeyi prensip edinmiştir.

TGRT Haber TV A.Ş. İş İlanları

TGRT Haber TV A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!