Towerlife Perakende Lokasyon Danışmanlığı

Danışmanlık  

www.towerlife.com.tr

Towerlife Perakende Lokasyon Danışmanlığı hakkında:

Towerlife Türkiye’de ve yurtdışında hizmet veren uluslar arası ve yerel kurumsal perakende şirketlerine,yeni oluşmakta olan markalara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren ticari gayrimenkul geliştirme ve marka danışmanlığı şirketidir.
- Towerlife dört farklı müşteri profiline hizmet vermektedir.
1.Uluslararası ve yerel perakende zincirleri,
2.Projelerini marka olma yolunda ilerletmek isteyen girişimciler.
3.Franchise ile büyümek isteyen marka sahipleri.
-Projelerin marka olma yolunda alt yapı çalışmalarının yapılması ile başlatılan süreç; lokasyon tedariği, fizibilite çalışmaları (raporları) ile devam eder.
Markanın Franchise ile buluşmasını sağlayarak hizmet sürecini tamamlamış olur.

2011 yılında faaliyetlerine başlayan Tower Life Gayrimenkul firması Türkiye’nin en etkili Parakende ve Lokasyon Danışmanlığı firmasıdır. Bünyesinde birbirinden farklı 63 markaya danışmanlık sağlanırken ağırlıklı olarak kahve ve gıda sektörlerinde uzmanlaşmıştır. 2 yıl gibi bir sürede yerel olarak başlyan 2 kahve zincirini ulusal zincire taşıyarak 250 civarında şube açılışı yaptıktan sonra kurduğu Tower Life Gayrimenkul Lokasyon değerlendirme ve franchise süreçlerindeki deneyimini bünyesindeki markalara aktarmaya başlamıştır.

200’ün üzerinde profesyonel danışman network ağıyla markaların Mimari ihtiyaçlarından, Marka-Patent süreçlerinin organizasyonuna, KOSGEB, Leasing süreçlerinden, Reklam Ajansı, Dijital Ajans çözümlerine, Şube koordinasyon, Personel Eğitim, oryantasyon süreçlerinden, prim sistemi kurulumuna kadar her süreçte markanızın yanında yer almaktadır. Tower Life markanızla ilgili fizibilite raporlarının hazırlanmasından sonra çizdiği yol haritasıyla, markanızı profesyonel uzmanlarına emanet ederek potansiyelinin üzerine çıkarır.

Towerlife Perakende Lokasyon Danışmanlığı İş İlanları

Towerlife Perakende Lokasyon Danışmanlığı firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!