İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş.

İnşaat  

www.ubm.com.tr/

Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş. hakkında:

UBM, fizibilite ve master plan çalışmaları kapsamında kurumsal yapılandırma, mali senaryoların oluşturulması, ekonomik analiz, dizayn ve proje yönetimi konularındaki uzmanlığının yanısıra; çevre, altyapı, üstyapı ve ulaşım işlerindeki deneyimiyle Türkiye'nin önde gelen teknik müşavirlik şirketlerinden biridir.

UBM, müşavirlik ve mühendislik hizmetleri vermek üzere 1950 yılında Ankara'da kurulmuş, 1971 yılında limited şirket, 1988 yılında anonim şirket olmuştur.

Merkez Ofisi İstanbul'da olup, Ankara'da ulaşım projeleri ve inşaat kontrolluğu projelerinin yürütüldüğü sürekli bir şubesi vardır. Hâlihazırda, Türkiye'nin 39 şehrinde proje ve saha ofisleri mevcuttur. Yurtdışında, Tajikistan, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan ve Afganistan'da UBM'nin yükleniminde bulunan projeler yakın tarihte tamamlanmış olup bu bölgeler ile Rusya Federasyonu, Azerbaycan ve Ukrayna'da proje geliştirme faaliyetleri devam etmektedir.

UBM kurulduğu yıldan bu güne kadar çok sayıda kamu kuruluşu ve özel sektör firmaları tarafından, faaliyet alanındaki konularla ilgili çeşitli mühendislik projelerini gerçekleştirmek üzere görevlendirilmiştir. Bu kurumların arasında; T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, T.C Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Devlet Su İşleri Genel müdürlüğü, Merkezi Finans ve İhaleler Birimi (AB), İller Bankası ve Çeşitli Belediyeler yer almaktadır.

UBM'nin mevcut personel sayısı 2006 yılı itibariyle 200'ün üzerindedir. Bu rakam gerçekleştirilen projelere göre artabilmektedir. Şirket kadrosu; inşaat, çevre, kimya, makina, elektrik, harita, jeoloji ve jeoteknik mühendisleri, mimarlar, teknikerler, teknik ressamlar, surveyanlar, bilgisayar uzmanları, bilgisayar operatörleri, ekonomistler, işletmeciler ile diğer idari ve destek personelden oluşmaktadır.

Dünya Bankası, Europeaid (Avrupa Birliği), Avrupa Yatırım Bankası, KfW, İslam Kalkınma Bankası ve Asya Kalkınma Bankası gibi yabancı finansman kuruluşları tarafından finanse edilen projelerde, ABD, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Norveç, Yugoslavya ve Japonya gibi ülkelerin uluslararası müşavirlik firmaları ile işbirliği yapmaktadır.

UBM iş yönetimi ve hizmet üretimini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemini ve OHSAS 18001:1999 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini, Entegre Yönetim Sistem anlayışı ile sunmaktadır. Entegre Yönetim Sistemi kapsamında, 'Bilimum altyapı ve üstyapı tesisleri, ulaştırma yapıları, sulama yapıları, enerji yapıları, su ve atıksu arıtma, katı atık tesislerine' ait etüd proje, mühendislik, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerini yürütmektedir.

Kalite Yönetim sistemi ile uyumlu olarak UBM yükümlülüğü altındaki tüm işler ve aktiviteler için Profesyonel Sorumluluk Sigortası'na sahip ilk şirkettir. Bu sigorta 1999'dan beri yürürlüktedir ve tüm mevcut ve gelecek işleri kapsar.

Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş. İş İlanları

Ubm Uluslararası Birleşmiş Müşavirler Müşavirlik Hizm.A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!