Vicco

Deri/Ayakkabı  

Vicco hakkında:

Hakkımızda

Sportek Ayakkabıcılık kurumsal çatısı altında büyümekte olan Vicco, tasarımda trendleri takip ederken ayak sağlığı konusunda da tüketiciyi bilinçlendirmeyi misyon edinmiş bir çocuk ayakkabı markasıdır.

Yeni yatırımları, hızla artan üretim kapasitesi ve ayak gelişimini bebeklikten ileri yaşlara kadar gözleyen Vicco, her yaştan çocuğun ayak tipine göre ihtiyaca cevap verirken güncel moda değerlerini sağlıklı tasarımlar ile sunmaktadır.

Ebeveynlerin ve çocukların zevklerini, yaşam biçimini ve sosyo-ekonomik gücünü başarılı şekilde analiz eden Vicco, kendi moda çizgisini dünya modasıyla bir araya getirerek, aranılan marka olma özelliğini her geçen gün daha da güçlendiriyor. Sağlıklı ayakkabı seçimi ve kullanımını teşvik eden Vicco, şık tasarımlar üretirken ayak sağlığından da ödün vermemenin mümkün olduğunu özellikle vurguluyor. Vicco AR-GE çalışmalarında çocuk gelişimi uzmanları ve ortopedi uzmanları ile işbirliği içinde olarak, her çalışmasını bilimsel bir gerçekliğe dayandırıyor. Sponge Bob ( Sünger Bob ), Avatar ve Kaşif Dora çizgi karakterlerinin de lisanslı üreticisi olan Vicco, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında alanında uzman marka olmayı, çocuk ayak giyimini tasarım ve işlevsellik ile buluşturmayı hedeflemektedir.


Vicco Kalite Hedef ve PrensipleriBiz Türkiye çocuk ayakkabı sektöründe üst sıralarda yer alan öncü bir firma olarak inanıyoruz ki başarıya ulaşmak; çalışanlarımızın refah seviyesini ve performansını arttırmak, ürün kalitesine yüksek önem vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve mükemmellik çabası ile gerçekleşecek bir olgudur.Siz değerli müşterilerimiz için; kalite yönetim sistemi çerçevesinde düzeltici ve önleyici faaliyetlerimizi sürekli olarak gözden geçirmekte ve en iyiye ulaşmak için çaba göstermekteyiz. Kalite hedeflerimiz her birimimizin ayrı ayrı performansını arttırmak için rutin olarak geliştirilmekte ve çıtayı her daim yukarı taşımaktayız.
Ulaşmakta kararlı olduğumuz kalite hedeflerimiz ve prensiplerimiz doğrultusunda;
Müşterilerimizin ihtiyaç ve şartlarına uygun, yasal gereklilikleri ve üretim düzeniyle birlikte sağlıklı,kaliteli ve çok çeşitli ayakkabılar üretmeyi,
Müşterilerimizin beklentilerini ve ürün tatminini bir arada sağlayabilmeyi,
Müşterilerimize insani ve etik koşullarda üretilmiş en iyi ürünleri ulaştırmayı,
Sürekli yapılan iyileştirme ve yenileme süreçleri ile sistemlerimizin ve çalışanlarımızın refahını sağlamayı,
Çalışanlarımızın emsalsiz uyumu ile işini ilk seferde doğru yapabilme performansına ulaşmayı,
Dış tedariklerin ve çalışma koşullarının sürekli iyileştirilmesini,
Rekabetçi fiyat politikası ile zamanında teslimat gerçekleştirmeyi,
Çevreye duyarlı olmayı,
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt etmekteyiz.

Vicco İş İlanları

Vicco firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!