Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Viking Temizlik ve Kozmetik AŞ.

Kimya  

www.vikingtemizlik.com.tr

Viking Temizlik ve Kozmetik AŞ. hakkında:

Viking A.Ş ; 1978 yılında Avcı Kimya ünvanı ile İzmir’in Güzelyalı ilçesinde 6m2 lik alanda başladığı ticari hayatında, 1992 yılında Viking Temizlik Ürünleri Ltd. Şti. ve 2004 yılında Viking Temizlik ve Kozmetik Ürünleri A.Ş ünvanını alarak devam etti.

2005 yılının son çeyrek diliminde 43.000m2 alan üzerinde kurulu, modern tesislerinde üretime geçecek şirketimiz,temizlik ve kozmetik ürünleri ile plastik alanlarında faaliyet gösteren,Türkiye’nin önde gelen şirketlerindendir.

Başarımızın bir gösterisi ise,ege Bölgesi Sanayi Odasının ‘Başarı Belgeleri’ ile onurlandığımız 2001 yılı Sabun ve Temizlik Maddeleri Sanayi meslek kolunda en fazla vergi birinciliği ve istihdam ikinciliği, 2003 yılında ar-ge başarı ödülü ve bu özgüven ile pekiştirilen,2003 yılında Dünya Markalar Kulübünün ,Türkiye’de ‘sektöründeki en istikrarlı gelişen marka ödülü’ İtalya’nın başkenti Roma’da teslim alınmıştır.

Viking A.Ş’nin gelişimindeki başlıca unsur;büyümeyi finanse eden ve gelecekteki varlığımızı güvence altına alan rasyonel karlılıktır.Bu nedenledir ki;yıllar içerisinde piyasa konumumuzda elimizde tutmak ve geliştirebilmek için yeterli eylemleri yapabildik.Çalışanlarımızın ise bu senaryodaki yeri;şirketimizin tek ve en önemli sermaye kaynağı olmalarıdır.

Viking ve Flower öz markalarının yanında Private Label üretim de yapan şirketimizin ihraç markası 2006 yılından geçerli ve dünyanın çok sayıda ülkesinde tescil edilmiş ‘sailor viking’ olacaktır.

Misyonumuz;
Viking hissedarlarına,çalışanlarına ve müşterilerine sürekli gelişim içerisinde yüksek performans,kalite ve karlılık ile memnuniyet sağlamak,

Vizyonumuz;
Tüketicinin , Türkiye’deki üreticiler içinde birinci tercihi olmaktır.

Değerlerimiz;
Tüm faaliyetlerde kaliteyi,açık ve saydam kurum kültürünü,çabuk ve doğru karar verebilen genç ve dinamik insan potansiyelini,hukuka, yasalara, bireye, topluma ve çevreye saygıyı,çalışanların ve müşterilerin beklentilerine yanıt vermeyi, modern teknoloji ve bilgi sistemleri ile geleceği yakalamayı,sağlık,emniyet ve sürekli gelişim sağlamayı ilke edinmiş kurum yapısı ve kültürü Viking değerlerinin toplamıdır.

Viking avantajı;müşterilerimizin fiyat/kalite beklentilerini karşılamada ‘en iyi olmaya’ kandimizi adamış bulunuyoruz.

Viking Temizlik ve Kozmetik AŞ. İş İlanları

Viking Temizlik ve Kozmetik AŞ. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!