Volsem Makina

Makine  

www.volsem.com/

Volsem Makina hakkında:

VOLSEM MAKİNA olarak;

Gemi Ana ve Yardımcı Makinalarının, Kara ve Marin tip Jeneratörlerin veI makinalarının başta VOLVO PENTA ve VOLVO olmak üzere; DEUTZ, PERKINS, SCANIA, MAN, DAF, IVECO, LIEBHERR, MTU, STX MAN, MWM, SULZER ve CATERPILLAR marka dizel motorlarının BİLGİSAYARLI DİAGNOSTİK ARIZA TESPİTİNİ, REVİZYONUNU garantili olarak yapan, YEDEK PARÇA tedarikini sağlayan, müsteri memnuniyetini ve dürüstlügü kendine ilke edinmis, bu ilke dogrultusunda sürekli büyüyen ve gelisen bir firmadir. Profesyonel ve kaliteli servis hizmeti veren işletmemiz, siz degerli müsterilerimizin Sektördeki her türlü ihtiyacini daima karsilayabilecek sekilde çalismalarini sürdürmektedir.

İsletmemiz, bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulasabilen, olumlu ve etkin olabilen, deger katan ve üretebilen, basarili bir ekip olusturmayi ilke edinmistir.

Amacımız, karsilastiginiz olumsuzluklari arizalari, deneyimli, uzman, kendini sektörde ispatlamis olan profesyonel kadromuz ile siz degerli müsterilerimize en kisa sürede basarili bir sekilde hedeflenen sonuca ulasmanizi saglamaktir.

VOLSEM MAKİNA olarak belirledigimiz hedeflere ulasmak için, isimize önem veriyoruz. Çünkü yaptigimiz isin bilincindeyiz. Bundan önce oldugu gibi, bundan sonra da sürdürdügümüz bütün çalismalarda bize güvenmenizi diliyoruz. Siz degerli müsterilerimizle is hayatindan dostluga dogru saglam bir köprü kurmak dilegiyle. Bize destek veren ve güvenen siz degerli müsterilerimize sonsuz teşekkür ederiz...

Saygilarimizla ...

Volsem Makina İş İlanları

Volsem Makina firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!