İstanbul Akasya AVM - Satış Danışmanı

G LİNGERİE - İstanbul Akasya AVM - Satış Danışmanı

İş Açıklaması

BİZ KİMİZ?

SAFARİ TEKSTİL A.Ş. 1985 yılında kurulmuş olup, şirket kuruluş tarihi itibari ile yurtdışında, kendi branşında ihtisas sahibi olmuş, iç giyim ve çorap kategorilerinde dünya markaları ile ortaklık kurmak için görüşmelerde bulunmuştur. 2012 yılına kadar olan süreçte iç giyim, çorap ve mayo da dünya pazarının %70' ini elinde bulunduran, toplam ciro hacmi 18 milyar dolar olan, 24 dünya markası ile ortaklık kurmuş ve Türkiye'nin tek satıcı firması durumuna gelmiştir.

Bu süre içerisinde, bünyesinde bulundurduğu markaları öncelikle Türkiye de çok markalı mağazalara tanıtıp satışlarını başlatmıştır. Ardından Türkiye coğrafi bölgelerinde marka olmuş iç giyim firmalarını kendi bünyesine katmıştır. Bu mağazaları ve yeni açılacak olan mağazaları G LINGERIE adı altında toplayıp, zincir mağaza olma bilincini geliştirmiştir.

Safari-Klip şirketinin Fransa ile ortaklaşa geliştirdiği G Lingerie’nin ilk mağazasını 2015 tarihinde Eskişehir Espark AVM’de açan G Lingerie, dünya devi üç grupla, Hanes Group, PD Group ve Golden Lady, işbirliği yapmaktadır. Türkiye’de 20'den fazla ilde 77 mağaza ile şuan hizmet vermekte olan G Lingerie’de satışa sunulan dünyaca ünlü markalar arasında başta Simone Perele, DIM, Lovable, Wonderbra, Berlei, Gossard, Filodoro, Sans Complexe, Cotonella, Dorina, markaları yer almaktadır.

AMACIMIZ

Kaliteli, son teknoloji ile tasarlanmış ürünleri yurt dışı ile aynı fiyata sunmak, bünyemizdeki markaların klasik ve moda koleksiyonlarını dünya ile aynı anda mağazalarımızda bulundurmak, sütyen ve mayoda kalıplı, rahat ürünlerimiz ve ölçü sistemimiz ile tüketicileri bilinçlendirmek ve eğitimli personelimiz ile servislerimizde farklılık yaratmak.

Kadınlarımızın çekinmeden sütyen ölçülerini rahatlıkla sorabilmesini ve bilmesini sağlamak. Doğru ürünle doğru müşteriyi bir araya getirebilmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • ​Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak,
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak
 • Multı brand satışında tecrübeli
 • Satış ve prim odaklı
 • Satıcı kodu ile aktif satışa girebilecek
 • Güçlü iletişim becerisine sahip
 • Müşteri memnuniyeti odaklı
 • Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın
 • Stres yönetimi ve problem çözme becerisi kuvvetli
 • Tercihen NEBİM V3 kullanabilen ve satış takibi yaparak, raporlama yapabilen
 • Perakende sektöründe tecrübeli
 • Enerjik, güler yüzlü, prezantable takım arkadaşları aramaktayız.

Sende hazırsan;

G lingerie’de bir takımın parçası olmaya ne dersin?

Yan haklarımız

Yol + yemek ücreti + mağaza hedef primi + kategorik bazlı prim + ödül primleri + eğitim gezileri + net maaş

veya
İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
13-06-2024
İstihdam Türü
Tam Zamanlı
Pozisyon
Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Uzman Yardımcısı, Mağaza Satış Uzmanı, Kozmetik Satış Görevlisi, Mağaza Satış Personeli
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
G LİNGERİE İş İlanları
Benzer İlan Aramaları G LİNGERİE, İstanbul Akasya AVM - Satış Danışmanı arıyor. İlana başvuru yapabilmeniz için secretcv.com'a kayıtlı CV'nizin olması gerekmektedir. CV'niz yoksa CV Oluştur linkinden oluşturabilirsiniz. Secretcv.com'a iş arayan girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu ilana benzer ilanları görmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver