Satış Danışmanı (İzmir Optimum - Columbia)

Bu ilan artık aktif değil.

Gözalan - Satış Danışmanı (İzmir Optimum - Columbia)

İş Açıklaması

Biz, Gözalan Group olarak, dünyanın önde gelen markalarından Columbia Sportswear, Mountain Hardwear, Sorel ve Sebago ile Türkiye genelinde 50’den fazla mağaza ve 500’ü aşkın çalışanımızla dinamik bir grubuz.

Bununla birlikte, outdoor pazarının önemli oyuncuları olan başarılı birçok markayı The Moose Bay çatısı altında toplayarak sıra dışı bir mağaza konseptiyle sektörde fark yaratıyoruz.

Perakende ve mağazacılık sektörünün yanı sıra Edirne’nin merkezinde yer alan 500 yatak kapasiteli rezidans ve otelimiz Alan Suites, doğa içinde yaşamın sembolü olan Göktürk İnşaat Projesi ile de farklı ve güçlü alanlarda büyümeye devam ediyoruz.

Hem 2022 hem 2023 senesinde Happy Place to Work - Türkiye'nin En Mutlu İşyerleri araştırmasında spor giyim sektöründe ''En Mutlu İşyeri'' seçilerek başarımızın kaynağının mutluluk olduğunu kanıtladık.

Türkiye genelindeki mağazalarımızda görev alacak “Satış Danışmanları”ndan biri sen olabilirsin!

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İzmir Optimum Avm'deki Columbia mağazamızda görev alacak “Satış Danışmanı” sen olabilirsin!

Ailemize dahil olacak bir Satış Danışmanı’ nı şöyle hayal ediyoruz;

  • İşi gücü mağazacılık olan
  • Güler yüzü ve enerjisiyle sahada rüzgâr estiren
  • İşini tutku ve coşkuyla yapan
  • Cesur ve maceraperest

Peki birlikte neler yapacağız?


Her gün yüzlerce marka tutkunumuzu mağazalarımızda ağırlıyoruz. Amacımız, onları ihtiyaç duydukları doğru ürünle buluşturup, mağazamızdan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak.

Bu sebeple, tüm ürünlere hâkim olacak, depomuzu ve reyonlarımızı düzenli tutacak, hedeflerimize odaklanacak ve dinamik bir ekip olmanın keyfine vararak birlikte gelişeceğiz.

Haydi bize katıl!

veya
İlanı Şikayet Et
İlan Tarihi
28-12-2023
İstihdam Türü
Tam Zamanlı
Pozisyon
Satış Danışmanı
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı
Gözalan İş İlanları
Benzer İlan Aramaları Gözalan, Satış Danışmanı (İzmir Optimum - Columbia) arıyor. İlana başvuru yapabilmeniz için secretcv.com'a kayıtlı CV'nizin olması gerekmektedir. CV'niz yoksa CV Oluştur linkinden oluşturabilirsiniz. Secretcv.com'a iş arayan girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu ilana benzer ilanları görmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.
Reklam

KVKK Aydınlatma Metni

Gözalan Kariyer Platformu Başvuru Süreci Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni 1. Veri Sorumlusu 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; ik@gozalan.com.tr adresinde mukim veri sorumlusu olarak Gözalan Şirketler Grubu (Gözalan Yönetim D ...

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver