Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bugünün İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bugünün İlanları
 • Komi

  Sahan Restaurantİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıercihen en az lise mezunu, En az 1 yıl alanında tecrübe sahibi, Mesleki gelişime ve öğrenmeye açık, Algılama ve kendini ifade etme yeteneği güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Misafir memnuniyetine önem veren ve pozitif bakış açısına sahip, Dikkatli ve iş disiplinine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, güler yüzlü, enerjik ve sabırlı, Yoğun iş temposuna ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olan, İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden,

  Aranan NiteliklerServis öncesi ve sonrası, servis sorumlusuna yardımcı olarak restoran ve masaların temizlik ve düzeninin yapılması, Siparişlerin takip edilerek mutfaktan servis sorumlusuna zamanında ve standartlara uygun şekilde ulaştırılması, Siparişin masaya servisinde, servis sorumlusuna yardım edilmesi, Servis sonrası kullanımı tamamlanan malzemelerin masalardan kaldırılarak masa temizliğinin ve düzeninin sağlanması, Tüm iş sürecini, sorumlulukları ve görevi sahiplenmek, gerekli standartlar ve verilen zaman içerisinde tamamlanmasını sağlamak, Misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesinde bütünlüğün sağlanması amacı ile tüm ekip arkadaşları ile uyumlu çalışılması, Hijyen ve Temizlik hususlarında dikkatli olunması, İş güvenliği ve iş disiplini kurallarına uygun davranılması.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Komi

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerYeni açılacak olan şubemize bay/bayan bölümleri için kalfalar,maniküristler ve kompleciler aranmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMüşterilerle telefon, mail ile ve nadiren de ofise geldiğinde yüz yüze ilişkileri yürütmek, müsterilerden gelen şikayet ve taleplerin sisteme girilmesini sağlamak ve bunları çözüme kavuşturmak. Sözleşme süresi dolan ve dolacak müşteriler ile irtibata geçip sözleşmenin yenilenmesini sağlamak, gerektiğinde satış ekibi ile koordineli olarak revize edilmesini sağlamak. İcra takibine düşebilecek müşteriye son bilgilendirmeyi yapmak. Operasyonlarla ilgili müşteri evraklarinin hazirlanmasini sağlamak ve takibini yapmak. Mevcut müşterilerin Elektra Enerji ile olan yazışmalarını yönetmek. Dönemsel olarak müşteri memnuniyet görüşmeleri yapmak. Bayilerden ve satış ekibinden gelen eksik ve hatalı evraklar için müşteriye dönüş sağlayıp tamamlamak. Portföye giren müşterilerin wellcome aramalarının yapılıp müşteriye gerekli bilgilerin verilmesi.

  Aranan NiteliklerSatış odaklı ve disiplinli çalışma prensibine sahip olmak. Müşteriler, bayiiler ve çalışma arkadaşları iyi ilişkiler kurabilmek. Bilgisayar işletim sistemleri ve MS office uygulamalarını özellikle de Exceli iyi derecede kullanabilmek. Enerjisi, özgüveni, iletişim becerileri ile şirketi ve markayı en iyi şekilde temsil edebilmek. Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedeflemek.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Uzman Yard, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS ELEMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Akhisar'da ikamet eden

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıMeslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Elektrik,Elektronik,Endüstriyel otomasyon veya dengi bölümünden mezun, Tercihen Makine imalatı sektöründe çalışmış, Pano yapmasını bilen, Otomasyon sistemlerine yatkın, PLC programlama konusunda bilgi sahibi, (tercihen Siemens) Çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik,disiplinli, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, uzun dönem çalışacak, Elektrik teknisyenleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker

 • Kasap

  Orhanlar Gıdaİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOrka Hipermarketimizin kasap bölümünde çalışabilecek

  Aranan NiteliklerEt üretimi konusunda deneyimli Öğrenmeye ve gelişime açık Kişisel bakım ve hijyen konularına özen gösteren Güleryüzlü Vardiyalı sistemde çalışabilecek Reyonda eksik bulunan ürünlerin siparişini hazırlaması, Ürünlerin Kasap Reyonu içerisinde standartlara uygun olarak teşhir ve düzenini sağlanmasından, Müşterilerimizin taleplerine istinaden et ürünlerinin hazırlamak ve sunmaktan sorumlu olacaktır. Bay adaylarlar.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Kasap

 • Şarküteri Elemanı

  Orhanlar Gıdaİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKüçükbakkalköy deki Orka Marketimizin Şarküteri Bölümünde Çalışacak Arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, · Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, · Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden · Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, · İnsan ilişkilerinde başarılı, · Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şarküterist

 • İş AçıklamasıİLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM VEREN KURUMUZDA EĞİTİM DAMIŞMANI VE SATIŞ DANIŞMANI ARKADAŞLAR ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler*EN AZ LİSE MEZUNU *DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE DİKKAT EDEN, *DİKSİYONU DÜZGÜN *TELEFONDA KONUŞMA VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK *İSTEKLİ,HIRSLI VE BAŞARALI *SONUÇ ODAKLI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Mobilya Ustası

  Armony Mobilyaİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTasarım mobilya üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın fabrika üretim bölümünde üretimde çalışacak USTALAR, KALFALAR, KESİMCİ, CİLACI, MONTÖR VE MONTÖR ŞÖFÖR alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Mobilya sektöründe deneyimli veya az deneyimli -Minifix ile üretime yatkın, -Dekorasyonda çalışmış, -Proje okuyabilen, -Usta, kalfa, kesimci, cilacı -40 yaşından küçük -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.. -CV nizi gönderebilir veya 0532 323 67 15 nolu telefondan Kazım beyle görüşebilirsiniz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta

 • CNC Operatörü

  Armony Mobilyaİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTasarım mobilya üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamızın fabrika üretim bölümünde MATERWOOD Project TF 100 CNC delik makinasını ve CNC bantlama kullacak,

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az iki yıllık... -Mobilya sektöründe deneyimli, -Auotocad programını iyi derecede bilen, -Teknik resim bilen -masterwood Project TF 100 makinasını kullanabilen, -Proje okuyabilen, -Sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek - Yetiştirmek üzerede alınabilir... -Bay CNC Operatörü arıyoruz... -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.. -CV nizi gönderebilir veya 0532 323 67 15 nolu telefondan Kazım beyle görüşebilirsiniz. LÜTFEN KONU İLE İLGİSİ OLMAYAN KİŞİLER; HERHANGİ BİR MASA BAŞI İŞ İÇİN BAŞVURU YAPMASIN

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör, Tekniker

 • SAP Uzmanı

  Gratisİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKullanıcılardan ve mağazalardan gelen yardım taleplerine cevap verilmesi ve sorunların giderilmesi, Yeni geliştirme taleplerinin analiz edilmesi, inisiyatif alarak yönlendirmelerin yapılması, SAP danışmanları ile şirket çalışanları arasında iletişim ve koordinasyonun sağlanması, Geliştirilen yeni modül veya raporların testlerinin gerçekleştirilmesi, Dökümantasyon hazırlanması ve tüm dökümantasyonun güncel tutulması, Kullanıcı yetkilendirmelerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Tercihen perakende sektöründe deneyim sahibi, SAP Lojistik modüllerine hakim (IS-RETAIL/MM/SD), Non-SAP sistemler ile entegrasyonlar konusunda deneyimli, Kullanıcı yetkilendirme, rol yönetimi konusunda bilgi sahibi, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Zaman yönetimi ve iş planlama becerisine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Uzman, Danışman

 • Şişli Özdilek Park AVM - Kampanya Hostesliği

  Bu Tanıtım Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞişli'de yer alan Özdilek Park AVM içerisinde gerçekleşecek araç kampanyamız kapsamında, müşterilerin kayıt işlemlerini yürütecek ve kampanya ile ilgili bilgi aktaracak takım arkadaşları aramaktayız. Kampanya Çalışması 3 aylıktır. Çalışma Tarihleri: 25 Kasım - 28 Şubat (3 Ay) Aylık Maaş: 1400 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri: 14:00 - 22:00 Başvuru yapan adaylar Kadiköy'de yer alan ofisimizde proje ile ilgili görüşmeye davet edileceklerdir.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu veya üniversite öğrencisi, İlanda yer alan çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-29 yaş aralığında, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, Prezentabl, Güler yüzlü, İş disiplini olan, Genç ve dinamik, İşine sadık,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Hostes, Karşılama Hostesi

 • İş AçıklamasıEn az lise mezunu, M.E.B onaylı estetisyen belgesine sahip, Tırnak bakımı uygulamalarında deneyimli, Güncel uygulamalar konusunda yenilikleri takip eden, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Gelişime açık ve sorumluluk sahibi.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Güzellik Uzmanı, Manikürist

 • İş AçıklamasıAnkara Gimart AVM' de bulunan mağazamızda görev almak üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Sorumlu olduğu satış alanını şirket standartlarına uygun hale getirecek "Satış Danışmanları" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman

 • Manav Elemanı

  Orhanlar Gıdaİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMarketiminizin manav bölümünde her türlü meyve sezbze ,taze gıda ile ilgilenmek.

  Aranan NiteliklerManav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul K.Çekmece’de bulunan, süt ve süt ürünleri üretim ve satışı yapan firmamızın mevcut ve yeni açılacak şubelerimizde çalıştırılmak üzere Satış Temsilcisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu K.Çekmece veya yakın bölgelerde ikamet eden Tercihen şarküteri veya gıda sektöründe tecrübesi olan, Hijyen ve işyeri düzeni konusunda hassas ve gerekli özeni gösterebilcek Kişisel görünümüne önem veren Satış konusunda deneyimli, Dikkatli, detaycı, iletişim yeteneği güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu Mesai arkadaşları ve yöneticileri ile uyumlu çalışabilecek Güleryüzlü, temsil yeteneğine sahip,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu, Tezgahtar

 • İş AçıklamasıBuypaşa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş - Web Tasarım / Grafik Tasarım Uzmanı İş Tanımı ve Açıklaması Pazar yeri, E-İhracat ve E-ticaret sektöründeki işletmemizin merkez ofisinde bizimle birlikte çalışacak, öncelikli olarak web sitemiz olmak üzere tüm dijital görsel, banner, mailing ve baskı tasarımlarından ek sorumlu olacak yeni ekip arkadaşı arıyoruz. Büyüyen ekibimizin en yaratıcı üyelerinden biri olmak için hemen başvurabilirsin. Genel görevleriniz: Görsel tasarım, banner tasarımı, infografik tasarımı, baskı tasarımları, (e-posta içerik) bulkmail / mailing tasarımı, gerekirse web arayüzü, anasayfa ve içerik tasarımı. Ek görev tanımları: Sosyal medya ve diğer dijital mecralar için görsel içerik üretmek ve yayına almak, Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda banner, ürün, kampanya v.b. konularda dijital görselleri hazırlamak, Kataloglar, fiyat listeleri, broşürler gibi basılı dokümanları tasarımını yapmak, Üçüncü partiler tarafından hazırlanan görsellerin/numunelerin kurumsal kimlik standartlarına uygunluğunu kontrol etmek. Çalışma şekli olarak: Tam zamanlı (Ofis ortamında) Yarım zamanlı (Ofis ortamnda) Freelance / Freelancer (Ofis ve Homeoffice ortamında) özgür çalışma seçenekleri bu iş bölümü için mevcuttur. Kendinizi sürekli geliştirmeniz için ek ilave özel eğitimler ve etkinlikler teşvik edilmektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı veya ilgili bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım konularında en az 3 ila 5 yıl arası deneyimli, Windows ve Mac ortamında Photoskop, Illustrator, Indesign, Acrobat Pro PDF, (tercihen 3DMAX) gibi tasarım programlarına hakim ve hızlı çalışabilen, Web yazılımı alanı için iyi derecede HTML, XHTML bilgisi olan, Orta derece CSS, PHP yazılım dillerine hakim olan, Orta derece Wordpress, Plesk, Cpanel, SQL, FTP kullanımı ve gerekirse yedekleme bilgisine sahip olan, Genel SEO, SEM ve SEA hakkında sürekli kendini bilgilendiren, Genel yeni program kullanımları ve yazılım dilleri hakkında kendini bilgilendiren, Araştırmacı, aktif, canlı, Tasarım ve fikirleriyle fark yaratan, Sedece grafiksel değil, fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip, konsept geliştirme konusunda deneyimli, Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek, Yaratıcı, pozitif, esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve basılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapabilecek, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Tasarım trendlerini, sosyal ve teknolojık olayları yakından takip eden, sorumluluk sahibi, yaratıcı, yenilikçi, proaktif, Enerjik, dinamik ve ekip içinde her zaman sevilen yeni ekip arkadaşımızla tanışmak istiyoruz...! Bu benim diyorsan... İş başvurunu bekliyoruz... İş ilanı etiketleri: yazılım, yazılımcı, tasarımcı, tasarım, grafiker, grafik uzmanı, photoshop, web tasarımcı, web, internet, eticaret, eihracat, e-ticaret, e-ihracat, pazar yeri, marketplace, freelance, freelancer, freelance çalışma, freelance iş ilanı, freelance iş ilanları, freelance iş, tam zamanllı, tam zamanlı çalışma, tam zamanlı iş ilanları, bilişim, web tasarım, web tasarım uzmanı, web developer, illustrator, adobe, dreamweaver, 3dmax, banner tasarımı, arayüz tasarımı, infografik tasarımı, flatdesign, wordpress, bilişim uzmanı, yazılım uzmanı, analiz, yazılım geliştirme, sistem geliştirme, sistem, bilgisayar, donanım, bilgisayar donanımı, bilgisayar sistemi, bilgisayar yazılım, bilgi işlem, bilişim sektörü, bilişim iş ilanları, bilgi teknolojileri, teknoloji, bilgi sistemleri, grafik tasarım uzmanı, sanal dükkan, sanal pazar, sanal pazar yeri, proje geliştirme, art direktor, art director, görsel tasarım, görsel tasarımcı, görsel tasarım uzmanı, Web tasarım, Grafik tasarım, Webtasarım, Webtasarımcı, Grafiktasarım, Grafiktasarımcı, Yazılım Destek Uzmanı, Yazılım Geliştirme, Yazılım Uzmanı, Yazılım Analisti, Web Tasarımcısı, Arayüz Tasarımcısı, Web Master, Web arayüz geliştiricisi, Web Developer

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Aşçı

  Orhanlar Gıdaİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGıda firmamızda personel yemeği pişirecek ;

  Aranan NiteliklerALANINDA EN AZ 5 YIL TECRÜBEYE SAHİP, HİJYEN KURALLARINA ÖNEM VEREN, TÜRK MUTFAĞI KONUSUNDA TECRÜBELİ, TAKIM ÇALIŞMASINI BENİMSEMİŞ, ANADOLU YAKASINDA DUDULLU BÖLGESİNDE OTURAN PERSONEL ARIYORUZ.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE PART TIME ÇALIŞABİLECEK * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK (YANİ 2 TAM GÜN + 3 YARIM GÜN OLMAK ÜZERE TOPLAM 3,5 TAM GÜN ÇALIŞABİLECEK) * İLKOKUL, ORTOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİNİN OKULDAKİ FİZİK VB. SAYISAL DERSLERİNDEN BAŞARILI OLMASINI SAĞLAYACAK * BAY VE BAYAN * FİZİK ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ TAMAMLANMIŞ VEYA DEVAM EDEN, * ÜMRANİYEYE ULAŞIM KONUSUNDA SIKINTI YAŞAMAYACAK, * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK (YANİ 2 TAM GÜN + 3 YARIM GÜN OLMAK ÜZERE TOPLAM 3,5 TAM GÜN ÇALIŞABİLECEK) * BAY VE BAYAN * TERCİHEN LİSE DÜZEYİNDE SAYISAL DERSLERİN TAMAMINA HAKİM VEYA ÇOK İYİ İNGİLİZCE KONUŞABİLME BECERİSİNE SAHİP, * ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALAN, * SİGARA KULLANMAYAN, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * 20-35 YAŞ ARASI * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN

  Sektör: Eğitim, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • Reyon Elemanı

  Orhanlar Gıdaİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOrka Hipermarketimizin REYON bölümünde çalışabilecek

  Aranan Nitelikler· İnsan ilişkilerinde başarılı, · Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, · Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan, · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Güler yüzlü, · Ekip çalışmasına uyumlu,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Front End Developer

  ACEKA HOLDİNGİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmamız yazılım departmanında istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen vasıflara sahip, En az 2 yıl deneyimli Front End Developer - Web Arayüz Geliştiricisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerFront End Developer için aranan temel özellikler; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede JQuery, JavaScript, CSS3 bilen, Telerik Kendo UI kullanabilen, Front End framework leri (Jquery, Bootstrap vb) hakkında bilgi sahibi olan ve kullanarak tasarım yapabilen Teknik dokümanları takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Örnek çalışmalarını gösterebilecek, En az iki yıl deneyimli (Deneyimsiz adayların başvuru yapmamalarını rica ederiz.), Tercihen İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü ve civarında oturan. Ya da Beylikdüzüne gelebilecek adayların başvurmalarını.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • Web Master

  Travelshop Turkeyİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGraphic & Web Designer Our companies operating in the tourism sector ; With at least 2 years work experience , Design programs and computer dominate ( Freehand + + Photoshop + Flash + Actionscript Adobe Illustrator ) Enough to generate HTML page in HTML and CSS knowledge , Portfolio containing the work we are looking to offer Web Design and Graphic Specialist . Asp is a plus point- XML , Javascript, jQuery is preferable to have information on Products according to the concepts of new content , cover, logo, brochures, posters, catalog design , making the application .

  Aranan NiteliklerQualifications: Good knowledge of English reading and writing Vocational school or university , preferably a degree in Graphic Design or Printing , At least 2 years experience in the field , Experts in making website control panel Creative thinking, Disciplinary, organizational and planning skills developed , Teamwork compatible , Simple, fast and fixer , responsible .

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Temsilci

 • İş AçıklamasıBilgiyolu koleji Bağcılar kampüsünde görevlendirilmek üzere, İngilizce Öğretmenleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAlanında tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Öğrenci ve veli diyaloğu yüksek, Kurumsal kurumumuzu temsil edebilecek Eğitim koçluğu sistemine hakim, Ekip çalışması gerçekleştirebilecek öğretmen arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen

 • İş Açıklaması14 Burda AVM içerisinde bulunan mağazamızda Kitabevi bölümünde müşterileri güleryüzle karşılayıp yardımcı olacak Kasiyer – Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDinamik ve güleryüzlü Kitap okumayı seven Uzun vadeli iş hedefleri olan Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek Kendini geliştirmek isteyen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş Açıklamasıİstanbul Makine’nin yurt içinde satmış olduğu takım tezgâhlarının mekanik arıza ve problemlerini giderecek,

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek lisesi, yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun veya MEB usta/kalfa belgesi olan, CNC Teknik servis; mekanik bakım alanında minimum 3 yıl tecrübeli , Askerlik hizmetini yapmış veya muaf olan, B sınıfı sürücü belgeli, aktif araç kullanabilen, yurtiçi ve dışı seyahat engeli olmayan, Teknik Servis için Takım Arkadaşları Arıyoruz.

  Sektör: Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknisyen, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • Satış Danışmanı

  LİNTEKS TEKSTİL İstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıYeni açılacak LOTTO Kadıköy-Bahariye mağazamızda görevlendirilmek üzere Uzman Satış Danışmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu · Ekip çalışmasına uyumlu · Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen · Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek ve sorumluluk bilinci gelişmiş · Şirket kültürüne uyumlu ve marka imajını yansıtabilen · Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen · Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Temsilci

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde; şirketimizin ve müşterimizin ihtiyacı doğrultusunda özel olarak yapılacak; - içerik yönetim sistemli web siteleri - e-ticaret sistemleri - özel web yazılımları - hazır scriptlerin geliştirilmesi projelerinde, veri tabanı şemalarının oluşturulmasından, kodlamanın tüm modülleriyle gerçekleştirilmesine kadar, her aşamada projelerimizin sorumluluğunu alacak web yazılım uzmanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSupertrade Global olarak şirketimize ve müşterilerimize ait web sitesi ve e-ticaret projelerinde, WEB YAZILIM UZMANI olarak görev alacak; Tercihen Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği ya da dengi bölümlerinden mezun, HTML5, PHP dil ve programlarına çok iyi hâkim, Kod optimizasyonu yapabilen, kod düzeni, güvenlik ve performans konularına hâkim PHP Framework’leri ve OOP yapısı konusunda tecrübeli, En az 2 yıllık PHP ve MYSQL deneyimi olan, Responsive adaptasyonu yapabilen, Proje sorumluluğunu üstlenebilecek, Hazır script geliştirme ve sıfırdan projeleri sonuçlandıracak tecrübeye sahip, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, (Yurtdışındaki yazılım firmalarıyla yazışabilecek) Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan “Bu ilan benim için verilmiş” diyen arkadaşımızı arıyoruz.

  Sektör: Reklamcılık, Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Web Developer, Web Designer, Web Master, Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıDo you want to work in an institute that is friendly, supportive and close-knit, but whose ambitions for its students are not limited by its size? Are you excited by the opportunity to help an institute move from being a Good, widely praised in Eskişehir, to one that is recognised as Outstanding? If so, Eskişehir AmericanLIFE Language Institute is the English course for you. We are situated in the heart of Eskişehir, a spectacular place to live and work. We are not just looking for an individual who can inspire in the classroom, but someone who can add to our strong sense of community by embracing the possibilities we offer. If you are an exciting and dynamic teacher who will deliver lively, interesting lessons then we would like to hear from you. In return, our desire for the very best for our students is mirrored by our desire to support our staff. We offer: Enhanced personal professional development The opportunity to fast track your career Approachable and helpful colleagues Above all, the key reason staff stay at Eskişehir is our students. They are the key factor in making the institute a welcoming and friendly learning environment, and they are committed to adhering and respecting the three key behaviours that shape the course’s mission and ethos: hardworking, positive and respectful. If you are interested, then please do come and visit our institute before making an application. We hope that you will find it both enjoyable and inspiring.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Ankara'da yerleşik ve sektöründe katma değerli projeler üreten 29 yıllık bilgisayar firmasının teknik departmanı için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerServer konusunda bilgili, Linux deneyimi olan, Ingilizce bilen, Otomobil ehliyeti olan, Erkek adayların askerliğini yapmış olması, NAMD, GROMACS, GAUSSIAN, AMBER, VASP, Quantum ESPRESSO) bilmek “tercih sebebidir”.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Yetkili, Uzman Yard

İş Habercisi - Bugünün İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?