Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Analist İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Analist
 • İş Açıklaması• Take active part in projects and processes to deliver business solutions to increase field force effectiveness and impact, • Drive field force structure and size, resource allocation and territory alignment decisions using analysis, • Act as a specialist to sales management in order to increase field force performance by developing and supporting incentive compensation, • Cooperate with sales management for performance tracking, by providing reports and insights, • Drive field force performance by incentive compensation tools and reports, • Manage company CRM system (Veeva) operations, • Liaise and partner with appropriate local/regional cross-functional teams to improve productivity and efficiencies and share best practice.

  Aranan NiteliklerWe are seeking for an 'Sales and Marketing Analyst (German)' for our client which is operating in pharmacy sector; • Bachelor's degree in Engineering or Mathematics from a university, • MBA would be an asset, • Passion for problem-solving; curiosity for challenging problems, • Affinity to numbers, • Experience in project, customer and deadline management, • Willingness and potential for learning and development, • Excellent command of both written and spoken English and German (working with Switzerland and Austria markets remotely) as well as local language, • High level of comfort with MS Office Set; Excel and reporting tools experience, • Conducting analyses using analytical tools, synthesizing and presenting insights in PowerPoint is an integral part of the work.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Analist

 • Bütçe Planlama Uzmanı

  Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 29 Ekim 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Bütçe Planlama Uzmanı' arıyoruz. Araç parçaları formlarının yayınlanması ve takip edilmesi, Araç maliyet ve kontrollerinin hesaplanarak ilgili yönetime raporların hazırlanması, Araç maliyet ve tedariğini bulma süreçlerine destek verilmesi, Bütçe ve maliyet raporlarının hazırlanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerMatematik Mühendisliği, İstatistik, Kontrol-Otomasyon Mühendisliği, Matematik bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim ve çok iyi derecede excel kullanabilen, Tercihen çok iyi derecede İngilizce bilen, Detay ve sonuç odaklı, İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet edebilecek.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Analist

 • İş Açıklaması· Perakende/mağazacılık ve Telco uygulamalarıyla ilgili yeni projelerde ve sistemlerin etkinliğinin arttırılmasında görev alınması, · Projelerin sistem analizinin ve teknik tasarımının yapılması, SDLC kurallarına uygun olarak dokümantasyonunun yapılması, · Geliştirilen yazılımların iş biriminden önceki testlerini gerçekleştirilmesi, iş birimi ile son kullanıcı testlerinin takibinin yapılması, test sonuçlarının yazılım ekipleri ile paylaşılarak geliştirmenin tamamlanmasının sağlanması, · Dış kaynak yazılım ekiplerinin koordinasyonunun sağlanması, · Kendisine atanmış projelerin belirlenen zaman ve bütçe içinde istenilen fonksiyonaliteyi sağlayacak şekilde tamamlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli, IT Mağazacılık ve Telco uygulamalarına hakim, Tercihen daha önce kampanya ve mağazacılık sistem yazılımları kullanmış ve desteğini vermiş, En az temel düzeyde PL/SQL bilgisine sahip, İlgili süreçlerde geliştirme ve destek projelerinde görev almış, Etkili iletişim, planlama ve problem çözme becerilerine sahip, Analitik düşünebilen ve müşteri odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Analist

 • Kıdemli Sistem Analisti - E-Ticaret

  Teknosaİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş Açıklaması· Teknosa.com ile entegre yürütülen ERP projelerinin sistem analizinin ve teknik tasarımının yapılması, · Ek geliştirme taleplerinin sistem analizinin ve teknik tasarımının yapılması, · Geliştirilen yazılımların iş biriminden önceki testlerini gerçekleştirip, UAT sürecinin iş birimi ile birlikte takip edilmesi, · Sonuçların yazılımcılarla paylaşılarak geliştirmenin tamamlanmasının sağlanması, · Dış kaynak yazılım ekiplerinin koordinasyonunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, · Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli, · Tercihen Oracle EBS, SQL, PL/SQL konularında deneyimli, · Tercihen E-Ticaret uygulamaları konusunda deneyimli, · İyi düzeyde İngilizce bilen, · Sonuç odaklı ve yaratıcı, takım çalışmasına yatkın, · Analitik düşünme ve sistem kurma yeteneğine sahip, · Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Analist

 • İş AçıklamasıAEM Çevre Laboratuvarı AEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 10 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Yasal olarak mevzuatta geçen "engelli personel çalıştırma zorunluluğu" kapsamında, laboratuvar bünyesinde uygun iş pozisyonu tanımlanacaktır.

  Aranan Nitelikler- 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine belirtilen “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında çalışacak, - İŞKUR'a kayıtlı, - En az lise mezunu, - MS Office programlarını kullanabilen, - Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, - Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, - Kadın veya erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ofis Elemanı, Analist, Mühendis

 • Business Analyst Responsible

  Ekol Lojistikİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıWorking on challenging, mission-critical projects with Product Owners for analysis, process mapping and reengineering, Communicating and collaborating with Product Owners and other product stakeholders to understand their needs and translate these business needs into requirements, Describing the requirements as “user stories” so that they can be easily understood, sized and delivered, Prioritising the requirements in consultation with the product owners, Working with the technical leads and developers to translate requirements into system designs, Leading the business analyst team especially for the issue tracking and user acceptance testing processes, Liasing with Project Office to manage effectively the schedule and time of multiple active projects, Providing innovative ideas and solutions in a dynamic environment, Researching new trends, new techniques and good sectoral applications, Taking part in R&D project's system design and implementation teams, Developing efficient and cooperative working possibilities with other units.

  Aranan NiteliklerBachelor's Degree in Industrial Engineering, At least 5 year experience in Logistics, process development, business development and project management Advanced analytical thinking, detailed analysis and presentation skills, Having strong communication and problem solving skills, Advanced level of English, Having completed his military service for male candidates, Preferably located in Anatolian Side of Istanbul.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Analist, Uzman, Sorumlu

 • Mali Analist

  Panoto Radyatör Makinaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOtomotiv yan sanayii sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Mali Analist " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin işletme, ekonomi, matematik, istatistik bölümlerinden mezun, Muhasebe ve Finans alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen(özellikle iyi derecede excel bilgisine sahip), Analitik düşünme ve problem çözme becerisi yüksek, Şirketin gider yönetimi ile ilgili raporların oluşturulmasını ve takibini yapabilecek, Raporlama üzerinde kontrol sağlayacak, Etkin iletişimi güçlü ve takım çalışmasına uyumlu, Proaktif yönü kuvvetli, Beylikdüzü civarında ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Analist

 • İş AçıklamasıYazılım Projeleri analiz, tasarım, dökümantasyon, geliştirme, test, danışmanlık ve yönetimi süreçleri konusunda çalışacak. Yazılım Uygulama Danışmanları/Proje Yöneticileri istihdam edilecektir. İş zekası ve analitik çözümler üzerinde deneyimli olması tercih sebebirdir. Pozisyon görev tanımında, mevcut ürünlerin müşteri süreçlerini (destek, danışmanlık, eğitim v.b.) yönetmek, yeni projeleri yönetim ve tüm süreçlerinde sorumluluklar üstlenmek, Ar-Ge projelerinde niteliklerine uygun görevler üstlenmek bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili Mühendislik ve Fen Fakülteleri Matematik, İstatistik bölümleri mezunu olması tercih sebebidir.

  Aranan Niteliklerİlgili alanda en az 1 yıl deneyime sahip, Orta Derecede İngilizce konuşma-okuma-yazma, Proje yönetimi konusunda bilgi ve deneyimine sahip, Ms Sql Server, Oracle Veritabanı sistemleri konusunda bilgisi olan, Enerjik ve seyahat engeli bulunmayan, İletişim becerileri gelişmiş.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis, Danışman, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Analist

 • Muhasebe Uzmanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOtomotiv yan sanayii sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin işletme, ekonomi, matematik, istatistik bölümlerinden mezun, Muhasebe ve Finans alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen(özellikle iyi derecede excel bilgisine sahip), Analitik düşünme ve problem çözme becerisi yüksek, Şirketin gider yönetimi ile ilgili raporların oluşturulmasını ve takibini yapabilecek, Raporlama üzerinde kontrol sağlayacak, Etkin iletişimi güçlü ve takım çalışmasına uyumlu, Proaktif yönü kuvvetli, Beylikdüzü civarında ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Analist

 • İş AçıklamasıVeri ambarı ve OLAP küplerinin tasarımını, geliştirilmesini ve desteklenmesini sağlayacak, İş zekası araçları ile raporlar geliştirecek, İş zekası sistemlerinin bakım, yönetim ve izleme faaliyetlerini gerçekleştirecek, Bilgi Teknolojileri Departmanı' mızda görevlendirilmek üzere İş Zekası sistemlerinin sürekliliği ve ölçeklenebilirliği için gerekli planlamaları yapacak "İş Zekası ve Raporlama Uzmanı" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri) Analiz yeteneği ve analitik yönü güçlü olan, Yeniliklere açık, araştırmayı seven, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Microsoft İş Zekası platformunda en az 3 yıl deneyimli, SSIS, SSRS ,SSAS konularında uzman, T-Sql sorgulama diline uzman seviyede hakim, performanslı, okunabilir T-Sql kodları yazabilen, Veri ambarı tasarımı ve geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, ETL süreçlerini tasarlayıp, geliştirebilen, Tercihen PowerPivot, PowerView, PowerMap, PowerQuery, DAX, MDX konularında bilgi sahibi, Tercihen Microsoft Sharepoint BI platfomunda uygulama geliştirmiş, Tercihen Büyük ölçekli veri tabanları ile çalışmış, Tercihen SAP veri tabanı yapısı, SAP BW, BO konularında bilgi sahibi, Çalışma yeri Büyükçekmece' dir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Analist

 • Ticari Pazarlama Analisti

  Mey İçkiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Görevi İçeriği; Pazardaki gelişmeleri ve rakip faaliyetleri takip ederek ticari pazarlama aktivitelerinin etkinliğini ve uygulanırlığını ölçerek pazarlama stratejilerinin geliştirilmesinde rol almak, Saha ekibinin koordinasyonunda destek vermek, Pazar araştırmaları ve satış verilerine göre raporlamaların hazırlanmasından sorumlu olmak, Kategori geliştirme ve Pazar analizi raporlarına göre ticari pazarlama kapsamında yapılacak tüm promosyon, fiyat ve aktivite uygulamalarının takibinde destek olmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin özellikle Endüstri Müh. İşletme, İktisat gibi bölümlerinden mezun, Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe benzer pozisyonda min. 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip olan, Yenilikleri takip eden, yüksek motivasyona sahip, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Analist

 • İş AçıklamasıÖnde gelen banka ve finansal kurumlar ile birlikte çalışarak, bu kurumların kredi değerlendirme süreçlerine yönelik modellerin kurulması, izlenmesi ve iyileştirilmeleri konularında ve 1,2 milyon Türk şirketinden oluşan veritabanı ve bugüne dek kredi notu verilmiş olan 70.000 şirket kaydı ile finansal kurumlara veri ve kredi raporu sağlanması yönünde 1989 yılından beri hizmet veren Crif A.Ş. olarak bizimle çalışacak yeni mezun takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İktisat,İstatistik, Finans,İşletme,Maliye,Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden yeni mezun * İyi derecede İngilizce bilen * MS Office uygulamalarına hakim * Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek * Dikkatli, iş takibi konularında beceri sahibi * İletişim becerisi ve ifade yeteneği güçlü

  Sektör: Bankacılık / Finans, Danışmanlık

  Pozisyon: Analist

 • Talep Planlama Analisti

  Mey İçkiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s, Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Görevin İçeriği; Malzeme önceliklendirme kapsamındaki ürünlerin bakımı ve düzenlenmesi, yeni ürünlerin ve posmlerin, SAP’de satış dağıtım ekranlarının güncellenmesi Ürün kotalarının düzenlenmesi, satış kotası konulması ve takibinin yapılması, Ürünlerin belirlenen optimum stok seviyesine ulaşabilmesi için satış depolarına sevk sağlanması, İadelerin sistemsel gerçekleştirilmesi, kabul edilebilirlik analizini yapmak ve iade tutanaklarını düzenlenmesi, Satışların gelişimini ve AOP (Hacimsel) ile uygunluğunu kontrol edilmesi. Ürünler için satış tahminlerinin takip edilmesi, tahmin tutarlılıklarının hedeflenen düzeyde gerçekleşmesinin sağlanması, Günlük, haftalık, aylık, yıllık stok-satış analizlerinin yapılması, ABC analizleri, hareket görmeyen ürünlerin satışlarını hızlandırmak için ilgili birimlerle koordineli çalışılması, yönetime sunulan spesifik raporların hazırlanması. Üretimi takip ederek, gerekli durumlarda üretimin yönlendirilmesi ve fabrikalardan ürün çekişinin sağlanması, İthal ürünlerinin talep planlamasına paralel olarak temin edilebilmesi için ilgili birimlerle çalışılması, Yeni ürün lansman ve re-lansmanları için pazarlama ile NPD sürecine destek verilmesi, Satış Dağıtım Direktörlüğü bünyesinde yapılan, ISO 22000 ve ISO 9001 sistemlerinin kurulum ve yürütmesi sırasında Kalite Sistem Müdürlüğü ile etkin bir şekilde çalışarak dokümantasyon alt yapısının hazırlanması, gerekli iç denetimlerin ve dokümantasyonun takibinin yapılması, Tedarik zincirinin sistemsel ve/veya operasyonel problemlerin çözülmesi için gerekli müdahalelerin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisi bölümlerinden mezun, Satış Kanalları Planlama veya Talep Planlamada en az 3 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede SAP bilen, S&OP süreçlerinde tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan İlişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Karar verme ve problem çözme yeteneği olan, sonuç odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Analist

 • İş AçıklamasıAvrupa Yakasında deneyimli muhasebe, personel işlerinden anlayan Eta ve benzeri muhasebe ve personel programlarını bilen muhasebe sorumlusu, muhasebe yöneticisi alınacaktır. Deneyimli olmasına önem gösterilmektedir.

  Aranan NiteliklerLisans, Yüksek okul veya Ticaret Lisesi mezunu, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Genel Muhasebe, Yönetim Muhasebesi, Finansman ve Bütçe konularına hakim, Finans ve muhasebe konusunda bilgili, Mevzuatı, yenilikleri takip eden, Cari hesaplara hakim, Mümkünse E-fatura işlemlerine hakim, Genel muhasebe ile ilgili işlemlere, mevzuata, muhasebe usul ve yönetmeliklere hakim, Mümkünse Mali Müşavirlik belgesine sahip, Personel özlük ve yasal bildirim işlemlerinde aktif, Beyanname süreçlerine (KDV, Muhtasar,Damga, Kurumlar, Geçici Vergi, Ba-Bs) hakim, Firma dışındaki resmi kurumlarda yapılacak işleri takip edebilecek, Erkek Adaylar İçin Askerlikle ilişiği bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü kuvvetli, problem çözücü, sonuç odaklı, anaitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, İnsiyatif alabilecek, Raporlama yapabilecek, Bay Muhasebe Sorumlusu alınacaktır. İş ilanı etiketleri: Muhasebe, Muhasebeci, Muhasebe yönetimi, Malimüşavir, Mali Müşavir, Ön Muhasebe, Muhasebe Destek, Uzman Muhasebeci, Uzman

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Analist, Danışman, Eleman, Finansal Analist, Memur

 • Endüstri Mühendisi

  Ongan Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOngan Tekstil, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik kumaşlardan sandalye ve koltuk kılıfı diken şirketimiz Ongan Tekstil için aşağıdaki özelliklere uygun ‘ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ’ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, Alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi, Kumaş hammadde planlama çalışması yapacak, İş etüdü, zaman etüdü, ürün maliyet analizleri, performans ve verimlilik konularında üretimde görev almaya istekli, Ms Office uygulamalarını bilen, İletişim becerisi yüksek, İstatistiksel veri toplama, verilerin analizi ve raporlanmasını yapabilen, İyi Düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Genç ve dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişkisi olamayan (bay adaylar için) Avrupa yakasında ikamet eden ( tercihen; Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Analist

 • İş Açıklaması2002 yılından beri sağlık sektörüne Bilgi Sistemleri tasarlayan, kuran ve yön veren, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten firmamıza, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Yazılım Analisti, Yazılım Destek Uzmanı aranmaktadır. Yazılım Geliştirme uzmanı ve Yazılım analisti için çalışma yerimiz Uludağ Üniversitesi Görükle Kampusu ULUTEK Teknoloji Geliştirme Merkezidir. Yazılım Destek Uzmanı için arayışımız Fomara şubemizdir.

  Aranan NiteliklerYazılım Uzmanı için İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, • Analitik düşünme, problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip, • Tercihen CRM/ERP tecrübesi olan, • Takım çalışmasına yatkın • Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf • Web tabanlı ERP, CRM ve UYGULAMA geliştirebilecek, • NET ile e-ticaret ve/veya CRM/ERP uygulamaları geliştirmiş yada ilgili projelerde görev almış, • Microsoft C#, ASP.NET ile uygulama geliştirme konusunda deneyimli, ASP.NET MVC projelerinde görev almış, • XML, X/HTML, JavaScript, jQuery, Ajax, HTML, CSS konularında deneyimli, • MSSQL veritabanı tasarım ve uygulama geliştirme konusunda deneyimli, • IIS (Internet Information Service) konusunda bilgi sahibi, Bankacılık / Finans sektöründe dışkaynak (outsource) olarak istihdam edilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. Yazılım Analisti/Analist Yardımcısı • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, • Analitik düşünme, problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip, • Tercihen CRM/ERP tecrübesi olan, • Sistem modelleme ve analiz etme tekniklerini bilen, • İlişkisel veri tabanı (MS SQL) konusunda bilgi sahibi, • MS Office programlarını iyi derecede kullanan, • Yazılımın süreç analizi, yazılım gereksinimi belirleme, dokümantasyon, test senaryoları geliştirme, test ve kabul faaliyetlerini gerçekleştirme ve koordine etme konularında deneyim sahibi • Planlama, önceliklendirme, uygulama becerisine sahip • Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyon alışkanlığına sahip • Aynı anda farklı görev ve projeleri yürütebilecek, takım arkadaşları aramaktayız. Yazılım Destek Uzmanı için aranılan nitelikler, Tercihen HBYS yazılım destek veya hastane bilgi işlem (yazılım) tecrübesi olan • Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş • İkna kabiliyeti yüksek • Kurumsal yapıya uygun, prezantabl • Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Analist, Uzman

 • Analist

  Günaydın Groupİzmir 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGünlük, haftalık analizlerinin hazırlanmasına yardımcı olmak Fiyatlandırma ve kar/zarar analizi raporlarını hazırlamak ve bunları üst yönetime sunmak Şirket içi eğitim ve sunum dökümanları hazırlamak Yeni ve devam eden projelerde üretim maliyetlerini oluşturmak Maliyet analizi ve modelleme yapmak Üst yönetimi potansiyel pazar ve yatırım hedefleri hakkında bilgilendirme ve büyüme fırsatlarına yönelik analiz ve değerlendirme (fizibilite/business plan) raporları hazırlama, İş akışlarının analiz edilmesi, geliştirilmesi ve sistem içinde yapılandırılması Sürekli verimlilik sağlamak için, performans raporları hazırlamak Grubun vizyon ve stratejileri doğrultusunda büyüme projelerinin hayata geçirilmesine doğrudan destek verme.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İstatistik, Matematik, Ekonometri, İktisat, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli olan Güçlü temsil yeteneğine sahip Microsoft Office yazılımlarını iyi düzeyde kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı ve sonuç odaklı Problem çözme becerisine sahip Ekip çalışmasına uyumlu İzmir’de ikamet eden, ya da edebilecek durumda olan İş akışı, süreç geliştirme, iş analizi alanlarında deneyimli, Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Analist, Finansal Analist

 • Yazılım Analisti

  MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın, Bilgi Teknolojileri- yazılım bölümünde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerBilgisayar, Endüstri, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun Yazılım geliştirme ve proje yönetimi süreçlerine hakim Veri tabanı yönetim sistemleri ve veri tabanı odaklı web uygulamaları konularında bilgi ve deneyim sahibi Asgari 2 yıl 'İş Analistliği' / 'Sistem Analistliği' tecrübesi Yazılımın süreç analizi, yazılım gereksinimi belirleme, dokümantasyon, test senaryoları geliştirme, test ve kabul faaliyetlerini gerçekleştirme ve koordine etme konularında deneyim sahibi Planlama, önceliklendirme, uygulama becerisine sahip Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyon alışkanlığına sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Analist

 • İş AçıklamasıSigortacılık alanında faaliyet gösteren firmamızın Genel Müdürlüğündeki Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge Biriminde görevlendirilmek üzere: Devam eden ve yeni başlayacak olan projelerdeki veri tabanı geliştirmelerinde görev alabilecek, Şirket bünyesinde kullanılan mevcut raporlarla ilgili talepleri yerine getirebilecek, Söz konusu raporlarla ilgili değişiklikleri gerçekleştirebilecek, Yeni rapor taleplerini iş akışına uygun yönetip neticelendirebilecek, Ayrıca yeni raporlama projelerinde görev alabilecek olan aşağıdaki niteliklerde deneyimli “Yazılım Analisti / Yazılım Analist Yardımcısı (PL-SQL)” arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ( Bilgisayar mühendisliği vb.) ilgili bölümlerinden lisans derecesi ile mezun, Yazılım geliştirme konusunda 2-5 yıl arası deneyime sahip, Oracle PL-SQL teknolojisi ile yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Kurumsal projelerde yer almış, “Stored procedure, function, trigger” yazabilen, Veri tabanı tasarımı ve ilişkisel veri tabanı mimarisi konularında bilgili, Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi olmak tercih sebebidir; Yeni teknolojilere, öğrenmeye ve gelişmeye açık, İyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi ve dikkatli çalışan, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Prezantabl, Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış, Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge Müdürlüğünde görev alacak “Yazılım Analisti /Yazılım Analist Yardımcısı (PL-SQL)” arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Analist, Uzman Yard

 • Analiz

  MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMedya Takibi ve ölçümlemesi alanında faaliyet gösteren MTM Medya Takip Merkezi İstanbul merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Firmamızın "Analiz" departmanında görev alacak, medyada yer alan haberlerin ve reklamların analizini yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMedya Analizi alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen İstatistik Bölümü mezunu, Haber yorumlama becerisinde başarılı ve analitik düşünebilen, MS Office programlarına hakim, özellikle Excel'i çok iyi bilen ve hızlı klavye kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Asistan, Analist

 • İş Açıklaması1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, Beyaz Eşya sektöründe faaliyet gösteren müşterisi için "SAP SD/MM İş Analisti" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik veya ilgili bölümlerinden mezun, SAP SD/MM modüllerinde danışman veya modül sorumlusu olarak min. 2 yıl deneyim sahibi, Yurtdışı projelerde görev almış, Temel seviyede ABAP programlama dili tecrübesine sahip, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Analist

İş Habercisi - Analist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Analist Nedir ?

Analist, kariyer süresince iş süreçlerini analiz eden , sorunları ve ihtiyaçları belirleyen ve bunlara göre çözüm süreçleri oluşturan kişi.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.