Çaycı İş İlanları

Hepsini Temizle
Çaycı
 • İş Açıklaması Görev  yaptığı showroom'a gelen müşterilere içecek ikramlarının yapılması, Görevli olduğu kafeteryanın düzeninden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesleri" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Hostes, Çaycı, Barista

 • İkram Görevlisi Manpower Trade Marketing İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Restorancılık, Otomotiv, Gıda

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes, Çaycı, Barista

 • Restoran Çay Servis Elemanı Afiyet Et İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Başakşehir ızgara restoranımız için misafirlere çay servis düzenini sağlayacak bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Dışgörünüşüne özen gösteren Diksiyonu düzgün Restoran servis tecrubesi olan Güleryüzlü yogun iş temposuna ayak uydurabilen 20-35 yaş arasında bayan personeller alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çaycı

 • Yemek Servis ve Temizlik Personeli SBS Motif İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; *10 ila maksimum 15 kişilik Personelimizin ve Firmamıza gelen misafirlerin Çay ve yemek servisinden sorumlu olmak, *Ofislerin, diğer kullanım alanlarının temizliğini gerçekleştirmek *Çay/Yemek ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler   Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Titiz ve disiplinli çalışan, Güler yüzlü ve çalışkan, Misafir ağırlama kurallarına hakim, Becerikli, hızlı ve sosyal, Tam zamanlı çalışacak, Anadolu yakası Ümraniye civarında ulaşım problemi olmayan 25-38 yaş aralığında, sigara kullanmayan bayan eleman alınacaktır.  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Temizlikçi, Sorumlu, Eleman, Çaycı, Ahçı/Aşçı

 • Engelli Personeller Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYA ÇAPINDA SAĞLIK ALANINDA ÖNCÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   * Engelli kadrosunda yer alacak, iki farklı pozisyon için Muhasebe Sorumlusu ve Mutfak - Temizlik Görevlisi aranmaktadır.  NOT: Adaylar deneyimli oldukları alanlarda değerlendirileceklerdir,      MUTFAK GÖREVLİSİ    * Gelen misafirlere ve ofis çalışanlarına içecek servislerinin yapılması,   * Mutfak düzeninden sorumlu olmak,    * Eksik malzemeleri belirleyip satın alma departmanına iletmek,  *  Haftalık planlanan ofis temizliğinin gerçekleştirilmesi,  *  Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanması,        MUHASEBE SORUMLUSU   * Müşterilerden gelen siparişlerin faturaya dönüştürülmesi ile ilgili sürece yürütecek,   * Riski yüksek müşterileri takip ederek gecikmiş alacak raporları hazırlamak ve ilgili birimlere bilgi vermek,   * Müşterilerden gelen iade ve fark faturalarının takibini yapmak ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlamak,     * Cari hesapların takibini ve mutabakatlarını yapmak, gerekli aksiyonları almak,     * Mal fazlası primlerini kontrol etmek ve muhasebe sistemine girişlerini yapmak,     * Diğer genel muhasebe işlemlerine destek vermek,     * Ba-Bs formlarının hazırlanması ve mutabakatların yapılması,

  Aranan Nitelikler MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ * 23 - 35 yaşlar aralığında, * En az İlköğretim mezunu, * Mutfak, servis ve temizlik alanında 1 - 2 yıl deneyimli, * İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, * Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, * Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, *Bay , Bayan,   " ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ " aranmaktadır.   MUHASEBE SORUMLUSU * Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Üniversite mezunu, * MS Office programlarına hakim, * Logo muhasebe programını kullanabilen, * Satın alma muhasebesi ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, * E-fatura, E-defter uygulamalarına hakim, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay , Bayan, " ENGELLİ MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu, Çaycı

 • İş Açıklaması Çekirge şubemizde görevlendirilmek üzere; *Personelimizin ve Firmamıza gelen misafirlerin Çay ve yemek servisinden sorumlu olacak, *Ofislerin, yemekhanenin ve diğer kullanım alanlarının temizliğini gerçekleştirecek "Çay/Yemek Servis ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen deneyimli, Dış görünüşüne önem veren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Güler yüzlü ve çalışkan, Tam zamanlı çalışacak, 25-40 yaş aralığında, bayan elemanlar istihdam edilecektir.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Çaycı

 • Çay ve Temizlik Elemanı RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için çay ve temizlik elemanı pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Çay ve temizlik hizmetlerinde görevlendirilecek, 45 yaşını aşmamış, Bay ve bayan.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Çaycı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, E -TİCARET ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN GIDA SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ OLAN MÜŞTERİMİZİN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;   - Üst düzey yönetici kadrosuna, toplantılara ve gelen misafirlere içecek servisi yapmak, - Çay ve kahve alanlarının hijyen ve malzeme kontrollerinin gerçekleştirilmesi aynı zamanda gün içerisinde ki düzenlerinin kontrolleri,      

  Aranan Nitelikler Minimum İlköğretim tercihen Lise mezunu, 20-35 yaşları aralığında, Servis, gıda ve / veya mutfak alanında deneyimli Prezentabl, giyimine ve kişisel görüntüsüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Beşiktaş lokasyonuna ulaşımda problem yaşamayacak, Bayan,       " MUTFAK SERVİS PERSONELİ " aranmaktadır.         www.maviyakaik.com

  Sektör: E-Ticaret, Gıda

  Pozisyon: Çaycı, Eleman, Garson

 • Mutfak Personeli Tekpan Pano İzmir 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   'Kemalpaşa O.S.B.de yer alan fabrikamıza Mutfak Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli,  İşine sahip çıkan,  Kişisel hijyene önem veren, Dikkatli ve titiz çalışan, Kemalpaşa ve yakınlarında ikamet eden

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Çaycı

 • İş Açıklaması Ankara Çayyolu Alacaatlı Showroomda çalışmak üzere temizlik görevlisi ve içecek servis elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Mağazanın genel ve ince temizliğinden sorumlu olacak -Gelen konuklarımıza sıcak/soğuk içecek ve aperatif servisi yapacak -Tercihen daha önce benzer tecrübesi bulunan -Güleryüzlü,giyimine özen gösteren      

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Çaycı

 • İş Açıklaması Firmamızda 10 kişilik personele öğle yemeği hazırlayacak ve ofis temizliğini üstlenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Temizlik ve hijyen konusunda özenli - İşinde titiz - Yemek pişirme deneyimi olan adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Çaycı, Ahçı/Aşçı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Yeterler AVM bünyesindeki Yeterler Cafe'de çalışmak üzere, 18-28 yaş aralığında,  Garson olarak çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Yeterler Cafe; Osmangazi Metro İstasyonu çıkışında Yeterler AVM'de. 

  Aranan Nitelikler Yeterler Avm bünyesindeki Yeterler Cafe'de bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Çaycı, Garson, Komi, Şef Garson

 • Cafe Elemanı-Vakko Vakko İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Vakko mağazalarında değerlendirmek üzere “Cafe Elemanı” unvanıyla çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Prestijli ve lüks turizm işletmelerinde çalışmış, Tercihen İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi gelişmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün ve güleryüzlü, Kişisel görünüm ve hijyenine özen gösteren,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Garson

 • Cafe Elemanı Vakko İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Vakko Akmerkez mağazamız için "Cafe Elemanı" arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler *Lise mezunu, *Tercihen restaurant/cafe’de servis tecrübesi bulunan, *Müşteri ilişkileri kuvvetli, *Dış görünümüne özen gösteren, *İletişim becerisi kuvvetli.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Garson, Çaycı, Barista

 • Bay-Bayan Bulaşık Personeli Bağ Pastaneleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Anadolu yakasının en Kaliteli gıda zinciri olma yolunda ilerleyen BAĞ PASTANELERİ ’ zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi ve 250 çalışanı ile hizmet vermektedir. Şirketimizin Anadolu Yakası Dudullu -Keyap da  bulunan Fabrikamızda yapacak aşağıdaki niteliklere sahip BAYAN  BULAŞIK  GÖREVLİSİ aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan - Görünümüne özen gösteren - Çalışkan, İnsan ilişkilerinde uyumlu - 45 Yaşını aşmamış - Benzer görevlerde deneyim sahibi - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen - İş sorumluluğu olan, yaptığı işi ne için yaptığını bilen -  BAY-BAYAN BULAŞIK  GÖREVLİSİ aranmaktadır.   - Asğari ücret  + SGK +Yemek - Çalışma Saatleri : 07.30-17.30 -Pazar izin günü   

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Temizlikçi, Görevli, Eleman, Çaycı, Bulaşıkçı

 • İş Açıklaması Alaçatı Muhallebicisi şirket merkezinde görevlendirilmek üzere Şirket Yönetimi, personeli ve misafirlerine içecek ikramında bulunacak, Merkez ofisimizin genel temizliğini yapabilecek, Hijyen konusunda duyarlı olan, titiz ve dikkatli çalışabilen

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve disiplinli, Hızlı ve verimli hareket edebilen, Sorumluluk Sahibi, Bedensel/Fiziksel rahatsızlığı bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu Tercihen benzer bir görevde çalışmış , Sigara kullanmayan , 25-35 yaşları arasında Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Çiğli A.O.S.B. deki fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Şirket Yönetimi, personeli ve misafirlerine içecek ikramında bulunacak, Merkez ofisimizin genel temizliğini yapabilecek, Hijyen konusunda duyarlı olan, titiz ve dikkatli çalışabilen  

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü  Diksiyonu düzgün, Prezantabl ve disiplinli, Hızlı ve verimli hareket edebilen, Sorumluluk Sahibi, Bedensel/Fiziksel rahatsızlığı bulunmayan, Tercihen benzer bir görevde çalışmış , 25-35 yaşları arasında Bayan personel aranmaktadır  

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması İstanbul İstinye Park Mağazamızda; Mağazamıza gelen müşterilere ikramda bulunabilecek, iş yeri tertip ve düzenini yapabilecek, bayan servis görevlisi adaylar aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler     En az ilköğretim tercihen lise mezunu  20- 35 yaşları arasında,  Temiz, dikkatli, işinde titiz,  İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, prezantabl   İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Çaycı

 • Dönemsel Çay Servis Elemanı Adecco İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin önde gelen firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda günlük, haftalık, aylık olarak görev alabilecek "Dönemsel Çay Servis Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. -Ofisin mutfak düzenini sağlayacak -Çay servislerini düzenli olarak yürütebilecek

  Aranan Nitelikler Servis konusunda deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentabl ve güler yüzlü Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı

İş Habercisi - Çaycı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?