Çaycı İş İlanları

Hepsini Temizle
Çaycı
 • Manpower Trade Marketingİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan NiteliklerTercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Gıda, Otomotiv, Restorancılık

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Garson, Hostes

 • NWG Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYeşilköy Dünya Ticaret Merkezinde bulunan ofiste ; Ofis içi genel temizliğini, Gün içinde çay servisini yapacak 45 yaşını aşmamış, Tercihen tecrübeli bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı

 • İş AçıklamasıÜmitköy Merkez konumda bulunan Şantiye Ofisinde görevlendirilmek üzere çay servisi ve temizlik yapacak personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerOfis içi temizlik yapacak, Çay ve yemek servisi yapacak, Daha önce benzer işlerde çalışmış tecrübeli, Bayan personel alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı

 • Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.     Adecco Erenköy/Ümraniye Şubemizde engelli kadrosunda görev alacak Çay Servis Elemanı aramaktayız.   Ofisin mutfak düzenini sağlayacak, Çay servislerini düzenli olarak yürütebilecek, Ofislerin ve ortak alanların temizliğinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerDaha önce benzer pozisyonda çalışmış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli ve güleryüzlü,  %40 ve üzerinde engelli raporuna sahip, Çalışma yeri: Kozyatağı Çalışma gün ve saatleri:Hafta içi 08:30-18:00 / Cumartesi -Pazar Tatil NOT:%40 ve üzerinde engelli raporu olmayan adayların başvuruları değerlendirilemeyecektir.  

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Çaycı

 • NWG Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıLevent'te bulunan iş merkezinde görevlendirilmek üzere mutfak (çay-kahve ) servis personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* 40 yaşını aşmamış, * Daha önce mutfak servis görevlisi olarak çalışmış , * Kurum kültürüne ve mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, * Mutfağın temizlik ve hijyenini sağlayabilecek, * Tercihen sigara içmeyen bayan personeller alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı

 • Ekin Teknolojiİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇay servislerini düzenli olarak yürütmek, Toplantı ve organizasyonlarda gerekli servisleri yapmak, İlgili alanların temiz ve düzenli kalmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler20-35 Yaşları arasında, Dış görünümüne özen gösteren, Çay ve servis görevliliği konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli,Güleryüzlü, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, İşinde pratik , düzenli ,titiz,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Çaycı

 • Alteks A.Şİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞişli -Nişantaşı adresimizde bulunan merkez ofisimize; Şirketlerde çay ve temizlik hizmetlerinde çalışmış, Ofis temizliği işlerinde tecrübeli, Hijyen konularında hassas ve bilinçli, Temizlik işleri hakkında yeterince bilgili, Sonuç odaklı çalışan, titiz ve dikkatli, pratik ve atik davranabilen, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, uyumlu, gelişime açık, İstanbul Şişli-Nişantaşı bölgesine yakın ikamet eden, Cumartesi öğlene kadar çalışacak, 25-40 yaş aralığında Bayan

  Aranan NiteliklerÇay ve servis hizmetlerini yürütülmesi, Temizlik işlerinden sorumlu olarak Ofis bünyesindeki benzer (yemek-çay-temizlik) işlerine destek olunması,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Çaycı

 • Martı Kurumsal Hizmetlerİstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Atık Dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Çay ve Servis Görevlisi personelleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20-35 Yaşları arasında Dış görünümüne özen gösteren Çay ve servis görevliliği konusunda tecrübeli İletişimi kuvvetli,Güleryüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Bay-Bayan

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYenibosna- İstanbul tesislerimizde çalışacak deneyimli veya yetiştirilmek üzere Yemek -Çay Servis Elemanları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler  Yetiştirilmek üzere veya deneyimli Erkek 24-40 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Güneşli, Sultançifliği,Halkalı, Küçükçekmece, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek  Yemek -Çay Servis Elemanları aranmaktadır

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Çaycı, Eleman, Garson, Görevli

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 6 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirket çalışanlarına ve misafirlerimize çay/kahve servisi yapacak; genel ofis temizliğinden sorumlu olacak "Çay Servis ve Temizlik Elemanı" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler30-40 yaş aralığında, Çay servisi ve temizlik hizmetlerinde deneyimli, İletişimi kuvvetli, disiplinli, sorumluluk bilinci yüksek, Dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 6 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirket bünyesindeki genel ofis temizliğinden sorumlu olacak, çay servisine destek verecek "Temizlik Elemanı" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler30-40 yaş aralığında, Tercihen ofis içi temizlik hizmetlerinde deneyimli, İletişimi kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek, Kişisel hijyenine özen gösteren, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı, Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 31 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKurumsal firmalarda servis hizmetlerinde en az 2 yıl deneyimli, Kişisel bakım ve temizliğine önem veren, Dikkatli, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Güler yüzlü ve uyumlu çalışabilecek, Beylikdüzü civarında oturan bayan.

  Aranan Nitelikler• Çay, kahve – ikram servisi yapmak, ofisin günlük temizliğini yapmak, • İlgili alanların temiz ve düzenli kalmasını sağlamak. • Sigara kullanmayan, bayan personel aranmaktadır. * Haftaiçi 8:30-18:00 arası, Cumartesi günleri tam gün çalışılmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Çaycı

 • Bengi Güvenlikİstanbul Avrupa 25 Ocak 2017

  İş AçıklamasıİSTOÇDA BULUNAN PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAYAN SERVİS ELEMANI

  Aranan NiteliklerGÜLER YÜZLÜ TECRÜBELİ ULAŞIM SIKINTISI YAŞAMAYACAK BAYAN SERVİS VE TEMİZLİK ELEMANI

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Çaycı

 • İş AçıklamasıFirmamız Kemerburgaz Mağazamızda Genel Temizlikte ve Mutfak çay, yemek servisinde görevlendirilmek üzere elemanlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Kişisel Temizliğine Önem Veren * Güler yüzlü * Çalışma ortamına uyumlu * Disiplinli * Lise Mezunu

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Adecco Leventİstanbul Avrupa 31 Ekim 2016

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.     Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigorta sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için Çay-Kahve Servis Elemanı aramaktayız.   Ofisin mutfak düzenini sağlayacak, Çay-Kahve servislerini düzenli olarak yürütebilecek,

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Erkek, Askerliğini tamamlamış veya muaf, Daha önce çay-kahve servis elemanı olarak çalışmış, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli ve güleryüzlü, Çalışma yeri:Levent Çalışma gün ve saatleri:Hafta içi 08:30-17:30 / Cumartesi -Pazar Tatil  

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Çaycı

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin önde gelen firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda günlük, haftalık, aylık olarak görev alabilecek "Dönemsel Çay Servis Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. -Ofisin mutfak düzenini sağlayacak -Çay servislerini düzenli olarak yürütebilecek

  Aranan NiteliklerServis konusunda deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentabl ve güler yüzlü Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı

İş Habercisi - Çaycı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?