Çaycı İş İlanları

Hepsini Temizle
Çaycı
 • İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin Ankara (Etimesgut, Çankaya) lokasyonundaki showroomunda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Hostesleri/Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Garson, Görevli

 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Gıda, Otomotiv, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes, Çaycı, Barista

 • İş Açıklaması Görev  yaptığı showroom'a gelen müşterilere içecek ikramlarının yapılması, Görevli olduğu kafeteryanın düzeninden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesleri" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Hostes, Yetkili

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması    Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Çay ve Temizlik personelleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlkokul veya lise mezunu, Çay servisi ve temizlik hizmetinde min. 3 yıl tecrübesi bulunan, 35 yaşını aşmamış, Tercihen servis ve sunum görevlerinde daha önce çalışmış, Misafir ağırlama kurallarına uyum ve özen gösteren, Güler yüzlü, tertipli pratik, kişisel görünüş ve hijyene önem veren, Çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kendine güvenen, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, sorumluluk sahibi, Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Çaycı, Bulaşıkçı

 • NWG Services Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gebze bölgesindeki lojsitik deposunun idari binasında çalışacak ; Ofisin temizliğinden ve çay servisindan sorumlu olacak. Tercihen tecrübeli 45 yaşını aşmamış Bayan adaylar.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYA ÇAPINDA SAĞLIK ALANINDA ÖNCÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   * Engelli kadrosunda yer alacak, iki farklı pozisyon için Muhasebe Sorumlusu ve Mutfak - Temizlik Görevlisi aranmaktadır.  NOT: Adaylar deneyimli oldukları alanlarda değerlendirileceklerdir,      MUTFAK GÖREVLİSİ    * Gelen misafirlere ve ofis çalışanlarına içecek servislerinin yapılması,   * Mutfak düzeninden sorumlu olmak,    * Eksik malzemeleri belirleyip satın alma departmanına iletmek,  *  Haftalık planlanan ofis temizliğinin gerçekleştirilmesi,  *  Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanması,        MUHASEBE SORUMLUSU   * Müşterilerden gelen siparişlerin faturaya dönüştürülmesi ile ilgili sürece yürütecek,   * Riski yüksek müşterileri takip ederek gecikmiş alacak raporları hazırlamak ve ilgili birimlere bilgi vermek,   * Müşterilerden gelen iade ve fark faturalarının takibini yapmak ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlamak,     * Cari hesapların takibini ve mutabakatlarını yapmak, gerekli aksiyonları almak,     * Mal fazlası primlerini kontrol etmek ve muhasebe sistemine girişlerini yapmak,     * Diğer genel muhasebe işlemlerine destek vermek,     * Ba-Bs formlarının hazırlanması ve mutabakatların yapılması,

  Aranan Nitelikler MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ * 23 - 35 yaşlar aralığında, * En az İlköğretim mezunu, * Mutfak, servis ve temizlik alanında 1 - 2 yıl deneyimli, * İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, * Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, * Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, *Bay , Bayan, " ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ " aranmaktadır.   MUHASEBE SORUMLUSU * Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Üniversite mezunu, * MS Office programlarına hakim, * Logo muhasebe programını kullanabilen, * Satın alma muhasebesi ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, * E-fatura, E-defter uygulamalarına hakim, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay , Bayan, " ENGELLİ MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Çaycı, Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması İş Açıklaması FİRMA GENEL TANIMI AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. Laboratuvarımız 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın'dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış, sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur. 2009 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Günümüzde, çevre laboratuvarları arasında seçkin bir konuma sahip olan laboratuvarımız büyüyen kadrosu için çalışma arkadaşları aramaktadır. ÇALIŞILACAK İŞİN TANIMI Çevre ve İş Güvenliği ölçüm ve analizleri hizmetini veren laboratuvarımızda genel temizlik ve çay servis hizmetini verecek bay/bayan sorumlular aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar *Anadolu Yakası, Maltepe, Kartal, Bostancı Bölgelerinde İkamet Eden, *En Az İlkokul Mezunu, *Erkek Adaylar İçin Askerlik İlişiği Olmayan, *Sorumluluk Sahibi, *Dış Görünümüne Dikkat Eden, Eli Çabuk, Çalışkan, Temiz, Becerikli Bay/Bayan Adaylar Aranmaktadır.     

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı, Hizmetli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Tercihen lise mezunu, En az iki yıl deneyimi olan, Ekip çalışmasına uygun, 25-40 yaş aralığında, Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün, Güler yüzlü,pratik ve temizliğe önem veren, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Ayrıca şirkete gelen telefonları da yönetebilecek,

  Aranan Nitelikler Ofis içerisinde mutfak ve ofis temizliğinden sorumlu olacak, Gelen misafirleri karşılayıp,yönlendirme yapacak, Gelen misafirlere çay-kahve ikramı yapacak,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinde görevlendirilmek üzere ' Mutfak ve Temizlik Elemanı' arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Güleryüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Kişisel bakımına önem veren, Çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Mutfak işleri ve temizlik konusunda deneyimli, 25-45 yaş aralığında,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Kanoset Teknoloji İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinde görevlendirilmek üzere Servis ve Temizlik Elemanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Çay servisi ve temizlik hizmetinde deneyimli - Bayan - Sigara kullanmayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Kanoset Teknoloji İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinde görevlendirilmek üzere KANTİN GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Kantinden sorumlu olacak, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi, Görevli

 • İş Açıklaması Firmamızda 10 kişilik personele öğle yemeği hazırlayacak ve ofis temizliğini üstlenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Temizlik ve hijyen konusunda özenli - İşinde titiz - Yemek pişirme deneyimi olan adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı, Ahçı/Aşçı

 • Ertürk Makine İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Esenyurtta'ki Makine Fabrikamıza Çay Servisi personeli alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakımına önem veren, Çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Mutfak işleri ve temizlik konusunda deneyimli, 25-45 yaş aralığında, Tercihen; Esenyurt, Kıraç ve çevresi ,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Çaycı

 • İş Açıklaması Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Cafe Makkorina için; -İşletmeci, -Aşçı, -Garson, -Bulaşıkçı, -Servis Elemanı, Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şef Garson, Eleman, Çaycı, Bulaşıkçı, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Kuruluşumuza yemek ve servisi ile çay ve servisi dahil olmak üzere temizlik görevinden sorumlu tam zamanlı olarak çalışabilecek, - Hijyen ve temizlik hususlarında azami özen gösterecek, - Ofis ortamına adapte olabilecek, - Güler yüzlü, - Kılık-kıyafetinde dikkatli çalışma arkadaşı ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler - 20 - 45 yaşları arasında, - Deneyimli, - Özel Sektörde çalışabilecek

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Çaycı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Masko mobilya kentinde bulunan showroomdan sorumlu olabilecek. Gelen-giden ürünlerin, kargoların, giriş ve çıkışları takip edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çevresine karşı duyarlı, Saygılı dinlemeyi ve çalışmayı seven, İş takibi yapabilen, Ms Office programlarını etkin kullabilen, Sorun çözme, dinlemeye yatkın, Ön muhasebe hesapları tutabilecek, Showroom eksiklerini takip edip satın alabilecek,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Temizlikçi, Çaycı, Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Evrim Sigorta A.Ş.'nin İdari İşler Departmanında görevlendirilmek üzere '' Çay Servis ve Temizlik Elemanı'' istihdam edilecektir. Şirket içi departmanlara içecek servisinde bulunmak Şirket misafirlerine ikram hizmetinde bulunmak Ofisin günlük temizliğini yapmak Günlük alışverişi yapmak ve genel ihityaçları takip ederek temin edilmesini sağlamak    

  Aranan Nitelikler Konusunda tecrübeli, hijyen kurallarını bilen Güler yüzlü, görünümüne özen gösteren, pratik ve temiz

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Bağ Pastaneleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Anadolu yakasının en Kaliteli gıda zinciri olma yolunda ilerleyen BAĞ PASTANELERİ ’ zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi ve 250 çalışanı ile hizmet vermektedir. Şirketimizin Anadolu Yakası Dudullu -Keyap da  bulunan Fabrikamızda yapacak aşağıdaki niteliklere sahip BAYAN  BULAŞIK  GÖREVLİSİ aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan - Görünümüne özen gösteren - Çalışkan, İnsan ilişkilerinde uyumlu - 45 Yaşını aşmamış - Benzer görevlerde deneyim sahibi - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen - İş sorumluluğu olan, yaptığı işi ne için yaptığını bilen -  BAY-BAYAN BULAŞIK  GÖREVLİSİ aranmaktadır.   - Asğari ücret  + SGK +Yemek - Çalışma Saatleri : 07.30-17.30 -Pazar izin günü   

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Çaycı, Eleman, Görevli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması ALMİLA GRUP şirketler bünyesinde; gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, konusunda gerekli bilgi, beceri, donanım ve yeteneğe sahip şirket içi çay-kahve servis ve temizlik işlerinden sorumlu olacak adayları aramızda görmek istiyoruz. Bu bağlamda ofis içinde içecek servislerinin yapılması, çay ve kahve gibi hazırlanması gereken ürünlerin sürekli hazır olmasının sağlanılması, bunların dışında ofisin genel düzen ve temizlik koşullarının sağlıklı olmasının yerine getirilmesi gibi temel görevler servis görevlisinin sorumluluk alanı içerisindedir. ALMİLA GRUP Ankara'nın yükselen değeri olarak çalışanlarına sunduğu ayrıcalıklar ve aynı zamanda bireylerin eğitim süreçlerine katkı yapma konusunda kurmuş olduğu ALMİLA AKADEMİ ile fark yaratmaktadır. Her çalışanımıza mesleki ve aynı zamanda bireysel gelişim alanında konusunda seçkin uzmanlar ile eğitimler verilmektedir. Almila Grup Hep Daha Yükseğe...

  Aranan Nitelikler Dışarıdan gelen misafirin çay,kahve vb. ikram hizmetini yerine getirmek, Çay, kahve vb. ikramların sürekli olarak hazır halde bulunmasını sağlamak, Ofisin ve mutfağın temiz, sağlık kurallarına uygun ve hijyenik olmasını sağlamak, Tüm sorumlu olduğu alanları temizlemek,ara kontrollerle temizliğin sürekliliğini sağlamak, Kullandığı malzemeleri araç ve gereçleri temizlemek, bakımını yaparak düzenli bir biçimde istiflemek, Çay ocağı ile ilgili araç, gereç ve teçhizatların temizlik, düzen ve hijyenini sağlamak, Kişisel bakım ve genel hijyen kurallarına uymak, Ofisin benzeri ve diğer hizmetlerini yapmak, 25 ila 45 yaşları arasında bayan.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Çaycı

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; *Personelimizin ve Firmamıza gelen misafirlerin Çay ve yemek servisinden sorumlu olmak, *Ofislerin, diğer kullanım alanlarının temizliğini gerçekleştirmek üzere "Çay/Yemek Servis ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen deneyimli, Dış görünüşüne önem veren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Güler yüzlü ve çalışkan, Tam zamanlı çalışacak, Merter'e ulaşım problemi olmayan 25-45 yaş aralığında, bayan elemanlar istihdam edilecektir.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Çaycı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ·         İdari İşler Departmanı bünyesinde çalışacak, ·         Gelen misafirlere ve ofis çalışanlarına çay ve kahve servisi yapacak, ·         İkram servislerini düzenleyecek ve gerçekleştirecek, ·         Mutfağın her zaman temiz ve düzenli kalmasını sağlayacak, Servis Ağırlama Personeli alınacaktır.   

  Aranan Nitelikler ·         En az lise mezunu, ·         Kurumsal bir yapıda mutfak işleri konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, ·         Hijyen kurallarına özen gösteren, ·         İletişim becerileri gelişmiş, dinamik, düzenli, sorumluluk sahibi, ·         Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Çaycı

 • İş Açıklaması İstanbul İstinye Park Mağazamızda; Mağazamıza gelen müşterilere ikramda bulunabilecek, iş yeri tertip ve düzenini yapabilecek, bayan servis görevlisi adaylar aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler     En az ilköğretim tercihen lise mezunu  20- 35 yaşları arasında,  Temiz, dikkatli, işinde titiz,  İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, prezantabl   İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Çaycı

 • Vakko İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Vakko Akmerkez mağazamız için "Cafe Elemanı" arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler *Lise mezunu, *Tercihen restaurant/cafe’de servis tecrübesi bulunan, *Müşteri ilişkileri kuvvetli, *Dış görünümüne özen gösteren, *İletişim becerisi kuvvetli.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Garson, Çaycı, Barista

 • Vakko İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Vakko mağazalarında değerlendirmek üzere “Cafe Elemanı” unvanıyla çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Prestijli ve lüks turizm işletmelerinde çalışmış, Tercihen İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi gelişmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün ve güleryüzlü, Kişisel görünüm ve hijyenine özen gösteren,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Garson

 • Adecco İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin önde gelen firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda günlük, haftalık, aylık olarak görev alabilecek "Dönemsel Çay Servis Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. -Ofisin mutfak düzenini sağlayacak -Çay servislerini düzenli olarak yürütebilecek

  Aranan Nitelikler Servis konusunda deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentabl ve güler yüzlü Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı

İş Habercisi - Çaycı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?