Çaycı İş İlanları

Hepsini Temizle
Çaycı
 • İş Açıklaması Görev  yaptığı showroom'a gelen müşterilere içecek ikramlarının yapılması, Görevli olduğu kafeteryanın düzeninden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesleri" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Hostes, Yetkili

 • İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin Ankara (Etimesgut, Çankaya) lokasyonundaki showroomunda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Hostesleri/Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Garson, Çaycı, Barista

 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Gıda, Otomotiv, Restorancılık

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Garson, Hostes

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYA ÇAPINDA SAĞLIK ALANINDA ÖNCÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   * Engelli kadrosunda yer alacak, iki farklı pozisyon için Muhasebe Sorumlusu ve Mutfak - Temizlik Görevlisi aranmaktadır.  NOT: Adaylar deneyimli oldukları alanlarda değerlendirileceklerdir,      MUTFAK GÖREVLİSİ    * Gelen misafirlere ve ofis çalışanlarına içecek servislerinin yapılması,   * Mutfak düzeninden sorumlu olmak,    * Eksik malzemeleri belirleyip satın alma departmanına iletmek,  *  Haftalık planlanan ofis temizliğinin gerçekleştirilmesi,  *  Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanması,        MUHASEBE SORUMLUSU   * Müşterilerden gelen siparişlerin faturaya dönüştürülmesi ile ilgili sürece yürütecek,   * Riski yüksek müşterileri takip ederek gecikmiş alacak raporları hazırlamak ve ilgili birimlere bilgi vermek,   * Müşterilerden gelen iade ve fark faturalarının takibini yapmak ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlamak,     * Cari hesapların takibini ve mutabakatlarını yapmak, gerekli aksiyonları almak,     * Mal fazlası primlerini kontrol etmek ve muhasebe sistemine girişlerini yapmak,     * Diğer genel muhasebe işlemlerine destek vermek,     * Ba-Bs formlarının hazırlanması ve mutabakatların yapılması,

  Aranan Nitelikler MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ * 23 - 35 yaşlar aralığında, * En az İlköğretim mezunu, * Mutfak, servis ve temizlik alanında 1 - 2 yıl deneyimli, * İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, * Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, * Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, *Bay , Bayan, " ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ " aranmaktadır.   MUHASEBE SORUMLUSU * Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Üniversite mezunu, * MS Office programlarına hakim, * Logo muhasebe programını kullanabilen, * Satın alma muhasebesi ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, * E-fatura, E-defter uygulamalarına hakim, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay , Bayan, " ENGELLİ MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Çaycı, Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sorumlu, Uzman

 • RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Levent ofisinde görevlendirilmek üzere çay ve temizlik elemanı pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Gelen misafilere yiyecek içecek ikraminda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren, Kişisel bakımına özen gösteren, Levent'e ulaşım sorunu olmayacak.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Çaycı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Cafe Makkorina için; -İşletmeci, -Aşçı, -Garson, -Bulaşıkçı, -Servis Elemanı, Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şef Garson, Eleman, Çaycı, Bulaşıkçı, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması İstanbul İstinye Park Mağazamızda; Mağazamıza gelen müşterilere ikramda bulunabilecek, iş yeri tertip ve düzenini yapabilecek, bayan servis görevlisi adaylar aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler     En az ilköğretim tercihen lise mezunu  20- 35 yaşları arasında,  Temiz, dikkatli, işinde titiz,  İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, prezantabl   İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Çaycı, Eleman

 • NWG Services Kocaeli, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Gebze bölgesindeki lojsitik deposunun idari binasında çalışacak ; Ofisin temizliğinden ve çay servisindan sorumlu olacak. Tercihen tecrübeli 45 yaşını aşmamış Bayan adaylar.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı

 • Afiyet Et İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Başakşehir ızgara restoranımız için misafirlere çay servis düzenini sağlayacak bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Dışgörünüşüne özen gösteren Diksiyonu düzgün Restoran servis tecrubesi olan Güleryüzlü yogun iş temposuna ayak uydurabilen 20-35 yaş arasında bayan personeller alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çaycı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2016

  İş Açıklaması    Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Çay ve Temizlik personelleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlkokul veya lise mezunu, Çay servisi ve temizlik hizmetinde min. 3 yıl tecrübesi bulunan, 35 yaşını aşmamış, Tercihen servis ve sunum görevlerinde daha önce çalışmış, Misafir ağırlama kurallarına uyum ve özen gösteren, Güler yüzlü, tertipli pratik, kişisel görünüş ve hijyene önem veren, Çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kendine güvenen, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, sorumluluk sahibi, Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Çaycı, Bulaşıkçı

 • Afiyet Et İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması başaksehir subemize part time garson ve komi ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler diksiyonu dzügün temizliğine dikkat eden daha önce bu sektörde tecrube sahibi Başaksehir yada yakın yerlede ikamet eden bay- bayan

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Komi, Garson, Çaycı

 • İş Açıklaması ALMİLA GRUP şirketler bünyesinde; gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, konusunda gerekli bilgi, beceri, donanım ve yeteneğe sahip şirket içi çay-kahve servis ve temizlik işlerinden sorumlu olacak adayları aramızda görmek istiyoruz. Bu bağlamda ofis içinde içecek servislerinin yapılması, çay ve kahve gibi hazırlanması gereken ürünlerin sürekli hazır olmasının sağlanılması, bunların dışında ofisin genel düzen ve temizlik koşullarının sağlıklı olmasının yerine getirilmesi gibi temel görevler servis görevlisinin sorumluluk alanı içerisindedir. ALMİLA GRUP Ankara'nın yükselen değeri olarak çalışanlarına sunduğu ayrıcalıklar ve aynı zamanda bireylerin eğitim süreçlerine katkı yapma konusunda kurmuş olduğu ALMİLA AKADEMİ ile fark yaratmaktadır. Her çalışanımıza mesleki ve aynı zamanda bireysel gelişim alanında konusunda seçkin uzmanlar ile eğitimler verilmektedir. Almila Grup Hep Daha Yükseğe...

  Aranan Nitelikler Dışarıdan gelen misafirin çay,kahve vb. ikram hizmetini yerine getirmek, Çay, kahve vb. ikramların sürekli olarak hazır halde bulunmasını sağlamak, Ofisin ve mutfağın temiz, sağlık kurallarına uygun ve hijyenik olmasını sağlamak, Tüm sorumlu olduğu alanları temizlemek,ara kontrollerle temizliğin sürekliliğini sağlamak, Kullandığı malzemeleri araç ve gereçleri temizlemek, bakımını yaparak düzenli bir biçimde istiflemek, Çay ocağı ile ilgili araç, gereç ve teçhizatların temizlik, düzen ve hijyenini sağlamak, Kişisel bakım ve genel hijyen kurallarına uymak, Ofisin benzeri ve diğer hizmetlerini yapmak, 25 ila 45 yaşları arasında bayan.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Çaycı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yayınevimizde görevlendirilmek üzere, Kurum Kültürü ve Vizyonu doğrultusunda telefonlara bakılması,randevu verilmesi,yönetici ve misafirlerine ikram (Çay-Kahve ) servisinde görevlendirilmek üzere "Danışma ve İkram Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen İstanbul Avr. yakasında ikamet eden, Dikkatli,titiz, etkin ve disiplinli iş takibi yapan, Kendini iyi ifade edebilen, ses tonu ve diksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Güleryüzlü, pozitif,prezentabl, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Güneşli'ye ulaşım problemi yaşamayacak

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Çaycı, Danışman

 • İş Açıklaması İstanbul Ataşehir'deki ofisimizde görevlendirilmek üzere Yemek ve Temizlik Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında ikamet eden 25-45 yaş arası bayan Günlük 10-15 kişiye yemek yapabilecek Çay ve yemek servisi yapabilecek Ofis temizliği yapabilecek    Çalışma saatleri 08:00-18:00 arası Aktif ve dinamik çalışabilecek Sorumluluk sahibi, güler yüzlü Dış görünüme özen gösteren

  Sektör: Sigortacılık, Bilgisayar / BT / Internet, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eleman, Temizlikçi, Çaycı

 • İmaj Şirketler Grubu İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması -Şirketimize gelen yemeğin personele servis edilmesi, -Günlük temizlik ve misafirlere çay,kahve servisinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, 25-38 yaş arası, Güler yüzlü, titiz, Hijyen kurallarına önem gösteren, Diksiyonu düzgün, Mutfak bölümünde en az 1 yıl tecrübeli, Tempolu çalışmaya uygun, hızlı sonuçlar üretebilen, İşini severek yapan, dinamik ve pratik, Mutfak Personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çaycı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması ·         İdari İşler Departmanı bünyesinde çalışacak, ·         Gelen misafirlere ve ofis çalışanlarına çay ve kahve servisi yapacak, ·         İkram servislerini düzenleyecek ve gerçekleştirecek, ·         Mutfağın her zaman temiz ve düzenli kalmasını sağlayacak, Servis Ağırlama Personeli alınacaktır.   

  Aranan Nitelikler ·         En az lise mezunu, ·         Kurumsal bir yapıda mutfak işleri konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, ·         Hijyen kurallarına özen gösteren, ·         İletişim becerileri gelişmiş, dinamik, düzenli, sorumluluk sahibi, ·         Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Çaycı

 • İş Açıklaması Gölgelendirme, Tente, Pergola, Kışbahçesi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ofis - Showroom mutfağından sorumlu, günde ortalama 10 kişiye öğle yemeği hazırlayabilecek bunun dışında çay - kahve servisi ve ofis temizliğini yapabilecek sorumluluk bilincine sahip bizimle uzun seneler çalışacak Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız... Şirketimiz Sultançiftliği / SULTANGAZİ ilçesinde bulunmaktadır...           RoSe Tente Gölge Sistemleri 0212 527 24 83  

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi ,disiplinli, titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Tercihen Sigara Kullanmayan Tercihen daha önce temizlik ve mutfak elemanı olarak çalışmış Kişisel görünümüne özen gösteren, Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen Sultangazi ve çevre ilçelerde ikamet eden çalışma arkadaşı aramaktayız...

  Sektör: Mimarlık, Mühendislik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Ahçı/Aşçı, Bulaşıkçı, Çaycı, Temizlikçi

 • Vakko İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Vakko Akmerkez mağazamız için "Cafe Elemanı" arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler *Lise mezunu, *Tercihen restaurant/cafe’de servis tecrübesi bulunan, *Müşteri ilişkileri kuvvetli, *Dış görünümüne özen gösteren, *İletişim becerisi kuvvetli.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Garson, Çaycı, Barista

 • Vakko İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Vakko mağazalarında değerlendirmek üzere “Cafe Elemanı” unvanıyla çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Prestijli ve lüks turizm işletmelerinde çalışmış, Tercihen İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi gelişmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün ve güleryüzlü, Kişisel görünüm ve hijyenine özen gösteren,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Garson

 • Adecco İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin önde gelen firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda günlük, haftalık, aylık olarak görev alabilecek "Dönemsel Çay Servis Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. -Ofisin mutfak düzenini sağlayacak -Çay servislerini düzenli olarak yürütebilecek

  Aranan Nitelikler Servis konusunda deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentabl ve güler yüzlü Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı

İş Habercisi - Çaycı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?