Anketör İş İlanları

Hepsini Temizle
Anketör
 • Satış Temsilcisi
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kazanan Takımlarda Bireysel Başarı Hikayeni Yaz! Pronet’te satış kariyeri, müşterilerimizi koruma çemberine alıp, onların ve sevdiklerinin hayatlarını kurtarmak demek.. Sahada çalışmak hiç rutine girmeyen bir işte, hergün yeni insanlarla tanışmak demek.. Ve bunu yaparken oldukça rekabetçi bir ücret politikası ile yüksek performans primleri kazanmak, son teknoloji ürünleri kullanıp şirket arabasına sahip olmak demek.. Yıllık 51.000$’lik bir kazanç paketi ile işe başlamak ve yılda 100.000$’lara varan kazanca ulaşabilmek demek.. Kariyerini kendi başarılarınla inşa etmek ve yükselerek yöneticilik koltuğuna 18 ay gibi kısa bir sürede ulaşmak demek.. Senin için özel olarak oluşturulmuş içeriklerle Pronet Akademi ile her gün büyümek demek..

  Aranan Nitelikler *

 • Çağrı Merkezi Operatörü
  Mayak Araştırma
  İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Üsküdar da bulunan çağrı merkezimizde, Cati Departmanın da bilgi aktarımı yapabilecek; Tecrübeli/Tecrübesiz ikna kabiliyetine ve diksiyonuna güvenen telefonda LCV yapabilecek yada Adres bilgileri güncelleyebilecek elemanlar aramaktayız.( Genel eğitimler ve proje eğitimleri verilecektir.) ( Satışla alakamız yoktur)

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Diksiyonu düzgün ve Dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyetine güvenen, Part Time (Gün bazlı) yada Full Time çalışabilecek, Üsküdar civarında ikamet eden adaylar tercih sebebidir. Çağrı Merkezimiz için tercihen Anadolu Yakası' nda ikamet eden, 18- 35 yaş arası, Bay / Bayan adaylar arıyoruz.

 • Müşteri Temsilcisi
  Saha
  Ankara 9 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Hizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren Saha Ajans; kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Hizmet vermekte olduğumuz Enerji sektörünün lider firması adına, '' Müşteri Temsililcisi '' arayışımız bulunmaktadır. ÇALIŞMA YERİ ; ÇANKAYA - MAMAK - ULUS Tahin edileceği bayi noktasında; Müşteri kaybını (churn) önleyici yaklaşımda bulunmak. Bu doğrultuda müşterielde tutmaya yönelik belirlenmiş argüman ve sistemlerle müşteriyi ikna etmek, ikna edilen müşteri için hizmet devamlılığını sağlamak, Müşteriye Yıllık Taahhütler vererek Yıl içerisindeki tutarını düşürecek teklifler sunmak, Satış sonrası işlem ve hizmetler ile müşteri şikayet ve sorunlarını çözümleme işlemlerini müşteri memnuniyeti ve sürekliliği anlayışıyla yerine getirmek, Müşterilerinin karşılaştığı problemleri doğru analiz ederek çözüm üretmek, alternatif öneriler geliştirmek, doğru çözüm kanallarını kullanmak, gereken yönlendirmelerde ve bilgilendirmelerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Lise veya MYO mezunu ( Özellikle Müşteri Yönetim iİletişim, Elektronik Haberleşme, Elektrik-Elektronik, Enerji, Haberleşme Sistemleri, vb. alanında Mesleki Eğitimi veren Yüksekokul veya Lise Mezunu) Ankarada İkamet eden · Tercihen Satış Kanalları veya bayi süreçlerinde çalışmış · Ürün/hizmet destek süreçleri konusunda bilgi/tecrübe sahibi · Mobil teknolojileri takipeden, ilgiduyan, bilişim sektöründe çalışmaya hevesli, · Öğrenmeye açık, sürekli kendini geliştiren, değişime istekli, ve sonuç odaklı · Takım çalışmasına yatkın, ikna becerisi yüksek · Microsoft Office Programları hakkın bilgi sahibi. · Seyahat engeli olmayan.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Anketör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?