Anketör İş İlanları

Hepsini Temizle
Anketör
 • Mapp Pazarlama İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz hızlı tüketim sektörünün lideri olan firma adına İstanbul il sınırları içerisinde nokta ziyaretleri gerçekleştirerek, saha araştırma işlerini yürütebilecek dönemsel saha elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite öğrencisi, Bir hafta boyunca tam zamanlı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Sahada aktif olarak çalışabilecek, İstanbul'da ikamet eden, Bay - bayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Hızlı Tüketim Malları, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Anketör, Görevli, Sorumlu

 • British Point İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şubelerimizin çevresinde kişilere anket yapmak ve anket yapılan kişileri şubelerimize götürmek,şubeye getirilen kişileri eğitim danışmanlarına yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler İngilizce Eğitim Kurumumuzun Kadıköy ve Maltepe Şubelerinde Çalışabilecek Full Time veya Part Time Anketörler Aranmaktadır.   *Tercihen Tecrübesiz Olanlar *Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek *Diksiyonu Düzgün *Güleryüzlü *İkna Kabiliyeti Yüksek *Dış Görünüşüne Önem Veren   Sosyal Haklar: Net Maaş + Yemek + SSK Not: Resimsiz Başvurular Dikkate Alınmayacaktır

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Anketör

 • İş Açıklaması ÇEKMEKÖY , ÜMRANİYE, SANCAKTEPE, SARIGAZİ, ÖMERLİ İSTANBUL'da OKUL GİRİŞ/ÇIKIŞ SAATLERİNDE BROŞÜR DAĞITIMI YAPABİLECEK, AFİŞ ASIM İŞİMİZ OLDUĞUNDA DA , AFİŞ ASIMI YAPABİLECEK PART TIME ÇALIŞACAK GENÇ ÇALIŞMA ARKADAŞALARINA İHTİYACIMIZ VARDIR.

  Aranan Nitelikler KILIK KIYAFETİ DÜZGÜN, SAKİN ve SAYGILI

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Anketör, Temizlikçi

İş Habercisi - Anketör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Anketör Nedir ?

Anket şirketleri tarafından görevlendirilen kişilerin , kariyerleri süresince komuoyu araştırmaları için düzenlenen anketleri sokaklarda , okullarda toplantılarda organizasyonlarda bireylere uygulamasıyla gerçekleştirilen iştir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.