Anketör İş İlanları

Hepsini Temizle
Anketör
 • İş Açıklaması İş Açıklaması !!! Acil !!! Eskişehir Çat kapı projemizde,görev alacak haftanın 6 günü çalışacak deneyimli bayan satış destek elemanları alınacaktır. Alımlar sınırlı sayıda olup bu operasyonda başarılı olan arkadaşlarımız bir sonraki door to door (çatkapı) projesinde çalışma hakkı kazanacaktır.   https://www.facebook.com/pages/Core-Marketing-Group/461135674057560 İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar   Çalışma : Haftanın 6 günü (pazar izin) Tercihen saha satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen ürün tanıtım ve satış faaliyetlerinde yer almış, Door  to door(çat kapı) aktivitesinde deneyimi olan BAYAN  Çalışacak olan adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Gizli Müşteri/ Saha Araştırmacısı
  Temas Tanıtım
  Antalya, Bursa, İzmir, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır Bugün

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışarak kimliğini ve görevini belli etmeden saha ziyaretleri yapıp, elde ettiği verileri objektif olarak değerlendirip raporlayacak,   GİZLİ MÜŞTERİ / SAHA ARAŞTIRMACISI   aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Detaycı, gözlemci,titiz, araştırmacı kişiliğe sahip, Hızlı iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Sorumluk sahibi ve tarafsız davranabilen, 20-50 Yaş aralıklarında olan, Teknolojiyle ilgilenen ve akıllı telefon kullanabilen, Part time çalışabilecek, Bay/bayan 

 • İş Açıklaması !!! Acil !!! Antalya Çat kapı projemizde,görev alacak haftanın 6 günü çalışacak deneyimli satış destek elemanları alınacaktır. Alımlar sınırlı sayıda olup bu operasyonda başarılı olan arkadaşlarımız bir sonraki door to door (çatkapı) projesinde çalışma hakkı kazanacaktır.   https://www.facebook.com/pages/Core-Marketing-Group/461135674057560

  Aranan Nitelikler   Çalışma : Haftanın 6 günü (pazar izin) Tercihen saha satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen ürün tanıtım ve satış faaliyetlerinde yer almış, Door  to door(çat kapı) aktivitesinde deneyimi olan  Çalışacak olan adaylar aranmaktadır.

 • Gizli Müşteri/ Saha Araştırmacısı
  Temas Tanıtım
  Ankara, Kocaeli, Adana, Edirne, Mersin(İçel) Bugün

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışarak kimliğini ve görevini belli etmeden saha ziyaretleri yapıp, elde ettiği verileri objektif olarak değerlendirip raporlayacak,   GİZLİ MÜŞTERİ / SAHA ARAŞTIRMACISI   aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Detaycı, gözlemci,titiz, araştırmacı kişiliğe sahip, Hızlı iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Sorumluk sahibi ve tarafsız davranabilen, 20-50 Yaş aralıklarında olan, Teknolojiyle ilgilenen ve akıllı telefon kullanabilen, Part time çalışabilecek, Bay/bayan 

 • Part Time Ürün Tanıtım Elemanı
  Core Marketing Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İSTANBUL  Anadolu ve Avrupa yakasında  firmalarımızın Part time ürün tanıtımı projemizde,görev alacak haftanın 6 günü çalışacak deneyimli satış destek ve tanıtım elemanları alınacaktır. Alımlar sınırlı sayıda olup bu operasyonda başarılı olan arkadaşlarımız bir sonraki ürün tanıtım projesinde çalışma hakkı kazanacaktır.    

  Aranan Nitelikler   Çalışma : Haftanın 6 günü (pazar izin) Tercihen saha satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen ürün tanıtım ve satış faaliyetlerinde yer almış, Satış destek aktivitesinde deneyimi olan bayan tanıtım personelleri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması TÜYAP Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek fuarlarımızda ziyaretçi ve katılımcılara anket yapmak üzere  fuar süresi  boyunca ANKETÖR olarak görev alacak tercihen İngilizce bilen BAY/BAYAN anketörler aranmaktadır.   Çalışma Tarihleri : Blok halindeki tarihlerin en az 2 kısmına uygunluk gerekmektedir. 1. Tarih : 23-24-25-26-27 Şubat 2. Tarih : 9-10-11-12 Mart 3. Tarih : 24-25-26-27  Mart  Çalışma Saatleri : 10:00 - 18:00 Ücret : Günlük 50 TL + SSK + YEMEK   Kıyafet : Bay - Siyah Takım Elbise ve Kravat + Beyaz Gömlek                Bayan - Siyah Pantolon + Beyaz Gömlek + Siyah Ceket veya Hırka    

  Aranan Nitelikler -21 - 30 yaş arasında, -Tercihen İngilizce bilen, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde, sahada bilgi güncellemesi yapacak ve bu güncellemenin raporunu sunacak; takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İletişimi güçlü, hızlı iletişim kurabilme yeteneğine sahip, Detaycı, gözlemci,titiz, araştırmacı kişiliğe sahip, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, Ankara'da ikamet eden, Bay, Bayan

 • Broşür Dağıtımı / Anketör
  British Town
  İstanbul Avrupa 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması British Town Yabancı Dil Okulları Şişli şubesinde saha çalışmalarında görev alacak Broşür Dağıtımı / Anketör alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler -Prezantable, -Kurumun ziyaretçi trafiğini arttırabilecek, -Sahada çalışmaya alışık, -Görev bilinci olan, disiplinli, -Kuruma yeni görüşmeci ve data sağlayabilecek, -Kurumun yüzü olabilecek, -Sahada tanıtım yapmaya kabiliyetli -Tercihen 25 yaşın altında Bay / Bayan, Part Time / Full Time anketörler alınacaktır.

 • Anketör
  Nurpark Enerji Yatırımları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Muğla 19 Ocak 2016

  İş Açıklaması Firmamız tarafından Türkiye'de satışına başlanılması düşünülen, yenilenebilir enerji kaynağından enerji üreten bir ürünün piyasa araştırmasını yapmak istiyoruz. Ürün Türkiye'nin 3 bölgesinde (1. Antalya, 2. Bodrum/Marmaris ve 3. Istanbul) tanıtılacaktır. Her bölge icin ve 1 aylık bir süre için bir Anketör istihdam edilecektir. Anketörlerimiz hedef kitle (anket yapılacak kişi ve kuruluşlar) seçiminde ve çalışma saatlerinde serbest hareket edebilirler. Amaç ürünün doğru ve iyi şekilde tanıtılması ve 1 aylık süre içerisinde mümkün olan en fazla kişi ve kuruma tanıtılmasıdır. Çalışma sahada ve enket yapılacak kişilen şahsen ziyaret edilmesi yolu ile yapılacaktır. Anket yapılacak kişiler önceden telefon veya e-posta ile bilgilendirilir veya direk ziyaret edilebilirler. 

  Aranan Nitelikler Piyasa analizi Subat ayı icerisinde ve tüm ay boyunca (20 çalışma günü) yapılacaktır.  15 Ocak Cuma günü 13:00 - 17:00 arası yarım günlük ürün tanıtım semineri, Ingilizce olarak Ankara da yapılacaktır. Seminere katılım zorunludur. Anketörlerimizin günlük harcırah (50 TL/gün), ulaşım masrafları ve aylık ücret (2.000TL/ay net) verilecektir. Konaklama anketörlerin kendi imkanları dahilinde olacaktır. Güven uyandıran, dürüst, çalışkan, kibar, ölçülü konuşan ve sorumluluk sahibi (kendisine verilen 1 aylık süreyi en iyi şekilde degerlendirecek) olmaları önemlidir. Orta derecede ingilizce bilmek, tanıtım semineri için önemlidir.

İş Habercisi - Anketör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?