Anketör İş İlanları

Hepsini Temizle
Anketör
 • Çağrı Merkezi Operatörü
  Mayak Araştırma
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Üsküdar da bulunan çağrı merkezimizde, Cati Departmanın da bilgi aktarımı yapabilecek;    Tecrübeli/Tecrübesiz ikna kabiliyetine ve diksiyonuna güvenen telefonda LCV yapabilecek yada Adres bilgileri güncelleyebilecek elemanlar aramaktayız.( Genel eğitimler ve proje eğitimleri verilecektir.) ( Satışla alakamız yoktur)  

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Diksiyonu düzgün ve  Dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyetine güvenen, Proje bazlı , Part time (Gün Bazlı) , Full time Üsküdar civarında ikamet eden adaylar tercih sebebidir. Çağrı Merkezimiz için tercihen Anadolu Yakası' nda ikamet eden, 18- 35 yaş arası, Bay / Bayan adaylar arıyoruz.

 • Anketör
  Hanşah Turizm
  Türkiye Geneli 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Turizm firmamızın tatil köyü organizasyonu yapmış olduğu stand çalışmalarında görevlendirilecek ANKETÖRLER alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Anket yapabilecek bay-bayan  18-25 yaş arası, Diksiyonu düzgün, Giyimine özen gösteren, Personeller alınacaktır.  Günlük ücret + maaş + yemek+ ssk  Marmara ve Ege Bölgesi

 • Door To Door İstanbul
  Core Marketing Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Kasım 2015

  İş Açıklaması  İSTANBUL  Anadolu ve Avrupa yakasında Çat kapı projemizde,görev alacak haftanın 6 günü çalışacak deneyimli satış destek elemanları alınacaktır. Alımlar sınırlı sayıda olup bu operasyonda başarılı olan arkadaşlarımız bir sonraki door to door (çatkapı) projesinde çalışma hakkı kazanacaktır. Ekim başı başlayacak olup Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm bölgeleri kapsayacaktır, çalışmanın süreci min. 3 ay uygun periyotlarda çalışabilirsiniz  

  Aranan Nitelikler   Çalışma : Haftanın 6 günü (pazar izin) Tercihen saha satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi yüksek ve ikna yeteneği güçlü, Tercihen ürün tanıtım ve satış faaliyetlerinde yer almış, Door  to door (çat kapı) aktivitesinde deneyimi olan adaylar aranmaktadır.

 • Tanıtım Elemanı/Stand
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması Eğitim Kurumumuzun standında , Broşür dağıtımında ve gelen kişileri bilgilendirecek Bayan stand hostesleri aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Tercihen Stand Hostesliği, Tanıtım - Organizasyon deneyimi olan,  İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, Müşteri memnuniyetine önem veren, 

İş Habercisi - Anketör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?