Anketör İş İlanları

Hepsini Temizle
Anketör
 • Anketör British Point İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şubelerimizin çevresinde kişilere anket yapmak ve anket yapılan kişileri şubelerimize götürmek,şubeye getirilen kişileri eğitim danışmanlarına yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler İngilizce Eğitim Kurumumuzun Kadıköy ve Maltepe Şubelerinde Çalışabilecek Full Time veya Part Time Anketörler Aranmaktadır.   *Tercihen Tecrübesiz Olanlar *Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek *Diksiyonu Düzgün *Güleryüzlü *İkna Kabiliyeti Yüksek *Dış Görünüşüne Önem Veren   Sosyal Haklar: Net Maaş + Yemek + SSK Not: Resimsiz Başvurular Dikkate Alınmayacaktır

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Anketör

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI ; Projelerle ilgili eğitimlere katılmak, Serbest olarak sahada anket yapmak, Kurumsal firmalarla randevulu anket yapmak.  

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER; Adana'da İkamet eden Min. Lise mezunu ya da üniversite öğrencisi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Ofis dışında çalışmaya istekli, Girişken ve güler yüzlü, Tam zamanlı ya da part time çalışabilecek, Tablet kullanabilecek 20_45 yaş arası bay ve bayan Günlük 60 tl ve üzeri gelir elde etmek isteyen ANKETÖRLER ARANMAKTADIR Sosyal Medyadan Takip Edin İlk İş Fırsatlarından Haberiniz Olsun ! www.reformresearch.com Twitter      : reformresearch Facebook  : reformresearch Instagram  : reformresearch Linkedin    : reformresearch  

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Anketör

 • Call Center GAZETE KADINA DAİR İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gazete Kadına Dair bünyesinde; Call Center da deneyimli diksiyonu düzgün Bay Bayan personeler arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün deneyimli.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Anketör

 • Part Time Gizli Müşteri CRM Tanıtım Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması CRM tanıtım olarak 15 den fazla dünya lideri  elektronik markanın mağaza satış takımlarını (Promotör ekiplerini) kurup yönetmekteyiz. İş ortağı olarak çalıştığımız dünyanın önde gelen şirketlerinden biri için İstanbul Anadolu - Avrupa yakası, Bursa, İzmit, İzmir, Antalya ve Denizli illerindeki gizli müşteri çalışmamızda görev alacak part time çalışma arkadaşları aramaktayız. Şartlar; Günlük ücret + yol + ssk şeklinde olacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite öğrencisi veya mezunu, Tercihen benzer pozisyonda iş tecrübesi olan, Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Bay, Bayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Anketör, Denetçi

 • Saha Araştırmacısı ( Anketör ) İNFO ARAŞTIRMA HİZMETLERİ İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Pazar Araştırma Hizmetleri alanında faaileyet gösteren şirketimiz bünyesinde görevlendirilecek ''Ofis içi ve ofis dışında (Sahada) çalışacak Saha Araştırmacıları (Anketörler) aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler Bay & Bayan En az Lise Mezunu Deneyimli & Deneyimsiz Güçlü iletişim becerisi ve yeteneğine sahip Full Time -Part Time çalışabilecek Saha da Adresli Projelerde Randevulu-Randevusuz anket yapabilecek Yüksek Gelir İmkanı ile çalışabilecek personeller aranıyor.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Anketör

 • Anketör Arveda Araştırma ve Danışmanlık Ticaret İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Arveda Araştırma Hizmetleri 20 yıllık tecrübe ve birikimi ile uluslararası araştırma şirketleri, özel sektör ve kamu kuruluşlarına pazar araştırmaları yapmakta olup Türkiye genelinde çalışma ağına sahip, sektörünün önde gelen veri toplama şirketlerindendir. Sizde bu oluşumun bir parçası olabilirsiniz. Sahada aktif olarak hedef kitle ile anket çalışmaları yapabilecek, “Saha Veri Toplama Personeli” (Anketörler) arıyoruz. Arveda Araştırma şirketi tarafından verilen genel eğitim ve proje eğitimlerine katılma, Alınan eğitimlerin sahada doğru şekilde uygulanmasını sağlama, Saha çalışmalarında belirlenen kural ve yöntemlere uygun çalışma, Görüşmeciden alınan bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde kaydedip anketi gerçekleştirme, Proje bitiminde çalışmada kullanılan araç-gereçleri ilgili kişilere teslim etme.

  Aranan Nitelikler Tam zamanlı çalışabilecek, Deneyimli & Deneyimsiz, En az ortaöğretim mezunu, Yüksek kazanç hedefi olan, Güçlü iletişim becerisi ve ikna kabiliyetine sahip, Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, enerjik, girişken, güler yüzlü ve iş disiplini olan. Ayrıntılı bilgi için www.anketor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Danışmanlık

  Pozisyon: Anketör

 • İş Açıklaması Bir otomotiv firmasının yeni aracının tanıtımı için çalışacak personellere ihtiyaç vardır. Personeller, toplam 43 gün boyunca (5 Mayıs - 14 Haziran) 30 il gezeceklerdir. Toplam çalışma günü 32 gün olup kalan günler, kurulum ve izin olacaktır, bu günlerde arkadaşlar serbesttir. AVM'de standda tanıtım şeklinde iş yapılacaktır. Kabul eden arkadaşlarla sözleşme imzalanacak olup , çalışma buna göre yapılacaktır. Tüm konaklama , yol ve yemek masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. Sigorta yapılacaktır. Ekip toplam kız erkek  20 kişi olacaktır. 10  kişilik hostes tanıtım ekibi aranmaktadır.      

  Aranan Nitelikler -Presentable -Güleryüzlü -Diksiyonu Düzgün -Ekip çalışmasına uyumlu -Mümkünse daha önceden organizasyon tecrübesi olan -Seyahat engeli olmayan ve uzun seyahat temposuna dayanabilecek. -Ailesi ve herhangi bir başka nedenle uzun süre boyunca il dışında olma engeli olmayan   adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv, Ajans, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Temsilci, Anketör

 • Pazar Araştırması Gi Group Tüm Türkiye 10 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Uluslararası bir firma için Türkiye'de 30 farklı şehirde, 20’şer kişilik takımlar halinde pazar araştırması çalışması yapılacaktır. Bu projede çalışmayı kabul eden adaylar Gi Group bordrosunda çalışacak, sigortaları da tarafımızca yapılacaktır. Pazarlama araştırması doğrusunda, araştırmaya paralel ticari işletmeleri ziyaret ederek veri bankasının oluşturulmasını sağlamak Oluşturulan sistem üzerinden Takım Liderlerine raporlama yapmak   Olanaklar; Ücret Sigorta Data Hattı  

  Aranan Nitelikler Aradığımız kriterler; 18 yaşından büyük olmak (üniversite öğrencisi yada yeni mezun); Çalışma dönemi boyunca ilgili şehirde ikametgah edebilmek (liste aşağıdadır); Belirli dönem boyunca çalışmayı kabul etmek   Projenin yaz tatilinde yada eğitim dönemi dışında gerçekleşmesi durumunda, aşağıda belirtilen şehirlerde yapılacak çalışmalara katılınabilir: (Düzce, Rize, Manisa, Ankara, Adana, Trabzon, Bolu, Kayseri, Aydın, Isparta, Afyonkarahisar, Denizli, İzmit, İstanbul, Sakarya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Mersin, Kırıkkale, Malatya, Erzurum, İzmir, Antalya, Kahramanmaraş, Samsun, Sivas, Konya, Hatay, Gaziatep, Şanlıurfa)

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Anketör, Analist

İş Habercisi - Anketör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?