Anketör İş İlanları

Hepsini Temizle
Anketör
 • İş Açıklaması ÇEKMEKÖY , ÜMRANİYE, SANCAKTEPE, SARIGAZİ, ÖMERLİ İSTANBUL'da OKUL GİRİŞ/ÇIKIŞ SAATLERİNDE BROŞÜR DAĞITIMI YAPABİLECEK, AFİŞ ASIM İŞİMİZ OLDUĞUNDA DA , AFİŞ ASIMI YAPABİLECEK PART TIME ÇALIŞACAK GENÇ ÇALIŞMA ARKADAŞALARINA İHTİYACIMIZ VARDIR.

  Aranan Nitelikler KILIK KIYAFETİ DÜZGÜN, SAKİN ve SAYGILI

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Anketör, Temizlikçi

 • British Point İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şubelerimizin çevresinde kişilere anket yapmak ve anket yapılan kişileri şubelerimize götürmek,şubeye getirilen kişileri eğitim danışmanlarına yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler İngilizce Eğitim Kurumumuzun Kadıköy ve Maltepe Şubelerinde Çalışabilecek Full Time veya Part Time Anketörler Aranmaktadır.   *Tercihen Tecrübesiz Olanlar *Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek *Diksiyonu Düzgün *Güleryüzlü *İkna Kabiliyeti Yüksek *Dış Görünüşüne Önem Veren   Sosyal Haklar: Net Maaş + Yemek + SSK Not: Resimsiz Başvurular Dikkate Alınmayacaktır

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Anketör

 • İş Açıklaması Konuşurum ama bilgimle ikna ederim, Nezaketimle büyüler ,müşterimi elimde tutarım, Uyumluyum ,başarılı olmak için gereğini yerine getirir ,karşılığını beklerim, Hedeflerim var ve bunun için dökülecek alınterim, DİYENLER PARMAK KALDIRSIN !

  Aranan Nitelikler Müşterilerimizle görüşerek ürün ve hizmet satışı yapacak 1600 net maaş Hedef doğrultusunda başarı para getirir, olursa 3 ayda bir ikramiye Ayrıca aylık prim Ve ücretsiz fitness salonundan yararlanma imkanı

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Anketör, Eleman, Temsilci

İş Habercisi - Anketör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?