Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Antrenör İş İlanları

Hepsini Temizle
Antrenör
 • İş AçıklamasıSuperSlow Zone' a davetlisiniz. Şimdiye kadar gördüğünüz tüm egzersiz stüdyolarından çok farklı bir sistem uygulanıyor. SuperSlow Zone egzersizleri kişiye özel planlanır ve sertifikalı özel çalıştırıcılar eşliğinde 20 dakikalık seanslar halinde uygulanır. Haftada 1 veya 2 kez uygulanan egzersiz seanslarıyla kas kütlesi artar, duruş düzelir, kimi rahatsızlıklar kendiliğinden iyileşir. Çok daha güçlü kaslara ve sıkı bir vücuda sahip, eklem ya da sırt ağrıları olmayan memnun üyeler oluşur. Tüm üyeler, verilen hizmetten çok memnun kalır ve amaçladıklarından fazlasını alırlar. Çalıştırıcıdan beklediğimiz; SuperSlow Zone sertifikasyon aşamasından geçip, öğrendiği tekniği, çalıştırdığı üyelere uygulamasıdır.

  Aranan NiteliklerSporcu geçmişi olsun olmasın, kas gelişim mekanizmasını ve SuperSlow tekniğini kavramaya istekli, dikkatli ve özenli yaklaşabilen, nazik ve etkili iletişim kurmakta sorun yaşamayan, görünüşüne, kilosuna özen gösteren kişilerle çalışmak istiyoruz. Kadın-Erkek adayların 24-40 yaş aralığında olmasını bekliyoruz. Fizyoterapist ya da sporcu olabilir, spora ilgi duyabilir ya da sadece etkili iletişim ve akıl becerilerine güveniyor olabilirsiniz. Vardiyalı çalışmaya uygunluk aranmaktadır. Çalıştırıcı olabileceğinize inanıyorsanız başvurunuzu bekleriz. Uluslararası sertifikasyon ile Türkiye ve ABD'deki şubelerde çalışabilme avantajına sahip olabileceksiniz. Not : Başvurularınızın fotoğraflı olması önemlidir. Önyazı kısmına bu işin size çekici gelen yönünü yazmanızı rica ederiz. Bunun dışında yapabileceğiniz katkılardan bahsedebilirsiniz, beğendiğiniz özelliklerinizi de vurgulayabilirseniz sizi gözden kaçırmamızı engellemiş olursunuz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Spor, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eğitmen, Antrenör, Müşteri Temsilcisi, Fizyoterapist

 • Fitness Eğitmeni

  SuperSlow Zone Zekeriyaköyİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıZEKERİYAKÖY - SARIYER şubemiz için SuperSlow Zone Eğitmeni olarak çalışma arkadaşları arıyoruz. Eğitim sonrası alınacak sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone'larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. Merkezimizde üyelere SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. Üyelik yenileme programını uygulamak. Detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan NiteliklerGerekli SuperSlow Zone eğitimlerini tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, sorumluluk duygusu yüksek Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Tercihen mesai saatleri içerisinde sigara kullanmayan, Üniversite mezunu (tercihen spor akademisi veya fizyoterapi bölümü) Zekeriyaköy – Sarıyer’e yakın veya ulaşım sorunu yaşamayacak bir yerde ikamet eden adaylar aranmaktadır. Not: Net maaş + Prim imkanımız vardır.

  Sektör: Spor, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eğitmen, Uzman, Antrenör

 • İş AçıklamasıMerkezimizde çalışmak üzere BESYO mezunu fitness antrenörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEsnek çalışma saatlerine uygun, prezantable, Güler yüzlü, besyo mezunu ya da fitness antrenör belgesine sahip,iletişimi kuvvetli ,

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör

 • Kuaför - Masör

  DreamspaSakarya, Tüm Türkiye Bugün

  İş Açıklaması- İSTANBUL, ÜSKÜDAR VE ÜMRANİYE DE, - SAKARYA, ERENLER LOKASYONLARINDA BULUNAN DÜNYACA ÜNLÜ 5 YILDIZLI OTELLERİN SPA MERKEZLERİNDE GÖREV ALACAK BAY - BAYAN KUAFÖRÜ VE MASÖRLER ALINACAKTIR. ŞARTLAR - MAAŞ - PRİM - PERSONEL LOJMANI - YEMEK - SİGORTA AYRICA ÜST SINIF MİSAFİR PROFİLİNE HİTAP EDİLDİĞİNDEN CİDDİ MİKTAR DA BAHŞİŞ POTANSİYELİ VARDIR..

  Aranan Nitelikler- DİKSİYONU DÜZGÜN - GÜLER YÜZLÜ - OLUMLU ENERJİYE SAHİP - EKİP ARKADAŞLARI İLE SORUNSUZ ÇALIŞABİLEN - SERTİFİKA SAHİBİ - EN AZ BİR YIL DENEYİMLİ

  Sektör: Spor, Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik

  Pozisyon: Güzellik Uzmanı, Kuaför/Berber, Masöz/Masör, Antrenör, Manikürist

 • Fitness Antrenörü

  SUPERSLOW ZONE BAHÇEŞEHİRİstanbul Avrupa 28 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBAHÇEŞEHİR şubemiz için SuperSlow Zone Eğitmeni olarak yetiştirilecek gençler arıyoruz. SuperSlow Zone sertifikasıyla, salonlarımızda yepyeni bir kariyer imkanı bulacak adayların, PREZANTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ENERJİK, POZİTİF, GÜLERYÜZLÜ, İKNA KABİLİYETİ, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSU YÜKSEK bireyler olmaları beklenmektedir. Sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone’larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. Merkezimizde üyelerimize SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. Üyelik yenileme programını uygulamak. detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan NiteliklerGerekli eğitimleri tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, Bahçeşehir ve civarında ikamet eden, Esnek / Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Sigara kullanmayan, Lise veya Üniversite mezunu.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Antrenör

 • İş Açıklamasıİstanbul bölgesinde ( Üsküdar ve Dudullu ) ve Sakarya bölgesinde (erenler de bulunan) Dünya markası 5 yıldızlı otellerin spa & fitness merkezinde görev alabilecek gerektiğinde masaj terapilerine de girebilecek fitness ve pilates(grup - özel ders) eğitmenleri alınacaktır. Şartlar ; Maaş - Sigorta - Prim - Yemek olanakları mevcuttur. Ayrıca üst sınıf misafir profiline hizmet verdiğinden bahşiş potansiyeli yüksektir.

  Aranan Nitelikler- 18 - 35 Yaş Aralığı, - Tercihen Spor Akademisi Mezunu, - Pilates Grup ve Özel Dersleri Verebilecek, - Masaj Eğitimi Almış, - Diksiyonu ve Konuşması Düzgün, - Güler yüzlü.

  Sektör: Spor, Otelcilik, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Antrenör, Masöz/Masör

İş Habercisi - Antrenör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Antrenör Nedir ?

Antrenör, kariyeri süresince uzmanlaştığı spor dalında sporcular yetiştiren kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.