Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Antrenör İş İlanları

Hepsini Temizle
Antrenör
  • İş AçıklamasıAlbatros Spor Kulübü altyapı ve spor okullarında görev almak üzere personel arayışımız bulunmaktadır.

    Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin BESYO, Antrenörlük, Spor Yöneticiliği bölümlerinde okuyan veya mezun, Tercihen Cimnastik Antrenörlüğü Belgesine sahip, Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, Enerjik ve pozitif, İletişim becerileri güçlü, Sabırlı ve dikkatli Çalışma prensiplerine sadık Sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyabilen Sınıf yönetimi becerisi yüksek Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş bir spor eğitmeni olarak fiziksel görünümüne özen gösteren, Cumartesi-Pazar günleri çalışabilecek Çocukların gelişim süreçlerini takip ederek ebeveynlere geri bildirimlerde bulunabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

    Sektör: Spor

    Pozisyon: Antrenör

  • Spor/Jimnastik Eğitmeni

    Gymlandİzmir 19 Eylül 2017

    İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SPOR/JİMNASTİK EĞİTMENİ alınacaktır.

    Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin BESYO, Antrenörlük,Spor Yöneticiliği, Rekreasyon ve Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun veya Cimnastik Antrenörlüğü Belgesine sahip, Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, Enerjik ve pozitif, İletişim becerileri güçlü, Sabırlı ve dikkatli Çalışma prensiplerine sadık Sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyabilen Sınıf yönetimi becerisi yüksek Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş bir spor eğitmeni olarak fiziksel görünümüne özen gösteren, 02-11 yaş grubu öğrencilerine Temel Cimnastik Eğitimi verebilecek, Cumartesi-Pazar günleri çalışabilecek Çocukların gelişim süreçlerini takip ederek ebeveynlere geri bildirimlerde bulunabilecek, İzmir Karşıyaka şubesinde görev alacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

    Sektör: Spor

    Pozisyon: Antrenör, Eğitmen

  • İş AçıklamasıTaksim ve Mecidiyeköy'de bulunan otellerimizde görevlendirilmek üzere, ''Fitness Eğitmeni'' olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

    Aranan NiteliklerBeden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu Mezunu, Minimum 2 yıllık deneyim sahibi, Pilates, stüdyo dersleri ve kişiye özel eğitim verebilecek, Grup egzersizleri konusunda deneyimli, Kişiye özel antrenman programı hazırlayabilecek, Misafirlerimizin programları dahilindeki taleplerine cevap verebilecek, Tüm aktivite ekipmanlarından sorumlu olacak, Bir sporcu olarak dış görünüşüne özel gösteren, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, Tam zamanlı çalışacak, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Güler yüzlü bay ya da bayan adaylar.

    Sektör: Spor, Otelcilik

    Pozisyon: Antrenör, Sporcu

  • Bayan Antrenör - Spor Eğitmeni

    Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri Zinciriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Balıkesir, Bingöl, Giresun, İzmir, Kütahya 19 Eylül 2017

    İş AçıklamasıTürkiye genelinde açılmış ve yeni açılacak olan 40 ayrı lokasyonda bulunan Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri'nde görevlendirilmek üzere, tam ve yarı zamanlı çalışacak bayan antrenörler alınacaktır. www.portakalspor.com.tr

    Aranan NiteliklerAdayların beden eğitimi bölümünden mezun veya 3./4.Sınıf Öğrencisi, Profesyonel olarak bir spor dalı ile uğraşmış, Sertifika sahibi, Sigara kullanmayan, İkili ilişkilerinde güler yüzlü ve rahat, Etkili ve eğlenceli egzersiz yöntemlerini uygulayabilen, Tecrübeli, Referans gösterebilen, Bayan, Enerjik ve aktif yaşayan kişiler,öncellikle tercih sebebi olacaktır. Adayların kariyer planlarını antrenörlük konusunda yapmaları beklenmektedir. "İstanbul Avrupa Yakası(Bakırköy, Şişli, Mecidiyeköy, Bağcılar, Bahçelievler, Şirinevler, Silivri), Eskişehir, Kırklareli-Lüleburgaz, Tekirdağ-Çorlu, İzmir, Mersin, Manisa Akhisar, Kütahya, Giresun, Bingöl, Ağrı, Van, Tunceli ve Iğdır illerinden gelen CV ler öncelikli olarak değerlendirilecektir.”

    Sektör: Spor

    Pozisyon: Antrenör, Eğitmen, Sporcu

  • İş AçıklamasıBizimle birlikte çalışmak isteyen antrenör adaylarında ilk ve öncelikli şart Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Mezunu olmasıdır. Bir Fitintime antrenörü olmaya aday çalışma arkadaşlarımızda aradığımız diğer nitelikler: Anatomi ve fonksiyonel antrenman konseptlerine, basit beslenme ve antrenman bilimine hakim olması. Yapılacak antrenmanları üyelerimizin ihtiyaçlarına ve amaçlarına uygun şekillendirebilmesi. Üye raporlaması ve süreç takibini sağlayabilmesi, üyelerini motive edebilmesi. Dinleme ve iletişim özelliklerinin kuvvetli olması, üye beklentisi ve sonuç alma sürecini iyi yönetebilmesi. Üye memnuniyetini öncelikli hedef olarak koyabilmesi. Gelişen ve büyüyen Fitintime ailesinin bir parçası olabilecek takım oyuncusu ruhuna sahip olması. Fitness ve Wellness alanında kendini devamlı olarak geliştirmeye açık ve istekli olması.

    Aranan NiteliklerTürkiyenin ilk ve en büyük bireysel antrenman stüdyoları zinciri olan Fitintime, Türkiye çapında 50’ nin üzerinde lokasyonları için takım arkadaşları arıyor. Fitintime antrenörleri tek veya iki kişilik EMS antrenmanlarında her yaşta ve kondisyonda üyeleri enerjik ve motive bir şekilde sağlık ve güvenlik kuralları çerçevesinde antrenmanlarını yöneterek, hareketleri göstererek ve doğru yapılmasını sağlayarak görevini yerine getirmektedir. Üyelerin fitintime ile tanışmasından itibaren üye dosyaları sayesinde amaçlarına göre antrenmanlarını şekillendirmek, süreçlerini takip etmek, sonuca ilerleyen yolda motivasyonlarını sağlamak, sonrasında ise antrenman düzenini ayarlayarak formda ve sağlıklı kalmasını sağlamak. Antrenman sırasında doğru hareketlerin doğru yapılmasını ve tekniklerinin anlaşılmasına yardımcı olmak. Stüdyo yönetimi, üye ağırlama, stüdyo ve antrenman alanının düzenini sağlama konusunda tüm stüdyo ekibiyle uyum içerisinde bir takım olarak çalışmak.

    Sektör: Spor

    Pozisyon: Antrenör

İş Habercisi - Antrenör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Antrenör Nedir ?

Antrenör, kariyeri süresince uzmanlaştığı spor dalında sporcular yetiştiren kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.