Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Antrenör İş İlanları

Hepsini Temizle
Antrenör
 • Fitness Antrenörü

  SUPERSLOW ZONE BAHÇEŞEHİRİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBAHÇEŞEHİR şubemiz için SuperSlow Zone Eğitmeni olarak yetiştirilecek gençler arıyoruz. SuperSlow Zone sertifikasıyla, salonlarımızda yepyeni bir kariyer imkanı bulacak adayların, PREZANTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ENERJİK, POZİTİF, GÜLERYÜZLÜ, İKNA KABİLİYETİ, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSU YÜKSEK bireyler olmaları beklenmektedir. Sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone’larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. Merkezimizde üyelerimize SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. Üyelik yenileme programını uygulamak. detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümünden mezunu, Gerekli eğitimleri tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, Bahçeşehir ve civarında ikamet eden, Esnek / Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Sigara kullanmayan, Lise veya Üniversite mezunu.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eğitmen, Uzman, Antrenör

 • Fitness Eğitmeni

  Coliseum Sports Clubİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKulübe gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programınıhazırlamak, programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak. Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcıolmak. Antrenman programları sırasında yardım etmek ve hareketleri doğruuygulamalarını sağlamak. Danışmanı oldukları üyelerin aktif devamlılığını sağlamak. Salon içi ve dışı aktiviteler de aktif olarak görev almak.

  Aranan NiteliklerTercihen BESYO mezunu olmak. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek. İnsan ilişkilerinde başarılı olmak. Prezantabl olmak. Hafta sonları çalışma engeli olmamak. Tercihen Vücut Geliştirme ve Fitness antrenörlük belgesi sahibi olmak. Güleryüzlü ve dinamik olmak.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen, Antrenör

 • Spor Eğitmeni

  ÖZEL ÇEKMEKÖY TIP MERKEZİİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıA tipi tıp merkezimiz bünyesinde bulunan Aletli zayıflama ve Pilates sütütyosunda görevlendirilecek, bayan spor antrenörü.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Beden Egitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, Fitness ve Pilates alanında sertifika uzmanlığı olan, Çekmeköy ve civarında ikamet eden Personal Training (kişiye yönelik özel ders) verebilme yetisi olan, En az 2 yıl Fitness ve Pilates eğitmenlik deneyimine sahip, Takım çalışmasına inanan, fiziksel görünümüne özen gösteren, Hizmet odaklı İletişim becerileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Full Time çalışacak,dinamik ve enerjik, bayan spor antrenörü

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Antrenör

 • Pilates Eğitmeni

  K-Pilates Stüdyoİstanbul Anadolu 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıK-PİLATES LİBADİYE VE ŞERİFALİ ŞUBELERİ BÜNYESİNDE GÖREV YAPACAK PİLATES EĞİTMENLERİ ALINACAKTIR

  Aranan NiteliklerSİGARA KULLANMAYAN DENEYİMLİ VE DENEYİMSİZ, BAY VE BAYAN PİLATES EĞİTMENLERİ ARANMAKTADIR

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen, Antrenör

 • Bayan Antrenör - Spor Eğitmeni

  Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri Zinciriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Balıkesir, Bingöl, Giresun, İzmir, Kütahya 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelinde açılmış ve yeni açılacak olan 40 ayrı lokasyonda bulunan Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri'nde görevlendirilmek üzere, tam ve yarı zamanlı çalışacak bayan antrenörler alınacaktır. www.portakalspor.com.tr

  Aranan NiteliklerAdayların beden eğitimi bölümünden mezun veya 3./4.Sınıf Öğrencisi, Profesyonel olarak bir spor dalı ile uğraşmış, Sertifika sahibi, Sigara kullanmayan, İkili ilişkilerinde güler yüzlü ve rahat, Etkili ve eğlenceli egzersiz yöntemlerini uygulayabilen, Tecrübeli, Referans gösterebilen, Bayan, Enerjik ve aktif yaşayan kişiler,öncellikle tercih sebebi olacaktır. Adayların kariyer planlarını antrenörlük konusunda yapmaları beklenmektedir. "İstanbul Avrupa Yakası(Bakırköy, Şişli, Mecidiyeköy, Bağcılar, Bahçelievler, Şirinevler, Silivri), Eskişehir, Kırklareli-Lüleburgaz, Tekirdağ-Çorlu, İzmir, Mersin, Manisa Akhisar, Kütahya, Giresun, Bingöl, Ağrı, Van, Tunceli ve Iğdır illerinden gelen CV ler öncelikli olarak değerlendirilecektir.”

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör, Eğitmen, Sporcu

 • Spor Antrenörü

  Firma Adı Gizliİzmir 15 Kasım 2017

  İş Açıklaması###YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SPOR ANTRENÖRÜ/PERSONEL TRAINER### İlk etapta baş antrenör tarafından,çeşitli yaş ve farklı kondisyonlardaki üyelerin hedeflerine odaklı hazırlanan antrenmanları doğru teknik ile üyeye uygulatabilmek, daha sonra gelişim ile birlikte antrenmanları hazırlayabilmek ve doğru teknikle uygulatabilmek.

  Aranan NiteliklerBeden Eğitmi Spor Yüksek okulu mezunu veya öğrencisi (eğitimi çalışma performanısını etkilemeyecek durumda) Karşıyaka, Mavişehir civarında 08:00/21:00 mesaisine uyum gösterebilen, Kendini geliştirmeye açık olmak , dürüst olmak, Kişisel bakım ve hijyenine önem veren, Üye ile birebir iletişimde; dinlemeye özen gösteren, üyeyi motive edebilecek, Stüdyo içerisinde antrenman alanında düzeni sağlayacak, Takım arkadaşları ve baş antrenör ile uyum içinde çalışacak.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör

 • Fitness Eğitmeni

  FES SPA HAMAMİzmir 27 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılmalarına sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerBESYO Mezunu, Fitness ve /veya Stüdyo derslerinde tecrübeli, Full time, Esnek çalısma saatlerine uygun, Güler yüzlü,insan ilişkilerinde başarılı, BAYAN.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör, Sporcu

İş Habercisi - Antrenör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Antrenör Nedir ?

Antrenör, kariyeri süresince uzmanlaştığı spor dalında sporcular yetiştiren kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.