Bahçıvan İş İlanları

Hepsini Temizle
Bahçıvan
 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Beşiktaş Etilerde bulunan sitemizde görevlendirilmek üzere bahçıvan arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ziraat meslek lisesi mezunu Bahçecilik, süs bitkileri ve peyzaj işlerinde deneyimli Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan Bahçe ekipmanlarını iyi derecede kullanabilen İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Hizmet / İşletme Servisi, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Bahçıvan

 • Koza Yönetim İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Bahçe & Peyzaj Görevlisi” aramaktadır. Projedeki bahçe bakımı – peyzaj faaliyetlerinin istenen kalitede sağlanabilmesi için;  Çimleri biçmek, ağaçları, çiçekleri, çalıları vb. zamanında budamak,gübreleme ve ilaçlamaları zamanında yapmak, yaprakları toplamak. Bahçenin daima temiz, bakımlı ve yeşil olmasını sağlamak. Bahçe sulama sisteminin daima çalışır durumda olmasını sağlamak. Bahçe bakımı faaliyetleri gerçekleştirilirken kullanılan ekipmanların kullanıma hazır ve çalışır durumda olmasını sağlamak. Bahçe bakımı sonrasında ortaya çıkan atıkların doğru yerlerde bertaraf edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler -Bahçe & Peyzaj konusunda tecrübeli, -40 yaşını aşmamış, -Esenyurt ve civarında ikamet eden, Bay Bahçe & Peyzaj Görevlisi arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gayrimenkul

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı, Görevli, Bahçıvan

İş Habercisi - Bahçıvan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?