Bahçıvan İş İlanları

Hepsini Temizle
Bahçıvan
 • Bahçıvan
  Steigenberger Hotel Maslak…
  İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Genel Alanı'nda görevlendirilmek üzere Bahçıvan aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler Steigenberger'de bir bahçe hayal ettik, çokta alanımız yok aslında, ama bakınca bir vahadaymışız gibi de gelsin istedik. Gel gör ki aramızda çiçekten bitkiden anlayan çıkmadı. Bahçenin, ağacın, süs bitkisinin piriysen, başvur fotosenteze beraber destek olalım:)

 • İş Açıklaması FMS Servis Grup bünyesine bağlı Çiğli bölgesinde bulunan bir projemizde çalıştırılmak üzere "Bahçıvan" arayışımız bulunmaktadır. İş tanımı; Bahçe departmanında, toprak tesviyesi, toprak hazırlama, çim ekme ve biçme, gübreleme, sulama, budama ve bunların bakım işlerini yapmaktır.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya tercihen lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Otamatik sulama sistemine hakim, Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Askerlik ile ilişiği olmayan, Bahçe ekipmanlarını iyi derecede kullanabilen, Bahçecilik, süs bitkileri ve peyzaj işlerinde deneyimli Titiz, ayrıntılara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bahçıvan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?