Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bahçıvan İş İlanları

Hepsini Temizle
Bahçıvan
 • Bahçe & Peyzaj Görevlisi

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa 1 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Bahçe & Peyzaj Görevlisi” aramaktadır. Projedeki bahçe bakımı – peyzaj faaliyetlerinin istenen kalitede sağlanabilmesi için; -Çimleri biçmek, ağaçları, çiçekleri, çalıları vb. zamanında budamak,gübreleme ve ilaçlamaları zamanında yapmak, yaprakları toplamak. -Bahçenin daima temiz, bakımlı ve yeşil olmasını sağlamak. -Bahçe sulama sisteminin daima çalışır durumda olmasını sağlamak. -Bahçe bakımı faaliyetleri gerçekleştirilirken kullanılan ekipmanların kullanıma hazır ve çalışır durumda olmasını sağlamak. -Bahçe bakımı sonrasında ortaya çıkan atıkların doğru yerlerde bertaraf edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler-Bahçe & Peyzaj konusunda tecrübeli, -40 yaşını aşmamış, -Askerliğini tamamlamış, **Esenyurt ve çevre ilçelerden ikamet eden "Bahçe & Peyzaj Görevlisi" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Görevli, Bahçıvan

 • İş AçıklamasıTicari olarak faaliyet gösterecek çiftliğimizde çalışma arkadaşları aramaktayız,

  Aranan NiteliklerMevcut evcil hayvanların bakımları ile ilgilenecek, Bahçe ve Çevre Düzenleme işleri ile ilgili çalışacak, Küçük çaplı arıza bakım işlerini gerçekleştirecek, Not: Konaklama İmkanı mevcuttur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Veteriner, Veteriner Sağlık Teknisyeni, Bahçıvan

 • İş Açıklamasıİstanbul / Göktürk ve Kemerburgaz tarafında çiçekçilik alanında faaliyet gösteren Mağazamıza ; - Sabırlı ve öğrenmeye açık, - Pozitif düşünebilen ve güler yüzlü,

  Aranan Nitelikler- çiçekçilik alanında 1-2 yıl deneyimli ve öğrenmeye açık -Ekip ruhu ile çalışacak Florist yardımcı - Dış görünümüne özen gösteren Prezantabl - Tercihen Ehliyeti olan - Bayan/ Bay personel alımı yapılacaktır. - İrtibat Ceyhan Bey Tel : 0542 445 54 28

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yardımcı, Eleman, Bahçıvan, Sorumlu

İş Habercisi - Bahçıvan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?