Bale Öğretmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Bale Öğretmeni
  • İş AçıklamasıSanat eğitiminde öncü olmak, sanatı yaygınlaştırmak ve değer yaratmak vizyonuyla kurulan, bale, dans ve müziğin; kısaca sanatın daha çok sevilip yaygınlaşması için çıktığımız yolculukta; öğrencilerimizin bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamayı misyon edinen kurumumuzda görev alacak Öğretmenler arıyoruz. Başvuruların fotoğraflı olması önemlidir.
    Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili alanlarından (eğitim fakültesi, konservatuar) mezun olan, Çağdaş eğitim yöntemlerini uygulayan, Pedagojik formasyona sahip, Mesleki gelişmeleri takip eden, Takım çalışmasına yatkın, Teknolojiyi akademik ihtiyaçlar doğrultusunda etkin kullanabilen, Resital ve konser organizasyonunda tecrübeli, Müzik öğretmenleri için London College of Music (LCM) sertifika sistemi hakkında bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek planlı bir yapıya sahip adayların başvurularını bekliyoruz.

    Sektör: Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi, Sanat

    Pozisyon: Bale Öğretmeni, Dans Eğitmeni, Koreograf, Jimnastik Antrenörü, Müzik Öğretmeni, Özel Antrenör, Piyanist, Piyano Öğretmeni, Ritmik Jimnastik Antrenörü, Su Balesi Öğretmeni

İş Habercisi - Bale Öğretmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?