Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bilgisayar İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bilgisayar
 • Görsel Planlama Uzmanı

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz beyaz eşya sektörünün lider firması adına genel müdürlükte görevlendirilmek üzere, yeni açılacak bayilerin iç görsel planlarının "Spaceman" programında çizimlerini gerçekleştirebilecek "Görsel Planlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÖnlisans bilgisayar programcılığı, bilişim teknolojileri vb. bölümlerden mezun, Tercihen Spaceman programını kullanabilen ya da programa kısa sürede adapte olabilecek, gelişime ve öğrenmeye açık, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, Askerlik ile ilişiği kalmamış ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden ve Kadıköy'e ulaşım konusunda yol problemi yaşamayacak, Yeni mezun ve / veya yetiştirilmek üzere, 20 - 29 yaş aralığında, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Görsel Yönetmen

 • İş AçıklamasıNetwork kurulumu altyapı cihazları sunucuları hakkında bilgi sahibi, Donanım ve arıza tespiti konusunda bilgi sahibi, İşletim sistemleri hakkında (Linux, Unix, Windows, ShellScript, Pyhton) bilgi sahibi, Özellikle Windows işletim sisteminin temel çalışma prensiplerini bilen Tercihen Apache, Php, Datnet, gibi teknolojilerin kullanıldığı ortamlar hakkında bilgili,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, İş birimleriyle etkili iletişim kurabilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasında uyumlu, Müşteri ilişkilerini etkin yönetebilen, Problem çözme becerisine sahip, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi, Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBilişim Eğitim Merkezi İstanbul ve Ankara Şubelerinde görevlendirilmek üzere Yazılım ve Sistem Eğitmenleri aranıyor.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin BT / Bilişim / Bilgisayar ile ilgili lisans bölümlerinden mezun, - Microsoft Yazılım veya Sistem dillerine hâkim, - Alanında en az 2 yıl tecrübeli - Alanına göre; C#, SQL, Asp.Net, Server Yönetimi, Active Directory, MSCE, MCSD ile ilgili projelerde yer almış, - Mesleki İngilizce bilgisine sahip, - Tercihen konusuyla ilgili sertifikalara sahip, - Tercihen eğitmenlik deneyimi olan veya bu konuda kendini yeterli gören, - Güler yüzlü, iletişim gücü yüksek, yeniliklere açık ve kendine güvenen, - Diksiyonu düzgün.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Öğretmen, Mühendis, Eğitmen

 • Front-End Tasarım Uzmanı

  ProjesoftGaziantep 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıProjesoft, dinamik web sitesi tasarımı ve programlama hizmetleri alanında faaliyet göstermek üzere, 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İlk yıllarda, ürünlere dinamik içerik girilebilmesini sağlayan kurumsal web siteleri geliştirilmiştir ve Eminönü’nde kurulması dolayısı ile çevredeki pek çok firma için kurumsal siteler yapılmıştır. SanalPOS’ların ortaya çıkması ve yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte Projesoft, geliştirdiği yazılımları SanalPOS uyumlu ve e-ticarete uygun hale getirmeye başlamış ve yavaş yavaş kurumsal web sitelerinden e-ticaret yapabilen yazılım altyapıları geliştirmeye başlamıştır. 2002 yılında iki ayrı proje ile geliştirilmeye başlanan Projeshop e-ticaret yazılımı, son versiyonu ile, bugün birçok firmaya e-ticaret altyapısı sağlamaktadır. Geliştirilen e-ticaret yazılımlarının modüler olması ve pek çok ihtiyacı aynı anda sağlaması dolayısı ile sadece son kullanıcılara e-ticaret yazılımı değil aynı zamanda bu yazılımı pazarlayan firmalara da altyapı sağlamaktadır. Projeshop yazılım altyapısı ile yüzlerce e-ticaret mağazası tüm Türkiye’ye ve dünyaya hizmet vermektedir. Gaziantep Üniversitesi / Teknopark’ da bulunan şirketimize; e-ticaret müşterilerimizin halihazırda kullandıkları e-ticaret sitelerinde istedikleri tasarım değişikliklerinin yapılması, yeni tasarımların kodlanması alanında çalışacak front-end geliştirici arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler•  Tercihen Front-end konusunda en az 2(iki) yıl deneyimli, •  Web projeleri gerçekleştirmiş, •  Front-End konusunda deneyimli, •  JQuery, HTML (XHTML), HTML5 ve CSS konularında uzman, •  Responsive tasarıma hakim, uygulama geliştirmiş, •  Javascript konusunda deneyimli, •  Hazırlanan tasarımların ara yüzlerini kodlarken kullanacak seviyede AdobePhotoshop bilgisine sahip, •  Cross-Browser konularında dikkatli ve deneyimli, •  Bootstrap teknolojisine aşina, •  Araştırma, keşfetme ve yeni şeyler öğrenmeye hevesli; Internet ve mobil dünyasının yeniliklerini merakla takip eden, •  Analitik düşünme ve çözüm üretme yeteneğine sahip, •  Ekip çalışmasına yatkın, •  Erkek Adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Bilgisayar Mühendisi

  Ongan Tekstilİstanbul Avrupa 9 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Ongan Tekstil, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik kumaşlardan sandalye ve koltuk kılıfı diken şirketimiz Ongan Tekstil için aşağıdaki özelliklere uygun ‘BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler,İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan, Alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi, Ms Office uygulamalarını bilen, İletişim becerisi yüksek, İyi Düzeyde İngilizce bilen, Genç ve dinamik, Yenilikçi, analitik, üretken, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişkisi olamayan (bay adaylar için) Avrupa yakasında ikamet eden ( tercihen; Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Mühendisi

 • Mobil Uygulama Geliştiricisi

  Aritatürk Bilişimİstanbul Anadolu 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAndroid, iOS ve Windows 10 Mobile platformlarında geliştirilecek projelerimiz için '' MOBİL YAZILIM UZMANI '' pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin bilgisayar mühendisliği veya benzer mühendislik bölümlerinden mezun · Minimum 2 yıldır Native Mobil uygulama geliştiren, · Mobil yazılım geliştirme akışı hakkında bilgi sahibi arayüz tasarım kurallarına hakim · Git ve benzer source control mekanizmaları hakkında bilgi sahibi · IOS ve Android platformlarında Uygulama geliştirebilen, · IOS ve/veya Android işletim sistemlerinde farklı versiyon ve ekran çözünürlüklerine göre uygulama dizayn edebilen · Google Play ve App Store'da referans olarak gösterebileceği uygulaması olan, · REST servisler üzerinden JSON ve XML haberleşmesinde tecrübeli · Object oriented tasarım ve uygulama geliştirme süreçlerinde deneyimli · Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren · Literatürü takip edecek seviyede İngilizce bilen · Yeni mobil uygulama yazılım projelerini geliştirecek ve ürün yöneticiliği yapabilecek kabiliyette olan,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, 1. Mevcut basit network alt yapısını yönetebilecek, kablo kontrolünden, Jack bağlantısına, ping atmadan, gizlilik ayarlarına kadar PC ve networke ait hard ve soft işlemlerin tamamını yönetebilecek, 2. Linux ve windows tabanlı web serverlarımızı yönetebilecek, Web sistesi tasarımlarını geliştirebilecek, WORD PRESS e hakim 3. E-mail serverlarımızı yönetebilecek 4. Sanal güvenlik yapılarını yönetebilecek 5. Firmanın dökümantasyonlarını hazırlayabilecek düzeyde ilgili programlara hakim, 6. SEO fonksiyonlarını tam olarak yerine getirebilecek

  Aranan NiteliklerAdayların; 1. Girişken 2. prezentable 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Tecrübeli olması tercih nedenidir. Not: işyeri Yakacık/Kartal dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • İş AçıklamasıMaslak'taki Metro'ya yakın ofisimizde Geliştirmekte olduğumuz android ve ıos mobil uygulamalarının kodlamasını yürütmek, Var olan yazılımlardaki hataları gidermek, Müşteri ve kullanıcı geri bildirimlerine istinaden uygulamalarda iyileştirmeler yapmak. Projeleri belirlenen takvim içerisinde tamamlamak üzere "React Native Platformuda Tecrubeli Yazılım Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerReact Native Platformunda mobil uygulama geliştirebilen, En az 2 yıl Mobil uygulama geliştirme programcılığı konularında tecrübe sahibi olan, Web Servisleri konusunda deneyimli (REST, SOAP), Versiyon kontrol sistemi kullanımında deneyimli (Git) Nesne yönelimli programlama konusunda tecrübeli, (HTML, CSS, XML, Ajax, JavaScript, jQuery, JSON, Node.JS vb.) teknolojilerini kullanabilen, Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Araştırmacı, hızlı öğrenebilen, pratik, çözüm üreten, sorumluluk alabilecek, kendini geliştirme becerilerine sahip, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya önlisans diplomasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Uzman, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıYazılım süreçlerini oluşturmak, projelendirmek, proje adımlarına uyarak yazılım geliştirme faaliyetlerinde bulunmak, Müşteri iş ihtiyaçlarına yönelik veritabanı oluşturmak ve veri yönetimi çalışmalarını yapmak Müşteri veritabanlarının altyapısının sağlıklı gelişmesine yönelik teknik uygulama önerileri geliştirmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin bilgisayar mühendisliği, elektrik/elektronik mühendisliği, yönetim bilişim sistemleri ve matematik mühendisliği bölümlerinden mezun, Yazılım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Python yazılım dilinde bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen HTML, Javascript, CSS konularında bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen Nosql veritabanı mantığı konusunda bilgi sahibi, İyi derecede SQL bilgisine sahip, En az orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Yeni teknolojilere meraklı, araştırmacı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki sene tecilli, Düzenli çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürkiye' nin önde gelen kurumsal firmalarından birinde engelli kadrosunda çalışacak "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz. Telefonla kurumumuzu arayan müşterilerin soru, sorun, şikayet gibi her türlü talebini karşılayacak, Telefonda firmamızın ürün ve hizmetlerinin satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıElektronik kart tasarımı konusunda deneyimli ve üretim aşamasına gelene kadarki süreci yönetebilecek, elektronik alanda araştırmacı, gelişmeye ve geliştirmeye önem veren, işinde uzman, coder ve programmerlar ile aynı dili konuşabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerElektrik Elektronik Mühendisliği yada Elektronik Haberleşme Mühendisliğinden mezun . Analog ve dijital elektronik tasarım konularında fikir sahibi olan, · Tercihen C programlama dilini bilen, · İyi derecede İngilizce bilen, · Sorumluluk alabilen, çözüm üreten, özverili, · Minimum 5 yıl tecrübeli, · Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, . Elektronik kart üretimi ve PCB testleri gerçekleştirebilecek, . Elektronik test cihazları kullanımı konusunda bilgi sahibi, . Ms Office Programlarını kullanabilen, · Askerlikle ilişkisi olmayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak ve firmamızın tesellüm fişleri ve irsaliye düzenleme işlemlerini yürütecek, Sefaköy-Beylikdüzü E5 üzeri,Gaziosmanpaşa merkez, Küçükköy,Karadeniz mah,Sultangazi, Gazi mahallesi, Bayrampaşa 500 evler otaban yanı servis güzergahlarına yakın. '' BİLGİSAYAR OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBilgisayar kullanmasını iyi bilen, İrsaliye kesme konusunda tecrübeli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Operatör

 • Satış Müdürü

  Mahir Bilişimİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMüşterilere yönelik ürün tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesi, Şirket tarafından kendisine atanmış satış hedeflerini tutturmak için gerekli faaliyetleri yürütmek, Potansiyel müşterileri mevcut sistem dahilinde reel müşteriye dönüştürülmesi, Müşteriler ile kalıcı ve iyi ilişkiler geliştirmek, düzenli müşteri ziyaretlerinde bulunmak, Mevcut ya da yeni kazanılmış müşterilere ziyaretler düzenleyerek satış potansiyelinin arttırılması, Talep yaratılan çözümlere yönelik fiyat teklifleri hazırlayıp takibini yaparak satış sürecini sonlandırılması, Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda pazar payının arttırılmasını sağlamak. Proje olasılıklarını araştırmak, izlemek, fırsat yaratmak ve satışa dönüştürmek. Üretici ve dağıtıcı firmalar ile ilişkiler kurmak ve geliştirmek. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında aktif rol almak. Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak ve bilgi paylaşımını sağlamak. Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan ve aktif olarak kullanabilen, En az 5 Yıl Bilişim sektörü tecrübesi bulunan, Kamu ve özel sektörde nitelikli iş geliştirme yapabilecek ve Datacenter,sistem ve network çözüm satışları konusunda tecrübeli, Yeni Müşteri kazanımı ve mevcut müşteri yeni satış fırsatlarını yönetebilecek, Aktif olarak sahada kurumsal müşteri ziyaretleri yapacak Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri ile çalışabilecek, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, Şirketi temsil yeteneğine sahip, ikna etme kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Bina ve Tesis Yönetimi, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıPSD dosyalarını Bootstrap yapısında CSS/HTML kodlama yapabilen, Mevcut Theme larda düzenleme ve değişiklik yapabilecek Javascript - Jquery kütüphanesini kullanabilen, PHP e-ticaret yazılımları theme uygulamalarında tecrübeli veya konuya hakim

  Aranan NiteliklerEsenler tekstilkent e yakın oturan ya da ulaşım sorunu olmayan Takım çalışmasına yatkın Daha önce yaptığı işlerden referans gösterebilecek, Uzun dönem çalışabilecek, iş ciddiyetine ve disiplinine sahip. niteliklere uygun tam zamanlı çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Bilgisayar Programcısı, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıMaslak'taki Metro'ya yakın ofisimizde Geliştirmekte olduğumuz php tabanlı web uygulamalarının kodlamasını yürütmek, Veritabanı tasarımını yapıp yönetim ve bakımını gerçekleştirmek, var olan yazılımlardaki hataları gidermek, Müşteri ve kullanıcı geri bildirimlerine istinaden uygulamalarda iyileştirmeler yapmak. Projeleri belirlenen takvim içerisinde tamamlamak üzere "PHP Yazılım Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLaravel MVC Framework kullanabilen, En az 3 yıl PHP, MySQL ve web tabanlı veritabanı programcılığı konularında tecrübe sahibi olan, Web Servisleri konusunda deneyimli (REST, SOAP), Versiyon kontrol sistemi kullanımında deneyimli (Git) Nesne yönelimli programlama konusunda tecrübeli, (HTML, CSS, XML, Ajax, JavaScript, jQuery, JSON, Node.JS vb.) teknolojilerini kullanabilen, Linux, Apache, Memcached, Git, Nginx, Redis, MVC Frameworkleri konularında deneyimli, Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Araştırmacı, hızlı öğrenebilen, pratik, çözüm üreten, sorumluluk alabilecek, kendini geliştirme becerilerine sahip, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya önlisans diplomasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Web Developer, Web Master, Uzman

 • Excel Uzmanı

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıTrabzon'da ikamet edecek, home office olarak Trabzon ve gerekir ise çevre illerde (günlük/haftalık) çalışacak Banka Makineleri Bakım, Onarım, Kurulum İşlerinin yapılması alanında çalışmak, Görev ve sorumlulukları ile ilgili olarak gerekli bilgileri, raporları, gelişmeleri ve ortaya çıkan sorunları üstüne rapor etmek.

  Aranan NiteliklerMeslek Liseleri ve Meslek Yüksekokullarının Elektrik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Bilgisayar vb. Teknik Bölümleri mezunu, İyi düzeyde Bilgisayar bilgisine sahip (Windows kurma, Network, MS Office, Outlook, Excel, Word vb.) Analitik düşünebilen, Tercihen sigara kullanmayan, Raporlama yapabilen, Yoğun iş temposunda çalışabilecek Sürücü ehliyeti sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Gerektiğinde yurtiçinde (Karadeniz Bölgesi / Trabzon çevresi illerde) seyahat edebilecek, 37 yaşından gün almamış olmak Erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet, Büro Makineleri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Excel Uzmanı

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıKaraş Yazılım , farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 50+ kişilik profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. 1996’dan bugüne başta finans sektörü olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunmaktadır, Türkiye'nin en büyük finans kuruluşları arasında yer alan müşterimiz için firmalarımızda değerlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Mühendisi Ödeme Sistemleri ( ATM ) , konusunda deneyimli iş arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakülteleri Bilgisayar,Endüstri,Matematik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Yazılım projeleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, ATM projelerinde görev almış ATM Mutabakatı konusunda bilgi sahibi. ATM ürün geliştirme konusunda yazılımcılara destek verecek ATM Donanımı konusunda bilgi sahibi XFS konusunda bilgi sahibi ATM işlem setleri süreçlerini bilen ATM sertifikasyon konusunda bilgi sahibi RKL,EMV konusunda bilgi sahibi. Microsoft .Net ,C# ce SQL Server ile proje geliştirmiş Takım çalışmasına önem veren, Kendini geliştirmeye açık, yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen, değişime istekli Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli olan Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış yada minimum 2 yıl tecilli,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, üretim,test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. TEKNİK BÖLÜMLERDEN MEZUN, NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Bakım Onarım Teknikeri

 • Raportör

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • Web Tasarım Uzmanı

  BMA TURKEYİzmir 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSosyal ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde, genel katılıma açık, kişilere özel sertifikasyon ve eğitim programları ile danışmanlık hizmetleri sunan BMA Turkey İçin yarı zamanlı ve tam zamanlı, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere aşağıdaki branşlarda ve özelliklerde iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren Alanında tecrübeli olan Web Sitesi yapmış ve tasarlamış olan

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıKaraş Yazılım , farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 50+ kişilik profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. 1996’dan bugüne başta finans sektörü olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunmaktadır, Türkiye'nin en büyük finans kuruluşları arasında yer alan müşterimiz için firmalarımızda değerlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Mühendisi Ödeme Sistemleri ( Kart Sistemleri) , konusunda deneyimli iş arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakülteleri Bilgisayar , Endüstri , Matematik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Bankacılık/Finans projelerinde Yazılım Geliştirme konusunda deneyimli Yazılım projeleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, Debit,KrediKartı,PrePaid Kart projelerinde görev almış Online Provisyon konusunda bilgi sahibi Kart takas hakkında bilgi sahibi Günsonu Mutabakatını bilen Chip Konusunda tecrübeli Fraud Konusunda bilgi sahibi Microsoft .Net ,C# ce SQL Server ile proje geliştirmiş Takım çalışmasına önem veren, Kendini geliştirmeye açık, yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen, değişime istekli Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli olan Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış yada minimum 2 yıl tecilli,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKaraş Yazılım , farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 50+ kişilik profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. 1996’dan bugüne başta finans sektörü olmak üzere her sektördeki kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunmaktadır, Türkiye'nin en büyük finans kuruluşları arasında yer alan müşterimiz için firmalarımızda değerlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Mühendisi Ödeme Sistemleri ( POS) , konusunda deneyimli iş arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik fakülteleri Bilgisayar , Endüstri , Matematik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Bankacılık/Finans projelerinde Yazılım Geliştirme konusunda deneyimli Yazılım projeleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, Fiziksel Pos ve Sanal POS projelerinde görev almış Süreçleri hakkında bilgi sahibi POS takas hakkında bilgi sahibi Gün sonu Mutabakatını bilen MPI konusunda bilgi sahibi TROY acquirering konusunda bilgi sahibi Tercihen fizeiksel POS yazılımı yapmış Microsoft .Net ,C# ce SQL Server ile proje geliştirmiş Takım çalışmasına önem veren, Kendini geliştirmeye açık, yeni teknolojilere kolayca adapte olabilen, değişime istekli Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli olan Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış yada minimum 2 yıl tecilli,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde var olan Yazılım ekipinde görev almak üzere • Yürütülen projelerde, teknik tasarım, kod geliştime ve test aşamalarında yer alabilecek, • İş süreçlerinin sürekli olarak gelişmesi ve kalite standartlarının artırılmasını sağlayacak, • Pozisyonun sorumlusu iş ihtiyaçlarını karşılamak için uygulama, mimari yapı ve veri tabanının dizaynı, geliştirme ve bakımını üstlenecek, • Optimizasyon ve Machine Learning uygulama projelerinde görev alıp, geliştirme yapabilecek, • Diğer ekip üyeleri ile beraber mevcut kodun üzerinde bakım görevini gerçekleştirecek,.Net Yazılım Mühendisi takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler•İyi düzeyde nesne tabanlı tasarım ve modelleme bilgisine sahip, •Çok katmanlı yazılım mimarilerinde tecrübeli, •Yazılım geliştirme alanında minimum 3 yıl tecrübeye sahip, •.NET platformuna hakim, ASP.NET ( MCV ) ve C# ile en az 3 yıl uygulama geliştirmiş, •MSSQL veritabanında SQL ve T-SQL programlama tecrübesine sahip, •Tercihen C# tecrübesine sahip, ERP,CRM,BPM projelerinden birinde yer almış, •Tercihen Javascript (JQuery) bilen, •SignalR (WebSocket) konusunda kendine güvenen •Üniversitelerin bilgisayar veya yazılım mühendisliği bölümlerinden mezun, •İyi derecede İngilizce bilen •Analitik düşünme becerisine sahip, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, •Çözüm odaklı, hızlı çözümler üretebilen, •Belgeleme ve düzenli raporlamaya önem veren, •Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine ve isteğine sahip, • Web servis konusunda kendine güvenen

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Uzman, Web Developer, Web Master

 • Raportör

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • Excel Uzmanı

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 29 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • Excel Uzmanı

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 28 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • Satış Destek Personeli

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. TAKTX Direct & Event olarak Üniversitelerin ilgili bölümlerinde Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Mağazacılık / Perakendecilik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • Raportör

  TAKTX Direct & Eventİstanbul Anadolu 29 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBİZ KİMİZ? TAKTX, 2003 yılından bu yana Pazarlama İletişimi alanında hizmetler sunuyor. DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi de olan TAKTX, pazarlama iletişimi alanındaki tecrübesi ve uygulamaları ile sektörün en önde gelen kuruluşlarındandır. TAKTX, Ulusal ve Uluslararası markalar için saha aktivitelerinden, bayi toplantılarına, ürün tanıtımlarından, kongrelere farklı alanlarda ses getiren birçok etkinlik gerçekleştirdi. Ofis bünyesinde çalışacak Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerRaporlama yapabilecek, Yüksek okul mezunu İleri derecede Excel Kullanabilen İngilizce bilen.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

İş Habercisi - Bilgisayar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?