Çankırı İş İlanları

Hepsini Temizle
Çankırı
 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, Çankırı şubemizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha: İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan, En az lise mezunuysan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur ve Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına ÇANKIRI ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-28 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Eleman

 • HRT İnsan Kaynakları Konya, Ankara, Çankırı, Eskişehir 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Ev Tekstili sektöründe öncü bir firma da görevlendirilmek üzere,ürünlerin mağazalarda ve alışveriş merkezlerinde tanıtımından sorumlu olabilecek,reyon düzeninden,siparis ve eksik ürünlerin kontrolünden sorumlu olacak,dinamik tam zamanlı merchandiser pozisyonunda çalışacak ekip üyesi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksek okul, üniversite mezunu, MS Office, excel,power point bilgisi olan, Merchandiser alanında deneyimli, Dış görünümüne önem veren, Pozitif, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sonuç odaklı ve iletişimi güçlü, Kendisine verilen işi üstlenen,Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın Hedefleri olan ve hedeflerine paralel çalışma disiplini olan, Daha önce sahada aktif olarak rol almış Supervisor aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Merchandiser

 • Doruk Group Holding A.Ş. Konya, Kırıkkale, Karaman, Eskişehir, Çankırı, Ankara, Aksaray 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tohumculuk sektöründe faaliyet gösteren Marmara Tohum Geliştirme A.Ş. 'nin Saha Üretiminde görev alacak Ziraat Mühendisi aramaktayız. • İç Anadolu bölgesinde yer alan tarla ve sözleşmeli üretimleri takip etmek. • Çiftçi bulma hedefleri doğrultusunda gerekli faaliyetlerini gerçekleştirmek. • Belirlenen bölgelerde çiftçi toplantıları ve köy ziyaretleri organize edip gerçekleştirmek. • Elde ettiği bilgiler doğrultusunda Ar&Ge Bölümü ile birlikte ürün stratejiler geliştirebilmek. • Üretim, ürün ve kalite takip konularında ihtiyaç duyulan faaliyetleri gerçekleştirmek. • Selektör üretimine ve sevkiyat alanlarına destek vermek. • Bağlı olduğu yönetim birimi ile periyodik toplantılarda ilgili raporları hazırlayıp sunmak. • Üretim konularında Resmi Makamlar ile gerekli yazışmaları yapmak, gerekli belgeleri eksiksiz olarak tamamlayıp, takibini sağlamak.  

  Aranan Nitelikler     Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun,  Hububat tohumculuğu ve tarla üretimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek,  Takım çalışmasına yatkın,  İç Anadolu Bölgesini iyi tanıyan,  Seyahat engeli bulunmayan,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  MS Office programlarını (Excel, Word) iyi derecede kullanabilen  B sınıfı sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  İç Anadolu Bölgesinde ikamet eden (tercihen Konya, Ankara ve civarında)

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Holding, Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis, Bölge Sorumlusu

 • Firma Adı Gizli Çankırı 14 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Frequent traveling Establish and cntrol regional sales set-up in Turkey and make a strategy for sales Interact with the customers to understand the needs and translate it into opportunities Analyze the performance and make strategy accordingly Collection of payments Periodic management reports  

  Aranan Nitelikler A new venture involved in the production and selling of masterbatches is looking for a young, dynamic sales representative to explore, set up salesn organization. Candidates must have be, Young and dynamic with 3-5 years of sales experience in the relevant field, University degree, Excellent communication skills, persuasive ability, Ability to lead and work in a team, Ability to build relationship with the customers, Ability to work under pressure to meet targets, Be ggod with the numbers, Managing reports for the management and for self improvement Proficiency in english is preferable, Must have completed military service.  

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Çankırı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?