Çankırı İş İlanları

Hepsini Temizle
Çankırı
 • İş Açıklaması Renkli kozmetik, makyaj, kişisel bakım sektöründe faaliyet gösteren perakende mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Satış, uygulama, yönetim ve mağazanın tüm işlevlerinde sorumluluk alacak ve planlanan satış hedeflerini gerçekleştirecek, Çalışma arkadaşları arıyoruz…

  Aranan Nitelikler • Çankırı' da ikamet eden, • Kozmetik sektöründe kariyer hedefi olan, • Perakende sektöründe mağaza satış deneyimine sahip, • Makyaj yapmayı bilen, • Bilgisayar ve yazar kasa kullanım deneyimli, • İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, • Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, • Vardiyalı çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek, • Ekip yönetimi konusunda tecrübeli

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetici, Uzman, Yetkili, Şef / Amir

 • İş Güvenliği Uzmanı KARAELMAS İŞGÜVENLİĞİ VE İŞ SAĞLIĞI Ankara, Çankırı, Eskişehir, Kırıkkale 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır.  Ankara Merkez, ilçe ve komşu illerinde illerinde Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü işyerlerinde iş güvenliği uzmanlığı görevini yerine getirebilecek  ilan detayında belirtilen niteliklerde A veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler * Makina Mühendisi veya İnşaat Mühendisi diplomasına sahip, * En az 1 yıl iş güvenliği ve iş sağlığı konularında çalışmış ve/veya * Ağır sanayi, inşaat, kimya, madencilik, proses veya denizcilik vb. sektörlerde en az 3 yıl deneyimli, * Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Mesleği ile ilgili teknik form ve dökümanlara hakim, * OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamaları hakkında bilgi sahibi, * Güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, * Kurumsal raporlama ve yazışma dillerine hakim,   Kişisel Beceriler   * Araç kullanmayı bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Kişisel bakımına ve dış görünümüne önem veren * Sözlü, yazılı ifade ve temsil yeteneği gelişmiş * Diksiyonu düzgün, * Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, * Takım çalışmasına yatkın * Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık * Organizasyon yeteneği gelişmiş, * Planlı ve programlı çalışmaya ve sorumluluk duygusuna sahip, * Hedef, çözüm ve sonuç odaklı, * Seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   Ankara Merkez, ilçe ve komşu illerinde illerinde Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü işyerlerinde iş güvenliği uzmanlığı görevini yerine getirebilecek  ilan detayında belirtilen niteliklerde A veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi, Müdür, Müdür Yrd, Mühendis, Sorumlu

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü, Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, Çankırı şubemizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz. Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha: İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan, En az lise mezunuysan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! J Bu ilana hemen başvur ve Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması ALTIŞ GRUP bünyesinde Çankırı’da kurulu bulunan Ahşap Entegre fabrikamızın üretim   faaliyetlerinin koordinasyonunun sağlanması amacıyla ÜRETİM ve PLANLAMA MÜHENDİSLERİ arıyoruz. Satış birimlerinden gelen siparişlerin koordinasyonlarını yaparak üretim ihtiyaçlarını belirlemek ve belirlenen ihtiyaçlar ile fabrikanın üretim planlamasını yerine getirilmek Planlamayı depo ve sevkiyat birimlerini de kapsayacak şekilde yapmak, Üretim Planlama ve analiz tablolarının hazırlanmak Günlük, haftalık ve aylık üretim planlarını hazırlanmak Stok takibi, malzeme ve kapasite planlamasını yapılmak Hammadde ve yedek parça stoklarının takibini ve siparişini planlamak, Seri üretim bantları oluşturma konusunda yetkin olmak Belirlenen hedef ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak, mevcut kapasiteyi, verimliliği arttırmak ve kaliteyi iyileştirmek için planlanan çalışmaları yürütmek Üretim hattında her zaman maksimum verimliliği sağlayacak çalışmaları yapmak Mevcut tesislerde verimlilik arttırma konusunda projeler geliştirilmesi, iş/zaman etütleri yaparak kaynakların verimli şekilde kullanımını sağlanması ve kalite politikasına uygun şekilde ürün üretilmesini sağlamak Sürekli çalışan üretim tesislerinin işletilmesinden sorumlu olmak Yeni yatırımlarda proje takımları içinde görev üstlenmesi araştırma yapmak Günlük üretim planı çerçevesinde uygun üretimin yapılmasını denetlemek Üretim personelinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek, destek olmak ve yönetime sunmak Kendisine bağlı ekibin plan ve koordinasyonunu yapmak ve yönetmek İş sağlığı, güvenliği ve çevre yönetim kurallarına uyulmasından sorumlu olmak Makine ve tesisatın arıza ve bakımlarının raporlanmasını sağlamak, işlevselliklerinin devamlılığını sağlamak için gereken bakım sistemini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, 30-50 Yaş aralığında Üretim ve Planlama konusunda en az 5 yıl deneyimli Üretim raporları ve maliyet analizi hazırlama konusunda tecrübeli İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen MS Office programlarını etkin olarak kullanan, ERP deneyimi olan Proje yönetimi, süreç iyileştirme tekniklerine hakim, aktif ve araştırmacı Stok, hammadde ve planlama konusunda deneyimli, Tercihen ahşap ve mobilya imalatı sektörlerinde deneyimli, Mobilya, ahşap ürünler, mutfak vb. üretiminde bilgi sahibi olan. Disiplinli, takipçi, detaycı ve eleman koordinasyonunu iyi derecede yönetebilen, ekibini yönlendirebilen Ekip çalışmasına yatkın, liderlik özelliği gelişmiş Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklaması ALTINİŞ GRUP bünyesinde Çankırı’da kurulu bulunan fabrikamızın tüm  faaliyetlerinin koordinasyonunun sağlanması amacıyla FABRİKA MÜDÜRÜ arıyoruz. Üretim hedeflerinin belirlenen kalite seviyelerinde istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesi. Kısa ve uzun dönem işçilik ve kapasite planlamasının yapılması. Verimlilik ve kalite iyileştirmeye yönelik metodolojilerin geliştirilmesi. Süreç iyileştirme faaliyetlerini yöneterek üretkenliğin arttırılması ve maliyet yönetimi. Planlı ve arızi bakım faaliyetlerinin organizasyonunun yürütülmesi. Etkin çalışmayı gerçekleştirecek şekilde fabrika yerleşim planlarının oluşturulması. Kalite ve iş güvenliğine yönelik yönetim sistemlerinin sürekliliğinin sağlanması. Yarı mamul stok seviyelerinin optimize edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun. 35 yaş üstünde Benzer sektörde, Üretim Yönetimi alanında en az 10 yıl deneyim sahibi (Tercihen Mobilya, Ahşap vb.) İş hukuku, Kalite ve İş Güvenliği sistemleri (ISO 9001, 14001, 18001) konusunda bilgi sahibi. Üretim konusunda ve organizasyonda deneyimli, Analitik düşünebilme, problem çözme ve iletişim yetenekleri kuvvetli, Organizasyon, planlama ve yönetim becerileri gelişmiş, vizyon sahibi, İşletmenin tüm sorunlarını çözebilecek niteliğe sahip olması, Fabrika, üretim, depo ve sevkiyat bölümlerinin sevk ve idaresini yürütebilecek, Fabrikanın yasal gerekliliklerinin sağlanmasını koordine edebilecek Ekip çalışmasının önemine inanan ve bunu sağlayabilen, Kalite, iş sağlığı, iş güvenliği konularında yönetim, süreç geliştirme ve iyileştirme tecrübesi olan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip. MS Office programlarını etkin olarak kullanan, tercihen ERP bilen. arkadaşlar arıyoruz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Koordinatör, Müdür

 • İş Açıklaması Çankırı'daki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip"Mağaza Müdürü" aramaktayız. Stok takibi ve ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek, Planlama, raporlama ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, Personel yönetimini sağlamak, Müşteri portföyünü genişletmek, Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, Görsel ve vitrin standartlarını mağazaya uygulamak. Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek  

  Aranan Nitelikler   Perakende sektöründe en az 4 yıl Mağaza Müdürlüğü deneyimi olan, Tercihen üniversite mezunu, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çankırı'da ikamet eden. MAĞAZA MÜDÜRLERİ aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Çankırı'daki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız. Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen Hedefler doğrultusunda satış yapacak “Satış Danışmanları” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe deneyimi olan, Tercihen lise mezunu, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çankırı'da ikamet eden. SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Çankırı'daki mağazalarımızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız. Stok takibi ve ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek, Planlama, raporlama ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, Personel yönetimini sağlamak, Müşteri portföyünü genişletmek, Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, Görsel ve vitrin standartlarını mağazaya uygulamak. Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdür Yardımcılığı deneyimi olan, Tercihen üniversite mezunu, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çankırı'da ikamet eden. MAĞAZA MÜDÜR YARCIMCISI aramaktayız.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yrd

İş Habercisi - Çankırı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?