CNC Departman Şefi İş İlanları

Hepsini Temizle
CNC Departman Şefi
  • İş AçıklamasıÇapoğlu Orman Ürünleri İnşaat Ltd. Şti. 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Faaliyetine Toptan malzeme satışı ile başlamıştır. Tecrübesi ve sektöründe verdiği güven duygusu ile kısa sürede ürün yelpazesini genişleterek bugünkü kurumsal kimliğine ulaşmıştır. Ticaret alanında prensipleriyle müşteri nezdinde güven kapısı haline gelen firmamız, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda mobilya aksesuar satışına başlamıştır. Çapoğlu Orman Ürünleri 2011 yılından itibaren sektöründe yaptığı beğenilen çalışmalarıyla proje ve bireysel olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda mobilya dekorasyon alanında modern, profesyonel makina parkuru ve uzman kadrosuyla üretime başlamıştır. Yaptığı işlerde her zaman profesyonelliği ve sürekli gelişimi hedefleyen Çapoğlu Orman Ürünleri müşterilerine en iyi hizmeti ve üretimi verebilmek için 2013 yılında kendi bünyesinde; capproje capmob, capdoor, capkitchen, capofis markalarını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. FİRMAMIZA, DOLGUN MAAŞ VE SOSYAL İMKANLARLA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AHŞAP VE MOBİLYA DEKORASYON İŞLERİNDE UZMAN CNC OPERATÖRLÜĞÜ YAPMIŞ TECRÜBELİ PRENSİPLİ İŞİNE SADIK VE SAYGILI ELEMAN ALINACAKTIR.
    Aranan NitelikleriSTANBUL ANADOLU YAKASINDA VE BOSTANCI, MALTEPE, KARTAL, PENDİK VE TUZLA BÖLGESİNDE İKAMET EDENLER TERCİH EDİLECEKTİR.

    Sektör: Mobilya/Dekorasyon

    Pozisyon: Cnc Bölüm Şefi, Cnc Elemanı, Cnc Operatörü, Cnc Ustası, Cnc Cad/Cam Operatörü, Cnc İmalat Sorumlusu, Cnc Torna Operatörü, Cnc Dalma Erezyon Operatörü, CNC Departman Şefi

İş Habercisi - CNC Departman Şefi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?