Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dergi İş İlanları

Hepsini Temizle
Dergi
 • İş AçıklamasıSosyal Medya Uzmanı Arıyoruz. US Brainworks, İzmir lokasyonlu olup strateji odaklı iletişim tasarımı sunan bir reklam tasarım şirketidir.

  Aranan NiteliklerBu kategoride kesinlikle "UZMAN" niteliğinde başvurular kabul edilecektir. 1) Dijital pazarlama konularına hakim, 2) Teknoloji ve trendleri takip eden, 3) İçerik geliştirme konusunda profesyonel (Özgün içerikler), 4) Pazarlama iletişimi bilgisi olan, 5) Sosyal medya yönetiminin sadece post girmekten ibaret olmadığını bilen, sosyal medya reklam yöneticiliği konusunda kesin bilgisi olan 6) Fiziksel olarak çalıştığımız markaları ziyaret edebilecek, içerik avcılığı yapabilecek ve oluşturduğu içerikleri stratejik olarak sosyal medya ve dijital kanallarda yayınlayabilecek, 7) Redaksiyon ve imla bilgisi olan, 8) Tercihen grafik tasarım bilgisi olan (İçeriklerini tasarlayabilmesi için) 9) İngilizce bilen, 10) Aktif araç kullanabilen, ehliyeti olan, 11) Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış olan, 12) Tercihen Google Adwords hesap yöneticiliği bilgisi olan Adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Tasarımcı

 • Sadık Uygun Eğitim Yayınları Pazarlama Turizmİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Nisan 2017

  İş AçıklamasıYayınevimiz 1997 yılında kurulmuştur. Kurucusu Sadık Uygun’dur. Sadık Uygun; eğitimcidir. Sınıf öğretmenliği, branş öğretmenliği, rehberlik ve müfettişlik görevlerinde bulunmuştur. Mesleki formasyonunu yayınevine aktarmış yayıncılığı alışık sistemin dışına taşımıştır. Yayınevimiz öğretmen eksenli öğrenci merkezlidir. Yani öncelikle öğretmenin sınıf içindeki işini kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Bu nedenle çocuğun tüm kazanımları en kolay yönden nasıl öğreneceği hesaplanmış, kitaplar buna göre düzenlenmiştir. Ürünlerimiz düz ofset, dört renk kaliteli baskı olup ürünlerimizin marka tescili ya da faydalı model tescili bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Yayınevi tecrübesi olan, Özellikle Adobe Indesign programını ileri düzeyde kullanabilen, En az 8-10 yıl tecrübe sahibi, Dikkatli ve hızlı klavye kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu çalışabilen, Uzman Grafiker(Dizgici) aramaktayız.

  Sektör: Eğitim, Eğlence

  Pozisyon: Teknik Ressam, Grafiker, Eğitmen, Uzman, Eleman

İş Habercisi - Dergi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?