Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Desinatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Desinatör
 • Vakkoİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıVakko Esenyurt Üretim Merkezi, Desen Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Desinatör” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Tercihen Güzel Sanatlar olmak üzere, ilgili alanlarda lisans derecesine sahip, - Tercihen eşarp konusunda 8-10 yıl deneyimli, - Emprime baskı tecrübesine sahip, - Dıgıtal baskıya renk ayrımı yapabilecek, - Photoshop programını iyi derecede kullanabilen, - Kanallı desen çalışması yapabilecek, - Estetik bakış açısına sahip, - Modayı yakından takip eden, - Ekip çalışmasına uyumlu, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Desinatör

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren ve 1500 çalışanı olan firmamızın Desen Tasarımı departmanında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, *Desen konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, *İyi derecede Photoshop,CorelDraw,İllustrator kullanabilen, *Dijital baskı alanında deneyimli, *Renk ayrımı ve kanallandırılmasına hakim, *Araştırmacı, yaratıcı, takım çalışmasına yatkın, özgün tasarım yeteneğine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Avrupa yakasında ikamet eden kişilerin başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Desinatör

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Tekstil Tasarım veya Güzel Sanatlar bölümünden mezun, · Baskı renk ayrımı ve varyant konusunda en az 3 yıl tecrübeli, · Dijital baskı, baskı desen hazırlama bilgisine sahip, · İyi derecede teknik bilgiye sahip, · Tasarım kabiliyeti ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · MS Office, Adobe Photoshop ve İllustrator cs6programlarını etkin olarak kullanabilen, · Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, · Öğrenmeye ve gelişime açık, değişime hızlı adapte olabilen, · Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, sabırlı · Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Kalite ve sonuç odaklı çalışabilen, · Sorumluluk almaktan kaçınmayan, · Firmanın çalışma hızına ve dinamik temposuna ayak uydurabilecek elemanlar alınacaktır,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Desinatör

 • Petek Tekstilİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTEKSTİL ÖRME KUMAŞ ALANINDA DESİNATÖRLÜK-DESEN HAZIRLAYACAK

  Aranan NiteliklerGRAFİK TASARIMI İLE İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN VEYA MESLEK YÜKSEK OKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Desinatör

 • KUBA EV TEKSTİLBursa 19 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÇok sayıda ülkede üst segment müşterilere perdelik ve döşemelik kumaş ihracatı yapan firmamız, bu alanda faaliyet gösteren birçok fabrikadan kumaş tedariği yapmaktadır. Bu fabrikaların teknik altyapılarını kullanarak ve farklı firmalardaki işlemleri harmanlayarak yeni desen/kumaş çeşitleri geliştirecek, numunelerin müşterilere sunulmasına kadar olan süreci takip edecek desen tasarım ve kumaş bilgisi olan takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Desen tasarım yeteneği olması - Kumaş analizi yapabilmesi

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Desinatör

İş Habercisi - Desinatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?