Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Eski Hükümlü İş İlanları

Hepsini Temizle
Eski Hükümlü
 • Saha Satış Temsilcisi

  www.neyiyelim.comTüm Türkiye 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıPazarında zirveyi hedefleyen bir Online Yemek Siparişi platformu olarak sizden istediğimiz Paket servis hizmeti olan, Cafe, Pastane, Lokanta,Restoran ve benzeri firmaları ziyaret ederek Neyiyelim.com’u tanıtmanız, onları Neyiyelim.com’a üye yapmanız.

  Aranan NiteliklerSahada satış ve pazarlama aktivitelerinde en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim yeteneği kuvvetli, İnisiyatif kullanabilen, Ms Office uygulamalarına hakim, Stres yönetiminde başarılı, Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, İkna ve müzakere yeteneği gelişmiş, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip,

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Temsilci, Yönetici, Yetkili

 • Satış ve Satış Destek

  Scott Fetzerİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş Açıklaması1914 ten beri Dünyada olan Dünyanın en büyük şirketlerinden biri The Scott Fetzer Co. nun Türkiyede yeni açılan Distribütörlük ofisine tam zamanlı personel alınacaktır. <h4 style="\&quot;font-family:" times="" new="" roman,times,serif;\"="">

  Aranan Nitelikler- Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, - Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip, - İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek, - İletişim becerileri güçlü, - Takım çalışmasına yatkın, - 18-35 yaş arası Bay - Bayan - Tercihen Üniversite mezunu - Analitik ve Kariyer odaklı düşünen - Takım çalışmasına yatkın - Tüm eğitimler verilecektir.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Stajyer, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Yazılım Geliştirme Uzmanı

  0ve1 Bilişim Teknolojileriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş Açıklaması0ve1 Bilişim Teknolojileri - Yazılım Geliştirme Uzmanı İş Açıklaması 0ve1 Yeni Nesil Bilişim Teknolojileri olarak, firmamızda çalışacak Yazılım Geliştirme Uzmanı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Bu pozisyon için gereken yeterlilikler şu şekildedir ; Üniversitelerin Bilgisayar – Elektronik tabanlı 4 yıllık bölümlerinden mezun veya Bilgisayar Programcılığı Bölümü mezunu Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilecek Araştırmacı, analitik düşünce ve problem çözme becerisi kuvvetli. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ASP.NET (C#) Web Application konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip .Net Framework 2.0 ve 4.0 ortamlarında deneyimli Object Oriented programlama konusunda tecrübe sahibi Sql Server 2000/2005/2008 deneyimi bulunan (iyi derecede T-SQL bilgisine sahip, Stored Procedure, Function, Trigger, Transaction konularına hakim) Ajax, Jquery, Javascript, Dhtml, Html, Css konularında deneyimli Xml ve Web Service’ ler konusunda tecrübeli. İçerik Yönetim Sistemi içeren, web tabanlı projelerde uygulama geliştirme deneyimi olan Tercihen SourceSafe veya TeamFoundation Server ortamında kod geliştirmiş Tercihen Telerik Componentleri kullanmış

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Web Master

 • Stok Sayım Elemanı (Günlük İş)

  Firma Adı GizliTüm Türkiye, Tekirdağ, İstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDepo/Mağaza bardkodlu stok sayım organizasyonlarında görev alacak dönemsel çalışacak personellere ihtiyaç vardır. Sayımlar el terminalleriyle ürünlerin üzerindeki barkodlar okutularak yapılır. Kullanımı kolay olan bu cihazların eğitimi, sayımda görevli ekip başı tarafından verilecektir. Sayım çalışma saatleri 19:00 ile sabaha karşı 01:00 ile 03:00 arası biter. 19:00'dan önce başlayan veya 02:00 -04:00 arası biten özel durumlu sayımlarda ücrete ilave olarak yemek ilave edilmektedir. Ücretler sayım bitiminde nakit olarak ödenmektedir. Sayımın bitiş saatine göre evinize kadar araçla servis yapılmaktadır.

  Aranan Nitelikler18 yaşından büyük, Tercihen Lise mezunu veya üniversite öğrencisi MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Dikkatli, çözüm odaklı, analitik yönü kuvvetli, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Pendik ve Tekirdağ'da salı ve çarşamba günü çalışabilecek 5'er adet personel arayışımız vardır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Eski Hükümlü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?