İş İlanları

Hepsini Temizle
Eski Hükümlü
 • İş Açıklaması Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz uygulaması ile İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi'ne kabul edilmiş ilk dil eğitim projesidir. Güler yüzlü ve enerjisi yüksek Türkiye'de yaklaşık 20.000 kişiye hizmet veren dil eğitim sisteminin yurtiçi operasyon-satış biriminde görev alacak, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Telefonla operasyon süreçlerini yönetebilecek,  Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,

  Aranan Nitelikler Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Daha önceden telefon ile operasyon süreçlerinde çalışmış ve/veya kendine güvenen, Takım çalışmasına yatkın, 19 yaş ve üzerinde olan, İstanbul'da ikamet eden, Şirketimiz Hakları: Maaş + Prim + Yol Ücreti + Yemek İstanbul Şirinevler'de bulunan merkezimizde çalışacak 'Çağrı Merkezi Operasyon Müşteri Temsilcileri' alınacaktır. 

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard

 • Slayt Production İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

  Sektör: Halkla İlişkiler, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Oyuncu, Manken, Hostes, Host, Eleman

 • Firma Adı Gizli Tüm Türkiye 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Restorasyon işlerinin yönetimi Projelerin hazırlanması, Metraj ve yaklaşık maliyet hesaplama, Hakediş ve kesin hesap, geçici ve kesin kabullerin hazırlanması ve yapılması, İhale teklifi ve sözleşme hazırlama, Kontrollük ve müşavirlik ile ilgili iş ve işlemlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Restorasyon işlerinde tecrübeli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, Eskişehir ilinde ikamet eden yada edebilecek. MİMAR/RESTORATÖR MİMAR ALINACAKTIR.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

İş Habercisi - İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?