Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Temizlikçi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Temizlikçi
 • İz Baskıİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKurumumuz bünyesinde çalıştırılmak üzere Engelli kadromuza "Temizlik Görevlisi'", "Kırma Personeli", "Ayıklama Personeli" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Engel derecesi % 40 ve üzeri, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Üretimde çalışabilecek, Gebze, Darıca, Pendik ve Kartal civarında ikamet eden adaylar. (Servis güzergahlarımız E-5 yakınındadır.)

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimizin ortak kullanım alanlarının düzenli olarak temizlenmesi. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Sorumlu olduğu alanlarda düzeni ve temizliği sağlayabilecek, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıOkullarımızda çalışacak temizlik ve çay servisi yapacak personeller aramaktayız.

  Aranan Nitelikler25-45 yaş arası daha önce okul temizliğinde görev almış deneyimli kişiler aramaktayız.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı

 • İş AçıklamasıETİLERDE BULUNAN OKULUMUZA, TEMİZLİK VE ÇAY KAHVE SERVİSİ YAPACAK ELAMANLAR ARANMAKTADIR. BAY-BAYAN İLETİŞİM:BETÜL HANIM 0533-157-15-07

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Remzi Kitabeviİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSuadiye mağazamızın temizlik ve bulaşık yıkama işini yapacak bayan personel.

  Aranan NiteliklerTemizlik konusunda tecrübeli Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan Kendine güvenen Sorumluluk sahibi Bayan eleman

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman

 • Gentest Kişisel Tıp ve Sağlık Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıGüzel yemek yapabilmek Günlük temizlik yapabilmek

  Aranan NiteliklerAşçı olarak 3 yıl çalışma tecrübesi Haftada 6 gün (haftaiçi ve cumartesi) çalışabilecek Çalışma saatleri 06.45-16.00 arasında esnek çalışma saatelerine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde pazar da çalışabilecek Gerektiğinde akşam geç çıkabilecek Sigara kullanmayan Evde çalışabilecek bayan eleman aranıyor.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıTURKCELL SUPERONLİNE YENİMAHALLE Bayimizde görevlendirilmek üzere Çay kahve servisinde ve katların temizliğinde mevcut personellere de destek olacak Çay servisi ve Temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÇay servisi, sunum konusunda deneyimli Temizlik ve hijyen kurallarına uyan İnsan ilişkilerinde başarılı Bayan

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÜMRANİYE'DE BULUNAN SATIŞ OFİSİMİZDE CAY OCAĞI, BÜRO TEMİZİĞİ ve SERVİS HİZMETİ

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, kıyafetine özen gösteren, hafta sonu çalışma engeli olmayan, titiz, çalışkan, hijyene önem veren. Ücret dolgundur.

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMağazacılık Perakende satış, konularında faaliyet gösteren firmamızın Fatih Çarşı'da bulunan mağazası için "Temizlik ve Servis Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTemizlik hizmetlerinde en az 3 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, İçecek servisi yapabilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Hizmetli, Temizlikçi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart ev işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi

 • Hacı Sayid Gıdaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGenel Merkez ofisimizde 20 kişilik kadronun çay, kahve ve mutfak ihtiyaçlarını (yemek hariç), temizlik personeline yardımcı olabilecek dinamik, bayan hızlı mutfak personeli

  Aranan NiteliklerTercihen Haramidere ve çevresinde ikamet eden, 28-40 yaş arası, dinamik hızlı ve yoğun tempoya uyabilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan Beylikdüzü MARMARAPAR AVM de bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • Ulutaşİstanbul Anadolu 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıOfis katı personeline çay & yemek servisi yapmak, Ofislerin günlük temizliğini yapmak, Ofis ve lavabo temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapmak ve günlük kontrol etmek, Dışarıdan hazır olarak gelen yemekleri servis etmek ve yemekhanenin tertip ve düzeninden sorumlu olmak, Kullanmış olduğu araç ve gereçlerini korumak ve düzenli tutmak

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Pratik, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, Tuzla - Pendik civarında ikamet eden. 25-45 yaş arası Bayan

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Çaycı, Hizmetli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıTürkiyenin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan şirketimizin Çağlayan ve Yenibosna da bulunan ofislerin temizliğinden, genel tertip ve düzeninden sorumlu olacak Bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*Ofis hizmetlerini üst düzey hassasiyet ve titizlikle takip edip yerine getirebilecek, *Sorumluluk ve disiplin sahibi, *İşini severek yapan dinamik ve pratik *Kurumsal yapılarda bulunmuş, profesyonel hizmet anlayışına sahip, *Hijyen konusunda duyarlı ve görünümüne özen gösteren *Dinamik, titiz, sorumluluk sahibi,pratik *40 yaşını aşmamış

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÇEKMEKÖY , ÜMRANİYE, SANCAKTEPE, SARIGAZİ İSTANBUL'da OKUL GİRİŞ/ÇIKIŞ SAATLERİNDE BROŞÜR DAĞITIMI YAPABİLECEK GENÇ ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA İHTİYACIMIZ VARDIR.

  Aranan NiteliklerKILIK KIYAFETİ DÜZGÜN, SAKİN ve SAYGILI

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Anketör, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÜSKÜDAR - ALTUNİZADE VE DUDULLU İMES' TE BULUNAN DÜNYA MARKASI OTELLERİN SPA & FITNESS MERKEZINDE GÖREV ALACAK TEMİZLİK PERSONELLERİ VE RESEPSİYON GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler- KONUSUNDA BILGI SAHIBI - POZITIF - GULERYUZLU - EKIP CALISMASINA UYABILECEK - BAYAN ( TERCIHEN )

  Sektör: Spor, Otelcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Resepsiyonist, Temizlikçi, Housekeeper

 • İş AçıklamasıTek-Art İnş. Tur. San. ve Yatırımlar A.Ş bünyesinde Mayıs ayında faaliyete başlayacak; İzmir, Çeşme, Alaçatı bölgesinde bulunan RESORT ZİGANA ALAÇATI HOTEL’de istihdam edilmek üzere “HOUSEKEEPİNG” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl benzer pozisyonda görev almış, Tercihen Çeşme’de ikamet eden ve/veya ikamet edebilecek Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden 40 yaşını aşmamış Yoğun ve esnek iş temposuna ayak uydurabilecek Vardiya sisteminde çalışabilecek

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Temizlikçi

 • DR. NAZİF BAĞRIAÇIK KADIKÖY HASTANESİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKadıköy'de Faaliyet Göstermekte Olan Hastanemiz İçin, Gece vardiyasında çalışacak, Tercihen daha önce özel hastanede temizlik tecrübesi olan, Temizlik Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi, Görevli

 • Nalia Karadeniz Mutfağıİstanbul Avrupa 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıNalia Karadeniz Mutfağı; Türkiye’de yöresel Karadeniz Mutfağı’nın en iyi ve en yenilikçi temsilcisidir. İlk şubesi 2006 yılında Güneşli’de; ikinci şubesi, 2008 yılında Bostancı’da hizmete girmiştir. Biri İstanbul Avrupa, diğeri Anadolu yakasında olmak üzere iki şube ile hizmet veren Nalia; İstanbul’da gerçek Karadeniz yemekleri sunan en iddialı restorandır. Nalia; kurum kültürünün gelişmesi ve yöresel mutfağın reçeteleştirilerek, kayıt altına alınması önceliğiyle hareket ederek büyümüştür. Yöresel mutfağa kazandırdığı farklı bakış açısı ile sektörün dinamiklerini değiştirmeyi başarmış; kurulduğu günden bu yana varlığıyla sektöre yeni bir soluk ve vizyon getirmiştir. Profesyonel hizmet anlayışı ve hızlı servis kalitesi ile daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Nalia Karadeniz Mutfağı restoranlarında görevlendirilmek üzere; kurumsal değerlerimize bağlı, aşağıda yer alan niteliklere sahip Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler​Temizlik konusunda tecrübeli İletişime açık, güler yüzlü ve pozitif Takım çalışmasına inanan ve disiplinli Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Hijyen kurallarına önem veren, kişisel bakımına özen gösteren Gelişime açık Tercihen Bağcılar/Güneşli çevresinde ikamet eden Bayan temizlik elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSorumluluk ve disiplin sahibi, İşini severek yapan, İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, Sistemli, dikkatli, düzenli, titiz, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, BORNOVA ve çevresinde ikamet eden,çalışma arkadaşı aramaktayız. Mesai saatlerimiz sabah 8.30 akşam 18.00 arasındadır. Haftalık İzin günümüz hafta içinde Salı yada Perşembe günü kullanılır. Ücret:Asgari Ücret+SSK

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Hacı Sayid Gıdaİstanbul Avrupa 20 Mart 2017

  İş AçıklamasıBAŞTA AVCILAR PARSELLER TÜRKSAN ŞUBEMİZDE AÇILMIŞ OLAN YENİ ŞUBEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BULAŞIKÇI VE TEMİZLİKÇİ PERSONEL ALIMI YAPILMAKTADIR. AYRICA İSTANBUL AVRUPA YAKASI TÜM ŞUBELERİMİZ İÇİNDE ALIMLAR YAPILACAKTIR.

  Aranan NiteliklerDİNAMİK, TAM ZAMANLI ÇALIŞMAYA VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA UYUM SAĞLAYABİLEN,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıBODRUM ’da Müstakil havuzlu villada AİLE Yanında YATILI olarak Kalabilecek ve Referans verebilecek Ev Hizmetlerinde Deneyimli Yardımcı aramaktayız.Bayan, Karı-Koca, Çalışmaya ihtiyacı olan ,Kendisine güvenen deneyimli kişilerin müracatlarını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerYatılı Kalabilcek 20-40 Yaş aralığında Referans verebilecek Uzun süreli çalışabilecek Ev işleri ,Yemek ,Çamaşır, Ütü Günlük temizlik işleri vs deneyimli 1+1 Kalacak kalacak ev verilecek. Yemek ihtiyarcı işveren tarafından karşılanacak Tercihen sigara kullanmayan NOT: Haftada 1 gün izin Sigorta

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Housekeeper, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıCaddebostan şubemiz de görevlendirmek üzere; Hijyene önem veren, 6-8 Kişilik personel için öğlen yemeği hazırlayabilecek, Kliniğinimizin genel temizlik işlerini yürütebilecek, Hafta içi 09:00-18:30 , cumartesi 09:00-16:00 mesai saat aralığında çalışabilecek, Caddebostan da bulunan kliniğimize ulaşım problemi bulunmayan, Mesai saatlerinde sigara kullanmamaya özen gösteren, Bayan, ''Temizlik Elemanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Bilgiyolu Okullarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Mart 2017

  İş AçıklamasıBilgiyolu Koleji Kadıköy şubesinde görevlendirilmek üzere, yardımcı hizmetli alınacaktır

  Aranan Niteliklerofisin çay ve temizlik işlerini yapabilecek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAlman menşeili fabrikamız için Servis ve Temizlik personeli aramaktayız. Ofislerin günlük temizliğini yapmak, Ofis ve lavabo temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapmak ve günlük kontrol etmek, Dışarıdan hazır olarak gelen yemekleri servis etmek ve yemekhanenin tertip ve düzeninden sorumlu olmak, İşçiler için sabah 10:00 da ve aksam 16:00 da çay demleyecek,

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Kişisel bakımına özen gösteren, Pratik, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, 25-45 yaş arası Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. Servis güzergahımız ; * Beylikdüzünden halıcıoğluna kadar E5 güzergahında * Beylikdüzünden esenyurt - hadımköy - arnavutköy güzergahlarında servisimiz Çalışma şartları Cumartesi – Pazar tatil. Çalışma saati sabah 08:00, akşam 18:15 Yılda 1 defa yarım maaş ikramiye (ikramiye hak kazanılması için personelin 1 yılını doldurması gerekmektedir.)

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Temizlikçi

 • HatemoğluTüm Türkiye, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimiz Türkiye mağazalarında, Engelli Çalıştırma Zorunluluğu kapsamında Engelli Kadromuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTürkiye İş Kurumuna kayıtlı, Yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engelli derecesi en az %40 ve üzeri olan (engelli raporunu belgeleyebilen) Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun, Güleryüzlü, sabırlı Genel başvuru niteliğindeki ilanımıza başvuran adaylarımızın özgeçmişlerini mağazalarımızda uygun pozisyonlarda değerlendirilecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Terzi, Temizlikçi

 • HD İskender // HD Holdingİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Mart 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin önde gelen restoran zincirlerinden biri olan şirketimizin İstanbul Anadolu yakasında Emaar AVM'de açılacak HD İskender markasında görevlendirilmek üzere Temizlik Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Genel temizlik kurallarına özen gösteren, · Anadolu Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman

 • İş AçıklamasıBekçilik, Temizlik, Bahçe & Peyzaj işleri yapacak yatılı eleman veya aile aranıyor. İş Açıklaması İstanbul Büyükçekmece Mimaroba bölgesin de yerleşik olan özel aile sitesi/yaşam alanı için "Bekçi, Temizlik, Havuz, Bahçe & Peyzaj işlerini yapacak yatılı eleman veya aile” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Havuz bakım, temizlik ve sağlığa uygunluk koşullarına uygun şekilde çalışmasını sağlamak. -Havuz etrafını ve genel yaşam alanlarını düzenlemek ve temizlemek. -Çimleri biçmek, ağaçları, çiçekleri, çalıları vb. zamanında budamak, gübreleme ve ilaçlamaları zamanında yapmak, yaprakları toplamak. -Bahçenin daima temiz, bakımlı ve yeşil olmasını sağlamak. -Bahçe sulama sisteminin daima çalışır durumda olmasını sağlamak. -Bahçe bakımı faaliyetleri gerçekleştirilirken kullanılan ekipmanların kullanıma hazır ve çalışır durumda olmasını sağlamak. -Bahçe bakımı sonrasında ortaya çıkan atıkların doğru yerlerde bertaraf edilmesini sağlamak. -Bahçe & Peyzaj konusunda tecrübeli, -Havuz bakımı konusunda bilgili, -B tipi ehliyet ve araç kullanımında sorun olmayan, -40 yaşını aşmamış, -Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Temizlikçi, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıÖZEL BİR OKULDA ÇALIŞACAK TECRÜBELİ BAY TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR.YOL VE YEMEK MEVCUTTUR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

İş Habercisi - Temizlikçi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?