Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Temizlikçi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Temizlikçi
 • Temizlik Görevlisi

  Manpower Gayrettepeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıHolding bünyesindeki ofislerin temizliği; - Yerlerin süpürülmesi - Masaların silinmesi - Camlı kapıların temizlenmesi - Çöplerin boşaltılması

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı Dezenfeksiyon maddeleri kullanımı konusunda bilgili Hizmet bilincinde ve misafir odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günlerinde 17:00-23:00 arası, Cumartesi öğlene kadar ve Pazar tüm gün çalışmaya hevesli

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman, Çaycı, Ev Hizmet Elemanı, Hizmetli

 • İş AçıklamasıMüşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere Çay Servis, Mutfak ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Mutfak işleriyle ilgili hertürlü malzeme ve demirbaşın yönetilmesi ile ilgili idari işlere bilgi vermek ve takibini yapmak, Personelin içecek servisini yapmak, gelen misafirlerin içecek servisini yapmak ve organize etmek, Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanmasında resepsiyon görevlisi ile koordineli çalışmak, Toplantı salonlarının temiz tutulması ve düzeninden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay görev yapmış, Cumartesi ve Pazar günleri çalışabilecek, Güleryüzlü ve enerjik, İletişimi kuvvetli, titiz ve planlı çalışan, Ofis ortamında çalışmaya istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi, Hizmetli, Eleman

 • İş Açıklaması01 Ağustos - 15 Ekim tarihlerinde Türkmenistan da gerçekleşecek olan Asya Olimpiyatlar Oyunların da çalışacak rezervasyon sorumlusu aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTürkmenistan'da gerçekleşecek olan Asya Olimpiyat Oyunlar'ın da otel de görev alacak Turizm sektöründe tecrübesi olan Önbüro , F&B ,HK , Laundry, SPA vs.. gibi alanlarda çalışmış 01 Ağustos - 15 Ekim tarihlerinde görev alabilecek Diksiyonu düzgün İletişimi kuvvetli Takım çalışmasına yatkın İngilizce ve/veya Rusça dil bilgisine sahip Bay - bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Housekeeper, Garson, Temizlikçi, Resepsiyonist, Masöz/Masör

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde temizlik işleri ,çay servisi ve yemek yapabilecek bayan eleman istihdam edilecektir.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu yakasında, Beykoz ve civarında ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Yemek yapmasını bilen, Çay ve kahve servisi yapacak, Günlük Ofis Temizliği Yapabilecek, Kişisel Bakımına ve Dış Görünüşüne Özen Gösteren, Temizlik konusunda titiz bayan eleman.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Çaycı, Temizlikçi

 • Temizlik Elemanı

  Remzi Kitabeviİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSuadiye mağazamızın temizlik ve bulaşık yıkama işini yapacak bayan personel.

  Aranan NiteliklerTemizlik konusunda tecrübeli Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan Kendine güvenen Sorumluluk sahibi Bayan eleman

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ev Hizmet Elemanı, Hizmetli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ilk 500 büyük firması arasında yer alan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2016 yılı İhracatın Yıldızları Islak Mendil Üretimi alanında 1.lik ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. İşletme içi soyunma odaları, wc, ofis temizlik işlerini yapacak temizlik personeli alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlköğretim veya tercihen Lise Mezunu İşine ve Hijyen Kurallarına özen gösteren Benzer bir görevde daha önce görev yapmış Küçükçekmece – Silivri – Çerkezköy Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ).

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Engelli Temizlik Elemanı

  Bizim Servisİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİş Açıklaması: Ümraniye - Dudullu OSB' da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Engelli temizlik görevlisi alınacaktır. Çalışma yeri Dudullu OSB' da olup, ulaşım için personel servisleri temin edilmektedir. Servis istikametleri; Beykoz, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Taşdelen, Çekmeköy, Ümraniye, Yenidoğan, Sancaktepe.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: Türkiye İş Kurumu' ndan en az %40 oranında engel durumu bulunan, Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, 20 - 40 yaşları arasında, Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, Bay - Bayan temizlik görevlisi.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÜmraniye - Dudullu da bulunan Gıda Fabrikasında çalışacak Erkek Temizlik Elemanı alınacaktır. Çalışma yeri Dudullu OSB' de olup; Ümraniye, Mustafa Kemal, Kazım Karabekir, Sultanbeyli - Uzundere, Pendik-Gebze istikametlerine personel servisleri temin edilmektedir.

  Aranan Nitelikler* Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21 - 44 yaşları arasında, * 3 Vardiya düzeninde çalışabilecek (Saatler 08:00-16:00, 15:00-24:00, 24:00-08:00) * Tercihen iş deneyimi olan, * Erkek Temizlik Elemanı. İletişim: 0533 948 55 07

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan FENERYOLU'nda bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıPendik' de bulunan Marina Projesinde görevlendirilmek üzere; Bay - Bayan Temizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerKişisel bakımına özen gösteren, titiz, 21 - 45 yaşları arasında, Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, Bay - Bayan temizlik görevlisi. İletişim: 0505 350 77 81

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Yeni açılacak olan Optimum Avm şubemiz için; Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • Temizlikgörevlisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan İkitelli' de bulunan Üretim Merkezimiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÜmraniye Site Mahallesinde bulunan Rezidance projemizde ÇOK ACİL 1 BAYAN personel aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler25-45 YAŞ ARALIĞINDA BAYAN PASPAS ATMASINI BİLEN İLETİŞİMİ DİKSİYONU DÜZGÜN SABAH:08:00 AKŞAM: 17:30 H.İÇİ İZİN ( 1 GÜN İZİN ) MAAŞ: 1600 TL ( YOL YEMEK İÇİNDE ) İRT ÖNDER BEY :0545 963 71 17

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Yeni açılacak olan Vadi İstanbul şubemiz için; Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan GALLERIA'da bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • Kat Hizmetleri Görevlisi (Maid)

  MidMar Otelİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Havalimanı güzergahında yer alan 4+ PlusOtelimizde görevlendirmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi (Maid) olarak görev yapacak arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü olmak İyi bir takım oyuncusu olmak Kişisel görünüme özen göstermek Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak Kat hizmetlerinde deneyimli olmak Ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAnadolu Yakasında bulunan Ataşehir mağazamızda değerlendirilmek üzere temizlik - bulaşık elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilkokul mezunu, Vardiyalı çalışabilecek İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Tercihen temizlik veya bulaşık konusunda tecrübeli Bedenen çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, 40 yaşını aşmayan temizlik-bulaşık personelleri alınacaktır.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi, Eleman

 • İş Açıklamasıİngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Ankara Yenimahalle temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; Temizlik Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Esnek çalışma saatleri olan Dış görünüşüne dikkat eden Temizlik organizasyonunu iyi yapabilen Ofis içi ve ofis dışı evrak işlerine bakabilecek 19-30 yaş aralığında

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMağaza içi genel temizliğinin yapılması.

  Aranan NiteliklerTitiz ve disiplinli, Güler yüzlü, pozitif, dinamik, İş yeri kurallarına uyum gösterecek, Kişisel bakımı ve genel temizlik kuralları konusunda prensip sahibi, Diksiyonu düzgün, 30-40 Yaş aralığında Bay / bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan ZORLU AVM de bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş Açıklamasıİngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Ankara Dikmen temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; Temizlik Elemanı ahallealınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Esnek çalışma saatleri olan Dış görünüşüne dikkat eden Temizlik organizasyonunu iyi yapabilen Ofis içi ve ofis dışı evrak işlerine bakabilecek 19-30 yaş aralığında

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması: Ümraniye Dudullu' da bulunan Firmamızda çalışacak Temizlik Görevlisi alınacaktır. Çalışma yeri Dudullu' da olup; Sarıgazi, Esenşehir, Madenler, Yukarıdudullu civarında oturan adaylar tercih sebebidir. Çalışma gün ve saatleri: Haftaiçi 5 gün, 08:00 - 18:30.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: * Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21 - 45 yaşları arasında, * Daha önce Temizlik konusunda iş deneyimi olan, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan ÖZDİLEK AVM de bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • Temizlik Görevlisi

  TAC KOLEJİİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Kadıköy TAC Temel Lisesi temsilciliğinde görev alacak; TEMİZLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTemizlik işleri ile ilgilenecek Titiz ve pratik olan Giyimine ve kişisel bakımına dikkat eden Çocukları seven

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıYENİ AÇILACAK OLAN COFFEEMANİA İSTANBUL ISPARTAKULE şubemize deneyimli Temizlikçi ve Bulaşıkçı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, Kişisel Bakımına ve dış görünümüne dikkat eden, Temizlik ve Hijyene önem veren, Temizlikçi ve bulaşıkçı aranıyor.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıGünlük rutin EV temizlik işlerinden sorumlu olacak TEMİZLİK ELEMANI aramaktayız. DAHA ÖNCE VİLLA TEMİZLİĞİ YAPANLAR TERCİH EDİLECEKTİR. Özlük Hakları; Maaş + yemek + SGK + Yol Desteği Çalışma Gün ve Saatleri; Pazartesi-Cuma, 09:00-17:00

  Aranan NiteliklerGenel temizlik ve düzeni sağlayacak, Dinamik,dikkatli, pratik ve güleryüzlü, Çalışkan ve sorumluluk sahibi, Benzer pozisyonlarda en az 1-2 yıl çalışmış, Bayan personel alınacaktır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan Başakşehir MALL OF İSTANBUL da bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • Ev Yardımcısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart ev işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıYENİ AÇILACAK OLAN COFFEEMANİA İSTANBUL BAĞCILAR şubemize deneyimli Temizlikçi ve Bulaşıkçı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına yatkın, Sürekli gelişimi hedefleyen, Kişisel Bakımına ve dış görünümüne dikkat eden, Temizlik ve Hijyene önem veren, Temizlikçi ve bulaşıkçı aranıyor.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

İş Habercisi - Temizlikçi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?