Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Temizlikçi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Temizlikçi
 • İş AçıklamasıOfisin temizlik işlerinden sorumlu olarak çalışılması. “Manpower, Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 03.06.2017 tarihli 6 no’lu Geçici İş İlişkisi Yetki Belgeli Özel İstihdam Bürosu’dur.

  Aranan NiteliklerMedikal sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için engelli kadrosunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Temizlik Görevlisi" arıyoruz; En az Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engellilik kapsamında değerlendirilen, En az %40 engelli olduğuna ilişkin raporu bulunan, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi becerileri kuvvetli.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAnadolu Yakası'nda ofis temizliğinden sorumlu olacak tam zamanlı temizlik görevlisi aramaktayız. Çalışma saatleri 18:00 - 21:00 Not: Akşam temizliği için eleman aramaktayız.

  Aranan NiteliklerOfis hizmetlerini üst düzey hassasiyet ve titizlikle takip edip yerine getirebilecek, *Sorumluluk ve disiplin sahibi, *İşini severek yapan dinamik ve pratik *Kurumsal yapılarda bulunmuş, profesyonel hizmet anlayışına sahip, *Hijyen konusunda duyarlı ve görünümüne özen gösteren *Dinamik, titiz, sorumluluk sahibi,pratik *40 yaşını aşmamış

  Sektör: Gayrimenkul, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Yeni açılacak olan Vadi İstanbul şubemiz için; Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÇay-kahve servisi işlerinde deneyimli, Ofislerin ve atölyenin genel temizliğinden sorumlu olacak, Şirketin telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlayacak Bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTemizlik ve Tertip Düzen konularında titiz Gelen misafirleri karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapmak, İdari personele ve misafirlere çay-kahve ikram servisini yapmak, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak. Ofislerin ve atölyenin genel temizlik işleriyle ilgilenebilecek, 20 - 35 yaş aralığında Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bayan çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Sekreter, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan Fatih'de bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÜsküdar - Çamlıca' da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Engelli temizlik görevlisi alınacaktır. Çalışma yeri Çamlıca' da olup, ulaşım için personel servisleri temin edilmektedir.

  Aranan NiteliklerTürkiye İş Kurumu' ndan en az %40 oranında engel durumu bulunan, Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, 20 - 45 yaşları arasında, Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, Erkek temizlik görevlisi.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Hizmetli

 • İş AçıklamasıEmre Group - Temizlik Görevlisi İş Açıklaması Şirketimiz bünyesindeki Kampüshane binamızın temizliği; - Daire temizlikleri -Ortak kullanım alanları olan sauna,spor salonu,sinema salonu temizliği -Ve giriş Recepcion temizliği

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı Dezenfeksiyon maddeleri kullanımı konusunda bilgili Hizmet bilincinde ve misafir odaklı 40 yaşını aşmamış Eyüp civarında ikamet eden Cumartesi dahil tam zamanlı BAYAN personel alınacaktır..

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıİKİTELLİ de bulubana DEPOSİTE AVM için Temizlik elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Haftada 6 gün çalışabilecek *18-45 yaş aralığında *avm de ortak alan temizliği yapacak

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Temizlikçi

 • İş Açıklamasıİstanbul Caddebostan MADO şubemizde çalışmak üzere "Temizlik Personeli" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler20-35 yaşları arasında, İnsan ilişkileri iyi,güleryüzlü,grup içinde çalışmaya uyumlu, Restaurant/Cafe'nin genel temizlik işleriyle ilgilenecek, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Yoğun ve hareketli çalışma koşullarında, çalışmaya elverişli olan,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Temizlikçi

 • Temizlikgörevlisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Okulları Bingöl Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; TEMİZLİK VE KANTİN ELEMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Temizlik ve Kantin işlerinde sorumlu olacak, Çay kahve servisi yapabilecek, Temizlik işleri ile ilgilenecek, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan ETİLER'de bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz büyük oteller zinciri olan müşterimiz için “Otel Temizlik Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Misafir memnuniyeti odaklı, • Benzer pozisyonda deneyimli, • Takım çalışmasına önem veren, • İletişimi güçlü, • Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, • Güleryüzlü, enerjik. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Görevli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAmericanLIFE İzmir-Bornova şubesinde görevlendirilmek üzere kurumun temizliğinden ve yemeklerinden sorumlu ekip arkadaşı arıyoruz. Çalışma saatleri 08.30 - 14.00 arasındadır. Diğer detaylar yüz yüze görüşülecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen tecrübeli, 4-6 kişiye yemek hazırlayabilecek, Temizlik işlerinde iyi olan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Temizlikçi, Hizmetli

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan Başakşehir MALL OF İSTANBUL da bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıKAYAŞEHİR DE BULUNAN SİTE İÇİN İNŞAAT SONRASI DAİRE TEMİZLİK ELEMANLARI ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Temizlik Elemanı - Kartal

  Bizim Servisİstanbul Anadolu 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKartal - Orhantepe' da bulunan Üniversite Projemizde görevlendirilmek üzere; Erkek Temizlik Görevlileri alınacaktır. İmkanlar: Maaş + Yemek + Servis Servis Güzergahları; Maltepe-Gülsuyu-Zümrütevler-Başıbüyük-Fındıklı-Ceviz-Soğanlık-Yakacık-Uğurmumcu-Topselvi-Velibaba-Sülüntepe-Doğu-Kaynarca-Güzelyalı-Kavakpınar-Güllübağlar-Şeyhli-Kurtköy-Dudullu-Yenidoğan-Samandıra-Ortadağ-Sarıgazi-Ümraniye-KazımKarabekir-Çamlıca.

  Aranan NiteliklerKişisel bakımına özen gösteren, titiz, 21 - 44 yaşları arasında, 3 Vardiya düzeninde 07:00-15:00, 14:30-22:30 ve 23:00 - 07:00 saatleri arasında çalışabilecek, Tercihen temizlik şirketlerinde çalışmış, Erkek temizlik görevlisi. İletişim: 0539 666 35 56 Özcan bey

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Hizmetli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıKat Şefinin verdigi talimatlar dogrultusunda misafir odalarını ve genel mekanları her gün hijyen kurallarına uygun sekilde temizlemek. Misafirlerin tamamen hijyenik bir ortamda tatillerini geçirmelerini saglamak, kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirmek ve maksimum misafir memnuniyetinin saglanmasına katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerEn az Ortaöğrenim veya lise mezunu Konusunda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünüşüne önem veren ,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Temizlikçi, Meydancı, Bulaşıkçı

 • İş AçıklamasıAVM'ne bayan temizlikçi personeli aranmaktadır. Çalışma Saatleri:08:30-20.00 İrtibat:Turan Bey :0553 164 24 09 Özlem Hn:0538 289 67 46

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Temizlik Personeli (Renault)

  Atılgan Otomotivİstanbul Anadolu 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıRenault plazanın genel temizliğinden sorumlu olacak. Renault – Dacia Yetkili Servisimizde görevlendirmek üzere Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Temizlik işinde en az üç yıl deneyimli, * Herhangi bir temizlik kimyasalına alerjisi olmayan, * Ayakta çalışma ile ilgili engeli olmayan, * 20 ila 45 yaşları arasında, * Askerlikle ilişiği olmayan bay,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıKurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler· İşinde pratik tertipli düzenli ve temizliğe önem veren hijyen konusunda duyarlı, · Sorumlu olduğu alanlarda düzeni ve temizliği sağlayabilecek, · Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, · Kişisel bakım ve dış görünüşüne özen gösteren, · Ekip çalışmasına yatkın, · İletişim becerisi güçlü ve güler yüzlü, · En az ilköğretim mezunu, · 35 yaşını aşmamış, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, · Son 1 ay sigortalı olarak çalışmamış, · İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında işe başlangıç yapmaya uygun, · Bay, Bayan Temizlik Personeli aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Ev Yardımcısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart ev işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde ofisimizin ve ofis içindeki hijyenik alanların temizliğinden sorumlu olacak, Misafir ve çalışanlarımıza çay ve diğer ikram servislerinin yapılması işlerinde çalışacak

  Aranan Nitelikler40 yaşını aşmamış Güleryüzlü ve titiz Kendine güvenen, iletişimi kuvvetli, disiplinli, dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Bu alanda daha önce çalışmış ve deneyim sahibi olan Bay ve bayan adaylar

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıGaziemir altay arena cafe de çalışmak üzere TEMİZLİK ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Temizlik Görevlisi

  Newest Plastik Cerrahi Merkeziİstanbul Anadolu 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıHastanemiz çalışmak üzere temizlik görevlisi olarak görev yapacak bayan personel aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTemizlik sektöründe deneyime sahip Takım çalışmasına önem veren Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek Bayan ''Temizlik Görevlisi'' aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıEsenyurt'taki fabrikamızda üretimde görev yapacak bay"Temizlik Elemanı" arıyoruz. Koza Mahallesi 1678.Sk.No 19 Esenyurt (evren sanayi sitesi) Tel no : 411 13 00

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında ikamet eden 25-45 yaşları arasında Ekip çalışmasına yatkın Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sigara Kullanmayan Bay adaylar

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Görevli, Temizlikçi

 • Temizlik Personeli

  American Time Dil Okullarıİstanbul Anadolu 17 Eylül 2017

  İş Açıklamasıçengelköyde bulunan eğitim kurumuza temizlik personeli alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDaha önce bu sektörde çalışmış çay ve temizlik işlerinden anlayan bay bayan personel alınacaktır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Temizlik Elemanı

  Sevinç Kolejiİstanbul Avrupa 16 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBeşiktaş Kampüsümüzde görevlendirilmek üzere; İstanbul İli Beşiktaş veya çevre ilçelerinde ikamet eden , ulaşımda sorunu olmayan, Kişisel bakımına özen gösteren, Diksiyon ve hitabeti düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, Bay Bayan Temizlik Personelleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerİLETİŞİM: 05446398179

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSanat eğitimi alanında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Bakırköy İstanbul caddesinde faliyet gösteren kurumumuza bayan temizlik görevlisi aramaktayız. Hafta içi yarı zamanlı, hafta sonu tam zamanlı çalışmak üzere (izin günü hafta içi 1 gün olmak üzere belirlenecektir

  Aranan Niteliklerİşini severek yapmak, iş ahlakına etik bilince sahip olmak. En az lise mezunu. 25 - 50 yaş arası. Sigara kullanmayan. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen Bakırköy civarı ve semtleri). önemli not: fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıTECRÜBELİ BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

İş Habercisi - Temizlikçi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?