Temizlikçi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Temizlikçi
 • DR. NAZİF BAĞRIAÇIK KADIKÖY HASTANESİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKadıköy'de Faaliyet Göstermekte Olan Hastanemiz İçin, Gece vardiyasında çalışacak, Tercihen daha önce özel hastanede temizlik tecrübesi olan, Temizlik Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi, Görevli

 • İş AçıklamasıÇay servislerini düzenli olarak yürütebilecek, Ofisin mutfak düzenini sağlayacak, Ofislerin ve ortak alanların temizliğinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerDaha önce benzer pozisyonda çalışmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli ve güleryüzlü,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Yataşİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMağazalarımızda genel temizlik işlerinin yapılması, faaliyetini yerine getirecek Engelli Personel arayışımız mevcut.

  Aranan Nitelikler40 yaşını aşmamış, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Çalışmaya istekli, Haftasonu çalışabilecek,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Temizlikçi, Hizmetli

 • NWG Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYeşilköy'de bulunan ofiste görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerOfis içi genel temizliğini, Gün içinde çay servisini yapacak 45 yaşını aşmamış, Tercihen tecrübeli bayan personel alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Restoran ve kafe tecrübesi olan Güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan Beylikdüzü MARMARAPAR AVM de bulunan şubemiz için BULAŞIKÇI (Bulaşık Sorumlusu) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi

 • Bilgiyolu Okullarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBilgiyolu Koleji Kadıköy şubesinde görevlendirilmek üzere, yardımcı hizmetli alınacaktır

  Aranan Niteliklerofisin çay ve temizlik işlerini yapabilecek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • NWG Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYeşilköy Dünya Ticaret Merkezinde bulunan ofiste ; Ofis içi genel temizliğini, Gün içinde çay servisini yapacak 45 yaşını aşmamış, Tercihen tecrübeli bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart ev işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıBornova Merkezdeki Dil Okulumuzda görevlendirilmek üzere bayan personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerDaha önce Kurumsal Firmalarda çalışmış,temizlik ve servis tecrübesi olan,kişisel bakımına özen gösteren güler yüzlü,ortaokul ya da lise mezunu sabah 08.30 - 14:00 saatleri arasında Part-Time çalışacak.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıKENDİSİNE VERİLECEK OLAN TEMİZLİK VE/VEYA EL İŞİ GÖREVLERİNİ YERİNE GETİREBİLMESİ KİŞİSEL HİJYENİNİN GIDA FİRMASINA UYGUN YETERLİLİKTE OLMASI

  Aranan NiteliklerEN AZ İLK ÖĞRETİM MEZUNU OLMASI ORTOPEDİK ENGELLİ, ENGEL ORANI EN AZ %40 VE BELGELİ

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Remzi Kitabeviİstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSuadiye mağazamızın temizlik ve bulaşık yıkama işini yapacak bayan personel.

  Aranan NiteliklerTemizlik konusunda tecrübeli Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan Kendine güvenen Sorumluluk sahibi Bayan eleman

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temizlikçi, Eleman

 • İş AçıklamasıBAŞAKŞEHİR'DE SICAK BİR AİLE ORTAMINDA DÜZEYLİ VE GÜVENİLİR, EV HANIMINA YARDIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerPAZAR GÜNÜ HARİÇ HERGÜN ÇALIŞABİLİCEK, SOSYAL GÜVENCESİ (MAAŞ VE SİGORTA) OLUCAKTIR, 30 YAŞINI AŞMIŞ BAYAN, POZİTİF,GÜLERYÜZLÜ,KENDİNDEN EMİN VE REFERANSLARI İYİ OLMALIDIR. ÇOCUK BAKMADA VE EV İŞLERİNDE MÜKEMMELİYETÇİ, EVİN BULUNDUĞU SEMT: BAŞAKŞEHİR 4.ETAP ADAYLARIMIZIN,ULAŞIMDAN DOLAYI SORUNU OLMAYAN SEMTLER TERCİH EDİLECEKDİR. (BAŞAKŞEHİR,BAĞCILAR,ESENLER,SEFAKÖY,İKİTELLİ ,HALKALI GİBİ)

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları, Catering

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Sorumlu, Asistan, Temizlikçi

 • SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTesisin temizlik işlerini düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler- Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi, - Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan, - Titiz ve düzenli, - Sorumluluk sahibi, - Dış görünüşüne özen gösteren, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - 18-40 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği bulunmayan, (erkek adaylar için) -İstanbul (Avrupa-Asya), Ankara, İzmir, Mersin Tesislerimizde görevlendirilmek üzere, TEMİZLİK ELEMANI alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Acar Patentİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş Açıklaması30 kişinin istihdam edildiği Şişli-Mecidiyeköy merkez ofisimizde, ikram ve temizlik konusunda çalıştırılmak üzere,..

  Aranan NiteliklerŞişli-Mecidiyeköy merkez ofisimizde 20-35 yaş arasından bayan personel istihdam edilecektir. www.acarpatent.com

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun İstanbul-Byomed Şubemizde görevlendirilmek üzere "Çay Servis ve Temizlik Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-30-40 yaşları arasında, -Temizlik ve hijyene önem veren, -Çay,kahve servisi ve aynı zamanda kliniğimizin temizliğini yapabilecek, -Gündüz mesaisinde çalışacak, -Sağlık sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinde çalışmış, "Bayan Temizlik ve Servis Personeli" alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Martı Kurumsal Hizmetlerİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Atık Dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Çay ve Servis Görevlisi personelleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20-35 Yaşları arasında Dış görünümüne özen gösteren Çay ve servis görevliliği konusunda tecrübeli İletişimi kuvvetli,Güleryüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Bay-Bayan

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • HatemoğluTüm Türkiye, İstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz Türkiye mağazalarında, Engelli Çalıştırma Zorunluluğu kapsamında Engelli Kadromuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTürkiye İş Kurumuna kayıtlı, Yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engelli derecesi en az %40 ve üzeri olan (engelli raporunu belgeleyebilen) Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun, Güleryüzlü, sabırlı Genel başvuru niteliğindeki ilanımıza başvuran adaylarımızın özgeçmişlerini mağazalarımızda uygun pozisyonlarda değerlendirilecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Terzi, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıHastanın gereksinimlerine uygun olarak bakımını sağlamak Klinikteki sağlık çalışanlarının belirlediği düzeni sağlamak Gerekli araç ve gereçleri kullanmak, Kliniğin ve araç-gereçlerin temizliğini ve düzenini sağlamak

  Aranan NiteliklerTemizlik ve servis için gerekli bilgiye sahip ve deneyimli, İşini severek yapan, güler yüzlü, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında işe başlatılacak, Kayseri'de ikamet eden.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hasta Bakıcı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıBuca Amerikan Kültür Anaokulu temsilicliğine TEMİZLİK PERSONELİ alınacaktır

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler * 30 - 40 YAŞLARI ARASINDA * ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK * TEMİZLİK VE HİJYENE ÖNEM GÖSTEREN *ÇOCUKLARLA İLETİŞİMİ KUVVETLİ * TERCİHEN BUCA DA İKAMET EDEN * LİSE MEZUNU * DAHA ÖNCE ANA OKULLARIN DA VE YA TEMİZLİK ALANIN DA ÇALIŞMIŞ * BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ARANMAKTADIR.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Dreamspaİstanbul Anadolu 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜSKÜDAR - ALTUNİZADE VE DUDULLU İMES' TE BULUNAN DÜNYA MARKASI OTELLERİN SPA & FITNESS MERKEZINDE GÖREV ALACAK TEMİZLİK PERSONELLERİ VE RESEPSİYON GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler- KONUSUNDA BILGI SAHIBI - POZITIF - GULERYUZLU - EKIP CALISMASINA UYABILECEK - BAYAN ( TERCIHEN )

  Sektör: Spor, Otelcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Resepsiyonist, Housekeeper, Temizlikçi

 • Onurİstanbul Avrupa 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEmin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Bağcılar Batışehir'de açılacak yeni mağazası için "Temizlik Görevlisi" pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, Bağcılar, Küçükçekmece ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Temizlikçi

 • 3D Nakliyat GümrüklemeKocaeli, İstanbul Anadolu 16 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDepo içi temizlik , Binek araç kullanımı

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu,ehliyeti olan ve araç kulanabilen, •20-40 yaşları arasında, •Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, •Binicili Temizlik makinası kullanabilecek, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, •Sorumluluk sahibi ve güleryüzlü, •Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıGebze Merkezinde bulunan Dil Okulumuzda görevlendirilmek üzere bay-bayan personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerDaha önce Kurumsal Firmalarda çalışmış,temizlik ve servis tecrübesi olan, kişisel bakımına özen gösteren, güler yüzlü, ortaokul ya da lise mezunu Servis ve Temizlik Elemanı alımı yapılacaktır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıRECRUITMENT FOR TURKEY “Doctors Worldwide Turkey is looking for Cleaner position for WHO supported Project for Migrant health Training center in İstanbul.” Doctors Worldwide Turkey is an international humanitarian aid organization who serves medical relief to communities in need through the provision of sustainable medical relief and health based development programs over 40 countries worldwide. BACKGROUND With support of world Health Organization, Doctors Worldwide Turkey (DWWT) provides support for preparing Syrian doctors and nurses to work within the Turkish medical system in Istanbul in a partnership with the Ministry of Health-Turkey Cleaner is in charge of cleaning the health centre. TASKS AND RESPONSIBILITIES Empty trash cans and clean ashtrays Remove the dust under the furniture and office Sweep and wash with water and detergent every room Ensure proper cleanliness of toilets Scrubbing floors Remove dust and cobwebs in every room Thoroughly clean each room, well disinfected with bleach the floors, tiles, toilet, bidet, sink ... Clean the kitchen worktops, cupboards exterior doors, draining Clean tables and chairs To track inventory and make a list of cleaning products to be bought Thoroughly clean the fridge Clean the windows of each room Dusting the books and trinkets by removing and replacing Thoroughly clean the kitchen cupboards removing food and handing Clean walls Others: Rport any security related issues inside the site. Any other related DWWT tasks as assigned by Facility supervisor. CONDITIONS OF EMPLOYMENT Starting: ASAP Duration: Until 30th May 2017 Contract: Employee – Fixed Term Location: Istanbul, Gaziantep, Şanliurfa PROCESS OF APPLICATION Send your application file (CV, motivation letter) to email: admin.mhtc@yyd.org.tr Please when sending the email the title “subject” of the email should be as following: Name of the position that you applied for, Name of the city you applied for EXAMPLE: Facility manager, Gaziantep

  Aranan Nitelikler​ REQUIRED QUALIFICATIONS Experience in similar position. Physical ability to implement the tasks. Fluent Turkish is required, Arabic and English are an asset. Ability to cope with difficult situation and work pressure. Good communication skills (oral and written). Excellence in organizing, planning and prioritizing task. Ability to work with a team as well as to work independently. Ability to travel and relocate if it is requested.

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Metro Elektronikİstanbul Anadolu 10 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTercihen temizlik işlerinde şirket tecrübesi olan, Maltepe deki ofis binamızda çalışabilecek, Titiz düzenli ve sorumlulk sahibi, Temizlik görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Adil Işık Groupİstanbul Avrupa 7 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTürkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Nişantaşı Rumeli Toptan Mağazası'nda görev alacak 'Temizlik Elemanı' arıyor.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıllık deneyime sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, 25-30 yaş arasında, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıYaklaşık 25 kişiden oluşan ofisimizin hafta içi 5 gün 08.00 - 18.30 saatleri arasında her türlü mutfak servis (çay kahve demlenmesi, günde 2 kez servis yapılması) ve temizlik (ofis masa altı çöplerin değiştirilmesi, toz alınması, wc lerin temizlenmesi vb. ) ihtiyaçlarını karşılayıp, isteğe bağlı olarak Cumartesi günleri de genel büyük temizlik (cam silme, katların detaylı süpürülmesi, silinmesi vb.) için firmada görev alacak ve Pazar günleri tatil olacak, 30 - 45 yaşları arasında bayan arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDış ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kadıköy/Koşuyolu lokasyonunda bulunan ofisinde kadrolu ve tam zamanlı olarak mutfak ve temizlikten sorumlu olacak; · Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, · Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, · Dış görünüşüne önem veren, · Ulaşım sorunu olmayan,

  Sektör: İmalat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 6 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirket çalışanlarına ve misafirlerimize çay/kahve servisi yapacak; genel ofis temizliğinden sorumlu olacak "Çay Servis ve Temizlik Elemanı" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler30-40 yaş aralığında, Çay servisi ve temizlik hizmetlerinde deneyimli, İletişimi kuvvetli, disiplinli, sorumluluk bilinci yüksek, Dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 6 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirket bünyesindeki genel ofis temizliğinden sorumlu olacak, çay servisine destek verecek "Temizlik Elemanı" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler30-40 yaş aralığında, Tercihen ofis içi temizlik hizmetlerinde deneyimli, İletişimi kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek, Kişisel hijyenine özen gösteren, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı, Ofis Elemanı

İş Habercisi - Temizlikçi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?