Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Temizlikçi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Temizlikçi
 • İş AçıklamasıMüşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Mutfak işleriyle ilgili hertürlü malzeme ve demirbaşın yönetilmesi ile ilgili idari işlere bilgi vermek ve takibini yapmak, Personelin içecek servisini yapmak, gelen misafirlerin içecek servisini yapmak ve organize etmek, Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanmasında resepsiyon görevlisi ile koordineli çalışmak, Toplantı salonlarının temiz tutulması ve düzeninden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay görev yapmış, Cumartesi ve Pazar günleri çalışabilecek, Güleryüzlü ve enerjik, İletişimi kuvvetli, titiz ve planlı çalışan, Ofis ortamında çalışmaya istekli.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Çaycı, Hizmetli, Temizlikçi

 • İş Açıklaması01 Ağustos - 15 Ekim tarihlerinde Türkmenistan da gerçekleşecek olan Asya Olimpiyatlar Oyunların da çalışacak otel personeli aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTürkmenistan'da gerçekleşecek olan Asya Olimpiyat Oyunlar'ın da otel de görev alacak Turizm sektöründe tecrübesi olan Önbüro , F&B ,HK , Laundry, SPA vs.. gibi alanlarda çalışmış 01 Ağustos - 15 Ekim tarihlerinde görev alabilecek Diksiyonu düzgün İletişimi kuvvetli Takım çalışmasına yatkın İngilizce ve/veya Rusça dil bilgisine sahip Bay - bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Housekeeper, Garson, Temizlikçi, Resepsiyonist, Masöz/Masör

 • İş AçıklamasıSuadiye ve Fikirtepe'de bulunan Toplu Yapılarda blok temizlik işlerini yapacak personel alımı

  Aranan Nitelikler1.En az İlkokul mezunu olmak, 2.08:00-18:00 saatleri arasında çalışabilecek, 3.Ekip çalışmasına uyabilecek ve sorumluluk sahibi olan, 4.Titiz, kıyafetine ve kişisel temizliğine özen gösteren, 5.22-45 yaşlar arası kadın/erkek temizlik elemanı alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Manpower Suadiyeİzmir, Ankara, Konya, Samsun, Malatya, Bursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya 14 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEn az İlköğretim/Ortaokul mezunu, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, En az 1 yıl iş tecrübesi olan adaylar

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinde görevlendirilmek üzere Mutfak ve Temizlik Elemanları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az ilkokul mezunu, İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Güleryüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Kişisel bakımına önem veren, Çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Mutfak işleri ve temizlik konusunda deneyimli, 25-55 yaş aralığında,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinde görevlendirilmek üzere Servis ve Temizlik Elemanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler- Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Çay servisi ve temizlik hizmetinde deneyimli - Sigara kullanmayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Bilgiyolu Okullarıİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKADIKÖY BİLGİYOLU KOLEJİ'NDE görevlendirilmek üzere, yardımcı hizmetli alınacaktır

  Aranan NiteliklerOfis bölümünün çay ve temizlik işlerini yapabilecek Okul veya dershanede çalışmış olmak

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Yeşilyurt İnşaatİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKurtköy'de bulunan Satış Ofisimizde görev alacak; Gelen ziyaretçi ve müşterilerimize sıcak ve soğuk içecek ikramında bulunacak, Satış ofisinin genel temizliği ve düzeninde sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe tecrübeli, Ofis ikram hizmetleri ve temizliği konusunda tecrübeli, Kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, Misafir ağırlama kurallarına riayet eden, Kurtköy veya yakınlarında ikamet eden, 18-35 yaş aralığında, Bayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson, Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıKocaeli / Gebze'de pastane/cafe sektöründe hizmet veren işletmemizde çalışacak temizlik elemanı ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTemizlik ve hijyene önem veren, Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Deneyimli , deneyimsiz bayan temizlik personeli alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Hacı Sayid Gıdaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGenel Merkez ofisimizde 20 kişilik kadronun çay, kahve ve mutfak ihtiyaçlarını karşılayacak (yemek hariç), temizlik personeline yardımcı olabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Haramidere ve çevresinde ikamet eden, 28-40 yaş arası, Dinamik, Hızlı ve yoğun tempoya uyabilecek

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • ACAR OSGBİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş Açıklaması7 kişinin istihdam edildiği TEKSTİLKENT merkez ofisimizde, ikram ve temizlik konusunda çalıştırılmak üzere

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Istanbul, TEKSTİLKENT ofisimizde, Benzeri işte deneyimi olan, daha önce çalıştığı şirketlerden olumlu referans gösterebilecek, BAYAN personel alınacaktır. Şirketimiz ve işlerimiz hakkında bilgi almak için web sitelerimizi ziyaret ediniz: *Fotoğraflı CV gönderilmesi ön değerlendirmelerde faydalı olmaktadır. ACAR OSGB (www.acarosgb.com)

  Sektör: Kamu, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Hışım Grupİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın bünyesinde yer alan TRİADA BUTİK HOTEL için "Kat Hizmetleri Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. Titiz ve sorumluluk sahibi.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Sesa Groupİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSULTANBEYLİ SİTE Projemize Sertifikasız Güvenlik-Gözetim Görevlileri aranmaktadır. En az Ortaokul mezunu - 18 / 50 Yaş arası Sabıka yada Sicil kaydı bulunmayan Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1750 + Yemek Anadolu yakası Şube / Bilgi ve irtibat 0216 380 9040 Pbx - 0553 830 9040 - 0553 960 9040 Çalışma Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 / C.tesi 10.00-17.00 Lütfen, Firmamızı Mesai saatleri içerisinde arayınız. Diğer ilçelerimizdeki projelerimiz için de firmamıza ulaşabilirsiniz SERTİFİKASIZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır, Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 300-400 TL arası artış gösterecektir.

  Aranan NiteliklerDANIŞMAN,GÜVENLİK,TEMİZLİK,TEKSTİL

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi, Garson, Temizlikçi

 • İş Açıklamasıİşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Güleryüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Kişisel bakımına önem veren, Çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Mutfak işleri , Yemek ve temizlik konusunda deneyimli, Tercihen Küçükçekmece ve Avcılar civarında ikamet eden 25-50 yaş aralığında bayan eleman arayışmız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Temizlikçi

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiyenin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan şirketimizin Çağlayan ve Yenibosna da bulunan ofislerin temizliğinden, genel tertip ve düzeninden sorumlu olacak Bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*Ofis hizmetlerini üst düzey hassasiyet ve titizlikle takip edip yerine getirebilecek, *Sorumluluk ve disiplin sahibi, *İşini severek yapan dinamik ve pratik *Kurumsal yapılarda bulunmuş, profesyonel hizmet anlayışına sahip, *Hijyen konusunda duyarlı ve görünümüne özen gösteren *Dinamik, titiz, sorumluluk sahibi,pratik *40 yaşını aşmamış

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Birey Eğitim Kurumlarıİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBirey Eğitim Kurumları Beykent şubesinde görevlendirilmek üzere, yardımcı hizmetli alınacaktır

  Aranan Niteliklertemizlik işlerini yapabilecek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÇalışılan mekanın her zaman temiz ve düzenli olmasını sağlayacak "TEMİZLİK PERSONELİ" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÖzel Villa 'da görevlendirilmek üzere, Tam zamanlı, haftada 6 gün çalışabilecek, Temizlik ve hijyen kurallarını iyi bilen ve uygulayan, Ev temizliği veya otel temizliğinde tecrübeli, Sigara kullanmayan, Referans verebilecek, 40 yaşını aşmamış, Bebek ve Acıbadem 'de bulunan iki konutta haftanın farklı günlerinde görev yapabilecek, Bayan.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Hizmetli, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu odaların ve katın temizliğinden, düzeninden ve bakımından sorumludur. Genel alan temizliği, düzeninden ve bakımından sorumludur.

  Aranan Nitelikler40 yaşını aşmamış, Temizlik konusunda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, Bay ve Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Hizmetli, Temizlikçi, Meydancı

 • İş AçıklamasıTürkiye genelinde 140'ı aşkın satış noktamızın GÖZTEPE'de bulunan mağazasında dinamik ekibine katılarak eşsiz lezzette ürünlerimizin sunuma hazırlığından ve mağaza mutfağının temizlik ve düzeninden sorumlu olacak MUTFAK PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerDaha önce benzer konuda deneyimli, İşinde titiz,pratik hijyen konusunda duyarlı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Tercihen bayan.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Temizlikçi, Eleman, Hizmetli

 • Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ DERSHANEMİZE HAFTASONU ÇALIŞIP HAFTAİÇİ 1 GÜN İZİN YAPACAK BAY-BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Aranan NiteliklerTEMİZLİK VE HİJYEN KONUSUNDA TİTİZ ÇALIŞAN - BAY-BAYAN

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Diğer

  Pozisyon: Görevli, Çırak, Housekeeper, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıOfisler ve ofis tuvaletlerinin temizlenmesi, Mağaza raflarının silinmesi, açık alanların temizlenip, paspaslanması, Müşteri tuvaletlerinin temizliğinin yapılması, Tuvaletlerdeki sarf malzemelerinin kontrol edilerek, eksilen ve biten malzemelerin tamamlanması, Çöplerin boşaltılması, Genel olarak mağazamızın tüm temizlik işlerinden sorumlu olacak, Pazartesi - Cumartesi aralığında tam gün çalışacak, Temizlik personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTitiz, Özverili, Temizlik konusunda deneyimli, İş takibi yüksek ve işini severek yapan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBayramefendi Osmanlı Kahvecisi KAYSERİ 2 Şubemizde çalıştırılmak üzere TEMİZLİK ELEMANI çalışma arkadaşı aranıyor.

  Aranan NiteliklerEn az İlköğretim mezunu, Sorumlu olduğu alanın genel temizliğini sağlayabilecek, Dinamik, dikkatli, pratik, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda 1 yıl deneyimli, 20 - 40 yaş aralığında bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Uğur Okullarıİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGelen misafirlere ve personele çay-kahve servisi yapabilecek; ofisin temizliğinden sorumlu olacak personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerHalkalı ve Başakşehir lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere; Çay-kahve servisi işlerinde deneyimli, Ofisin genel temizliğinden sorumlu olacak,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAntalya TEKİROVA bölgesinde hizmet vermekte olan tesisimizde görevlendirilmek üzere " KAT HİZMETLERİ MEYDANCI " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler​ Konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, problem çözme yeteneği olan, dinamik ve uyumlu,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAntalya TEKİROVA bölgesinde hizmet vermekte olan tesisimizde görevlendirilmek üzere " KAT HİZMETLERİ MAİD " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler​ Konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, problem çözme yeteneği olan, dinamik ve uyumlu,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÇelebi Holding şirketlerinden, Dünyada 5.000 üzerinde restoranı bulunan Amerika'nın 3. büyük pizza şirketi olan Little Caesars markasının Türkiye işletmeciliğini yapmakta olan Çelebi Hizmet Gıda İşletmeleri için "Mutfak ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır. Çalışma yeri GÜNEŞLİ'dedir. Sorumluluk alanındaki mutfak ve tüm çalışma alanlarının temizliği, temizlik malzemelerinin takibi ve sipariş edilmesi, Çay, kahve vb. servisinin yapılması, Yemek saatine göre yemekhanenin günlük hazırlıklarının yapılması, Yemek sonrası bulaşık, günlük yemekhane temizliği gibi işlerin yapılması,

  Aranan NiteliklerEn az İlköğretim mezunu, Güneşli'deki firmamızda görev alabilecek, Bağcılar-Güneşli, Bahçelievler, Yenibosna gibi lokasyonlarda ikamet eden, Güler yüzlü, iletişimi iyi, dinamik.

  Sektör: Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • MARTI OTEL İŞLETMELERİAntalya 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAntalya TEKİROVA bölgesinde hizmet vermekte olan tesisimizde görevlendirilmek üzere " KAT ŞEFİ " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler​ Konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, problem çözme yeteneği olan, dinamik ve uyumlu,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıBODRUM ’da Müstakil havuzlu villada AİLE Yanında YATILI olarak Kalabilecek ve Referans verebilecek Ev Hizmetlerinde Deneyimli Yardımcı aramaktayız.Bayan, Karı-Koca, Çalışmaya ihtiyacı olan ,Kendisine güvenen deneyimli kişilerin müracatlarını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerYatılı Kalabilcek 20-40 Yaş aralığında Referans verebilecek Uzun süreli çalışabilecek Ev işleri ,Yemek ,Çamaşır, Ütü Günlük temizlik işleri vs deneyimli 1+1 Kalacak kalacak ev verilecek. Yemek ihtiyarcı işveren tarafından karşılanacak Tercihen sigara kullanmayan NOT: Haftada 1 gün izin Sigorta

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Housekeeper, Temizlikçi

 • NWG Servicesİzmir 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKemalpaşa'da yer alan firmamızda görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, İzmir' de ikamet eden, Tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Bay temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

İş Habercisi - Temizlikçi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?