Kat Hizmetleri Şef Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Kat Hizmetleri Şef Yardımcısı
 • İş AçıklamasıDoubleTree by Hilton İzmir Airport otelimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere '' KAT HİZMETLERİ ŞEFİ '' aramaktayız.
  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite veya Turizm Otelcilik M.Y.O. mezunu, “Kat Şefi” olarak en az 2 yıl tecrübeli, Planlama, zaman ve stres yönetiminde güçlü, Ekip içerisinde çalışmayı seven, Hijyen ile ilgili uygulama prosedürlerini bilen Titiz, ayrıntılara önem veren, Kişisel bakımına önem veren, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Planlama ve organize etme konularında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Kat Hizmetleri Sorumlusu, Kat Hizmetleri Şef Yardımcısı, Kat Hizmetleri Şefi

 • Kat Hizmetleri Görevlisi

  BOSPHORUS - ÜSKÜDAR İstanbul Anadolu 9 Eylül 2022
  İş AçıklamasıTurizm otelcilik sektöründe faaliyet gösteren A11 Hotels grubunu A11 Bosphorus Üsküdar'da görev alabilecek Kat Hizmetleri Görevlisi arayışımız mevcuttur.
  Aranan Nitelikler- MYO, Lise veya üniversite mezunu (pozisyonun gereğine göre) - İlgili pozisyonlar ve / veya operasyonda çalışıp deneyim kazanmış - İngilizce bilen (pozisyonun gereğine göre) - Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi, - Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, - Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, - Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı, - İşbirliği ve takım çalışmasına uyumlu - Tercihen Anadolu yakasında veya otellere kolaylıkla ulaşılabilecek adres ve güzergahta ikamet eden, adayların başvuruları değerlendirilecek ve gizlilik ilkesine uygun olarak değerlendirilmek üzere kayıtlarımızda saklı tutulacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Kat Hizmetleri Asistanı, Kat Hizmetleri Elemanı, Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı, Kat Hizmetleri Müdürü, Kat Hizmetleri Sorumlusu, Kat Hizmetleri Süpervizörü, Kat Hizmetleri Şef Yardımcısı, Kat Hizmetleri Şefi, Kat Hizmetleri Yetkilisi, Kat Hizmetleri Görevlisi

İş Habercisi - Kat Hizmetleri Şef Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?