Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Fason Takip Elemanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Fason Takip Elemanı
 • Triko Fason Örgü Takipçisi

  GÖNÜL ÖRMEİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul-Seyrantepe de bulunan triko alanında faaliyet gösteren ve Avrupa'nın önde gelen markalarına çalışan firmamızda , görevlendirmek üzere TRİKO FASON ÖRGÜ TAKİPÇİSİ aranmaktadır.(Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır)

  Aranan NiteliklerTriko örgü konusunda deneyimli Desen bilgisi olan, Fason atölye portföyüne sahip İhracatta tecrübeli, merkez Firma ve atölyeler arasında doğru ve etkin bir iletişim kurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisine sahip B Sınıfı ehliyet ve SRC belgesine sahip Tercihen Lise veya Meslek Tekstil Lisesi mezunu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • İş AçıklamasıDikim konusunda uygulamayı bilen, iş takibi yapabilen "Fason Takipçisi" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBilgisayara kullanımına hakim, Aktif araç kullanabilen, En az Lise Mezunu, 28-45 yaş arası Bay adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Sorumlu

 • Assistant Buyer

  Meridian Group-And Styleİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEnsuring that the Critical Path process is managed correctly and products are delivered to the retail warehouse on time; follows through the inspection and repair processes; ensures that style budgets are updated in case products are delayed, and initiates claim processes with suppliers. Negotiating with suppliers and building long term relationships Liaising with planning and production staff for forecasting purposes Coordinating deliveries and maintaining suitable stock levels Making sure stock is rotated effectively and waste minimised Identifying new and alternative sources of supply for products and making recommendations to the buyer Working as part of a team of product management Budgeting and forecasting accurately Getting feedback from customers

  Aranan NiteliklerUniversity graduate, Minimum 1 years of experience in product management, Preferably 2 years of experience in textile sector, Excellent knowledge of Word and Excel, Excellent verbal skills in English, Understanding needs of the market & customer, Listening different perspectives and showing flexibility, Building collaboration, Clear in communicating thoughts and ideas. Strong in personal relations, Being able to convince people and make sales to reach the sales targets Good in communication, Innovative, creative and problem-solving mindset, Self-motivated, disiplined and well-organized, Being able to work under pressure, Ready to work long term in this job, Position is located in İstanbul Avr. / Güneşli

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Fason Takip Elemanı

 • Müşteri Koleksiyon Takip Elemanı

  Baf Tekstilİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAvrupa’nın en büyük mağaza zincirleriyle özellikle Bayan pantolonu üzerine çalışmakta olan alman ortaklı şirketimiz Baf Tekstil bünyesinde görevlendirilmek üzere "Müşteri Koleksiyon Takip Elemanı" aramaktayız. Müşteri ihtiyacına yönelik numunelerin ön hazırlığı, takibi ve gönderimini sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBayan dokuma dış giyim üretim ve numunelerin hazırlık, takip aşamalarından sorumlu olacak En az 3 yıl tecrübeli, Kumaş, dikiş tekniği ve kalıp konularında tecrübe sahibi İlgili yüksek öğrenim kurumlarından mezun Teknik çizim ve dikiş talimatı hazırlayabilecek Numune takibi yapabilecek, MS Office programlarına hakim.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Uzman, Sorumlu, Fason Takip Elemanı

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna'da bulunan Tekstil Fabrikasında görevlendirilmek üzere Fason Takip Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Fason takipçiliği konusunda 5 yıl ve üstü tecrübeli, -Dokuma ve örme kumaşta tecrübe sahibi, -Dikim atölyelerindeki ürünün kolileme aşamasına kadar olan tüm süreçleri takip etmek, -Dikim atölyelerindeki ürünün kalite kontrolünü yapmak, -Ölçü alma, kalıp kontrolü ve kalite kontrol standartları konusunda tecrübe sahibi, -Makina ve Dikiş bilgisine sahip, -Merkez Firma ve atölyeler arasında doğru ve etkin bir iletişim kurmak, -Problem çözme becerisine sahip, -Detaycı ve ayrıntılara dikkat eden, -Takım çalışma ruhuna alışık, -Tercihen Lise veya Meslek Tekstil Lisesi mezunu, -İhracatta çalışmış, -Bayan giyim ve gecelik konusunda tecrübe sahibi -SRC belgesine sahip, -İstanbul-Avrupa Yakasında ikamet eden, -Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. (Ehliyeti olmayanlar değerlendirmeye alınmayacaktır)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Fason Takip Elemanı

 • Fason Takip Elemanı

  CFC Giyimİstanbul Anadolu 7 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizi Tekstil sektöründe Ulusal ve Uluslararası düzeyde başarı ile temsil ederek dünyaca ünlü markalara Bayan Dış Giyim konusunda üretim yapmakta olan CFC GİYİM SANAYİ ve DIŞ TİC. A.Ş (SANCAKTEPE) Üretim Departmanına, Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin fason üretimlerini takip edebilecek, İhracat deneyimli FASON TAKİP ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Tercihen Lise mezunu, - Dikiş teknikleri, kumaş, kalıp konusunda tecrübe sahibi, - Bayan, dokuma dış giyim konusunda tecrübeli, - Aktif olarak araç kullanabilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Takım Arkadaşları…

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • İş AçıklamasıErkek,Bayan ve Çocuk grubunda örme ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Tekstil Yüksekokul bölümlerinden mezun, Baskı , Nakış ,Taş ve El işleri takibi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Baskı teknikleri konusunda uzman, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü , Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon ve Planlama yönü kuvvetli, Detaylara önem veren , dikkatli, takip yeteneği güçlü, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, İhracat kalite anlayışını benimsemiş,sonuç odaklı çalışan, Aktif olarak araç kullanabilen, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Fason Takip Elemanı

 • İş AçıklamasıAçık hava reklam sektöründe bir ilk olarak online talep alıyoruz. Bu nedenle: Telefonda müşteriye danışmanlık sağlamak, (bu taleplerin eğitimleri verilecektir) Sipariş öncesi görsel tasarım sağlamak, Talepleri siparişe çevirip üretim takibini sağlamak Müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan NiteliklerNitelikler Tercihen Tabela Reklam firmalarında çalışmış, Geleceğe dair hedefleri ve kariyer planı olan, Ofis içi ekip çalışmasına ve organizasyon yeteneğine sahip, Vektörel grafik programlarından en az birine hakim olan Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan Erkek adaylar için en az 2 yıl askerliğini tecil ettirmiş olmak, tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olmak. Kişisel gelişime önem veren sorumluluk duygusuna sahip ekip arkadaşı arıyoruz. NOT:FOTOĞRAFLI BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR Yetkinlikler Müşteri ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim sahibi ve güler yüzlü olmak. Hızlı anlayabilme ve tasarıma dönüştürebilme yeteneğine sahip olmak. Zamanını etkin kullanarak hedef odaklı çalışabilmek. Düzgün ve anlaşılabilir bir dil kullanan, Tertip ve düzen alışkanlığına sahip olmak.

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Fason Takip Elemanı

 • Fason Takip Sorumlusu

  Berrak Tekstilİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıPİJAMA KONUSUNDA TECRÜBE SAHİBİ OLUNMASI TERCİH SEBEBİDİR, EN AZ 10 YIL ÖRME, DOKUMA KUMAŞ VE DİKİM KONUSUNDA DENEYİMLİ, BASKI VE NAKIŞ KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ, PLANLAMA VE ORGANİZE ETME BECERESİNE SAHİP KESİM, BASKI, NAKIŞ VE DİKİM SÜRECİNİ BAŞLATIP KONTROL ETMEK, ÜRETİMDE ÇIKABİLECEK KALİTE PROBLEMLERİNE ÇÖZÜM BULMAK, YENİ DİKİM VE ÜRETİM ATÖLYELERİNİN ARAŞTIRMASINI YAPMAK, PİJAMA KOLEKSİYONLARININ KUMAŞ PLANLAMASININ YAPILMASI, PLANLAMA VE STOK RAPORU SUNULMASI

  Aranan NiteliklerB SINIFI SÜRÜCÜ VE SRC BELGE SAHİBİ AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ TERCİHEN AVRUPA YAKASINDA OTURAN (G.O.P. SULTANGAZİ, BAYRAMPAŞA, ESENLER, BAĞCILAR VB.)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • Fason Takipcisi

  Lafem Giyimİstanbul Anadolu 30 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDokuma dış giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza üretim sürecini bilen tecrübeli fason takipçisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen İngilizce bilen Seyahat Engeli Olmayan Anadolu Yakasında Tercihen Sultanbeyli Civarında İkamet Eden Uzun Vadeli çalışma arzusunda olan Erkek Adayların Askerlik Yapmış Olması Gerekmektedir

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • Fason Uretim Takibi Uzmani

  Vakkoramaİstanbul Avrupa 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıBU POZISYON PSC POP.SEE.CUL MARKASI ICINDIR PSC Pop.see.cul Vakkorama ile yakindan calisan bir markadir fakat pozisyona secilen kisi Popseecul Tasarim ve Tekstil Sirketi catisi altinda genellikle Istanbul, Besiktas, Bebek'ten calisacaktir. Is Tanimi: -Butun PSC uretim ve numune sureclerinin planlanmasi, takip edilmesi, raporlanmasi -Yeni orme kumaslarin arastirilmasi ve her koleksiyon basinda tasarimcilara yeni kumas ornekleri ve aksesuar sunulmasi

  Aranan Nitelikler-Tercihen Universite ve ya Meslek Yuksek Okulu Mezunu -Orme Konfeksiyonda ya da genel olarak Hazir Giyim Planlamasinda en az 2 sene aktif calisma tecrubesi. -MS Office programlarini iyi derecede kullanabilen (ozellikle Excel) -Uretim suresince (fason)ureticileri ve kumaslari ziyaret edebilecek, onlarla iyi iliskiler kurabilecek -Kumas, konfeksiyon, uretim sureclerine hakim -Uretim surec analizi ve raporlama yapabilen -Takip ve sonuc odakli calisma becerileri gelismis -Istanbul icinde surekli seyahet etmeye uygun,ehliyeti olan -Tercihen Ingilizce bilen-Moda ve tekstilde vizyonu olan, yakinen takip eden -Takim calismasina yatkin, dinamik, hizli, detaylara hakim, sorumluluk sahibi -Tercihen Istanbul Besiktas semtine yakin ikamet eden -Erkek adaylar icin askerligini tamamlamis

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

İş Habercisi - Fason Takip Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?