Güvenlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Güvenlik
 • İş Açıklaması Özel Gözde İzmir Hastanesi  bünyesinde görevlendirilmek üzere; •En az lise mezunu, •Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, •İzmir’ de ikamet eden, Güvenlik Görevlisi İşkur stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Özel Gözde İzmir Hastanesi  bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Silahlı veya silahsız güvenlik kimliğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’ de ikamet eden, Güvenlik Görevlisi takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak, Hastaneye gelenleri karşılamak, kendisine iletilen soruları cevaplandırararak gerekli yönlendirmeyi yapmak, Sorumluluk alanındaki olaylara müdehale ederek, uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideri ISS, 53 ülkede 536.000 çalışanı ile günde 200.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. 25.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren   ISS Türkiye,   ANTALYA BÖLGESİNDE DEĞERLENDİRİLECEK   Güvenlik Görevlileri   aramaktadır.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı Yasa Gereği Özel Güvenlik Kimlik Belgesine sahip, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Lise mezunu, Güvenlik Görevlisi fiziksel niteliklerine sahip, Vardiya düzenine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 40 yaşını aşmamış, Etkin iletişim becerilerine sahip ve diksiyonu düzgün,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması ÜMRANİYE ŞERİFALİ BÖLGESİNDE BULUNAN 2 BLOKTAN OLUŞAN SİTEYE 1 BAY GÜVENLİK PERSONELİ ARANMAKTADIR ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 OFF ŞEKLİNDEDİR MAAŞ : 1600 TL + SSK İLGİLİ KİŞİ : ÖZKAN BEY - 0532 413 01 18

  Aranan Nitelikler DAHA ÖNCE SİTE DENEYİMİ OLAN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Eleman

 • Gözetim Görevlileri Sesa Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması KOZYATAĞI - MALTEPE ve MECİDİYEKÖY - SEFAKÖY de ki PROJELERİMİZE ACELE BAY GÖZETİM GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR. En az Ortaokul mezunu - 19 / 45 Yaş arası Çalışma; 12 / 24 Vardiyalı İmkanları; 1550 + 180 Ticket Bilgi ve İrtibat - 0212 212 9040 - 0539 480 1010 0543 428 8282 - www.sesaguvenlik.com Firma Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır. Kimliksiz Güvenlik & Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Danışman, Stajyer, Danışma Memurluğu, Eleman

 • İş Açıklaması GEBZE ORGANİZE SANAYİİDE BULUNAN FABRİKA PROJEMİZE GÜVENLİK KİMLİK KARTI BULUNAN 1 BAY PERSONEL ARAMAKTAYIZ. İLGİLİ KİŞİ : SELÇUK BEY İRTİBAT : 0532 413 00 38

  Aranan Nitelikler EN AZ 165 BOY 25 İLE 45 YAŞ ARALIĞINDA DAHA ÖNCE GÜVENLİK TECRÜBESİ OLAN İLETİŞİMİ KUVVETLİ

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması ÜMRANİYEDE YENİ KURULAN DERSHANEMİZE PART TIME BAY TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler - EN AZ LİSE MEZUNU  - GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN - BAY

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Diğer

  Pozisyon: Görevli, Çırak, Housekeeper, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Prince Group, Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır. 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “PRINCE GROUP” bünyesinde AWAROS SPOR MERKEZİ'nde çalıştırılmak üzere “GÜVENLİK GÖREVLİSİ” aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az Lise  mezunu, Benzer görev ve pozisyonda tecrübeli, Özel Güvenlik Kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren, Pratik ve analitik düşünebilen, Sorumluluk sahibi ve sabırlı bir kişiliği olan, Personel ve üye giriş çıkış takibini yapabilecek, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek. Bay,Bayan.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DE BULUNAN  DEPO PROJEMİZE  ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ  45 BAY PERSONEL ve  5 AMİR ARANMAKTADIR. ÇALIŞMA; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İMKANLARI - Personel: 2000 + Yemek Amir: 2200 + Yemek  ( Polis-Asker emeklisi kişiler uygundur) İrtibat;  0530 775 58 27 Sesa Group, Proje müdürümüz sizlere hemen yardımcı olacaktır.. ( PROJE DE YATILI İMKANI YOKTUR )

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür, Eleman, Görevli, İkinci Müdür

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda aşağıda belirtilen özelliklere sahip Sayım Görevlisi unvanında görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Para sayım ve para işleme operasyon kadrolarında minimum 6 ay deneyim sahibi, - Minimum Lise mezunu, - B sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık -İleri derecede bilgisayar kullanabilen - Bankaların vezne/Operasyon bölümünde çalışmış (tercihen).

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Özel Güvenlik Görevlileri Sesa Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ PROJELER LİSTESİ - 1- KIRAÇ FABRİKA - Çalışma: 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları: 1350 + 185 Yol + Agi + Yemek İrtibat: 0541 818 7149 2- KALAMIŞ - GÖZTEPE - KOZYATAĞI SİTE (3 Ayrı Proje) Çalışma: 8 Saat 3 Vardiya İmkanları: 1700 + Agi ( Temmuzdan itibaren 1800+Agi ) İrtibat: 0554 725 4841 3- GÖZTEPE ŞANTİYE - Çalışma;8 Saat 3 Vardiya ( 6 Çalış 2 İzin şeklinde ) İmkanları: 2300 + Yemek İrtibat:0530 328 1858 4- ESENYURT OKUL - Çalışma: 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları: 1600 + Agi + Yemek  İrtibat:0507 845 6887 5- KAĞITHANE SİTE - Çalışma: 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1650 + Yemek İrtibat: 0533 123 5010 Sesa Group tarafından yönlendirildiğini belirtiniz, proje müdürlerimiz sizlere gerekli detayları iletecektir... Lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız ..

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Şef / Amir, Yetkili

 • Gözetim Görevlileri Sesa Group İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması KADIKÖY - ÜSKÜDAR ve ÜMRANİYE SİTE-İŞ MERKEZİ Projelerimize BAY Kimliksiz Güvenlik Gözetim Görevlileri aranmaktadır   ' En az Ortaokul mezunu - 20 / 40 Yaş arası ' Sabıka yada Sicil kaydı bulunmayan   Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1650 + Yemek   Bilgi ve İrtibat - 0212 212 9040 - 0539 480 1010 0543 428 8282 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır..   Kimliksiz Güvenlik - Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Diğer

  Pozisyon: Danışman, Danışma Memurluğu, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması DUDULLU BARAJ YOLU ÜZERİNDE BULUNAN TEK GİRİŞ ÇIKIŞI OLAN SİTE PROJEMİZE ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI BULUNAN 1 BAY GÜVENLİK GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler DAHA ÖNCE SİTE DENEYİMLİ EN AZ 2 YIL TECRÜBESİ OLAN DUDULLU BARAJ YOLUNA GELİŞ GİDİŞ SAĞLAYABİLECEK 1 BAY PERSONEL

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler   5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.            

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan,  - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan,  - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • Bekçi- Danışma Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimize Danışma görevlisi - bekçi olarak çalışabilecek personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az Ortaokul mezunu * Vardiyalı çalışabilecek * Ümraniye civarında ikamet eden * Tercihen benzer görevde daha önce çalışmış * Erkek    

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan,  - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler   5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.            

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • Güvenlik Görevlisi RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası lokasyonlarında görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, 5188 sayılı yasaya istinaden kimlik sahibi, En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Erkek adaylar için 175 cm, kadın adaylar için 165 cm boy koşulu aranmaktadır, İstanbul Anadolu veya Avrupa Yakası'nda ikamet eden (servis imkanı vardır).

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler   5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere,  Tercihen Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Güvenlik Görevlisi Okyanus Koleji İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   2004 yılında çıkmış olduğu yolda yetiştirmiş olduğu sayısız öğrenci ile bilimsel platformlarda, kültür-sanat ve spor dallarında Türkiye ve Dünya çapında sayısız başarılara imza atarak adından sıkça söz ettiren Okyanus Kolejleri, emin adımlarla hedefine doğru ilerlemektedir. Kurulduğu günden bu yana, kendine özgü geliştirmiş olduğu eğitim sistemi ile hızla hedeflediği yolda devam eden Okyanus Kolejleri sahip olduğu gücünü yürekten inanmış kurucu, yönetici ve değerli çalışanlarından alarak başarılarına başarı katmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Özel Güvenlik Sertifikası olan, İletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan. KEMERBURGAZ VE ATAŞEHİR ŞUBELERİMİZ İÇİN GÜVENLİK GÖREVLİSİ İSTİHDAM EDİLECEKTİR

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması KOCAELİ  / Darıca Bölgesinde Kurulu Alüminyum Profil Üreten Fabrikamızın Güvenlik Bölümünde Çalışmak Üzere ; Genel güvenliği ve araç giriş-çıkış kayıt ve kontrollerini sağlayabilecek.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği (silahlı ) özel güvenlik kimlik kartına sahip, 35 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün,iletişimi kuvvetli Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Darıca veya Gebze bölgesinde ikamet eden. Askerliğini yapmış, Sürücü belgesine sahip,aktif araç kullanabilen, Bay SİLAHLI GÜVENLİK ELEMANI alınacaktır.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

 • Güvenlik NOKTA KORUMA GÜVENLİK HİZMETLERİ İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bostancı yanyolda bulunan site projesine 2 tane bay güvenlik personeli alınacaktır İLGİLİ KİŞİ : SELÇUK BEY İRTİBAT : 0532 413 00 38

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl iş tecrübesi olan 25-45 yaş aralığında İkili ilişkileri kuvvetli Özel güvenlik kimlik yada sertifikası bulunan

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Eleman

 • Güvenlik Görevlisi Sarıyer Marketler Zinciri İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Çalışan personelin ve ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak, Ziyaretçilere danışmanlık yapmak, ilgili kişi ya da birimlere yönlendirmek, Hırsızlık, kayıp malzeme, dikkatsizlik sonucu oluşabilecek hasarlarla ilgili gözlemleme ve denetlemeleri yapmak, Şirket personel / ziyaretçi giriş-çıkışını kontrol etmek, Kurallara aykırı durum ve davranışlar için tutanak tutmak,

  Aranan Nitelikler Perakende ticaret alanında faliyet gösteren firmamızın Uskumruköy, Maden, Sarıyer ve Ferahevler mağazalarında değerlendirilmek üzere;   En az lise mezunu, 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı'na sahip, Etkin iletişim becerilerine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 20-35 yaşını aşmamış, Sarıyer ve civarında ikamet eden, Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görev alacak BAY çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az  1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, Gebze bölgelerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler - Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan,  - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • Özel Güvenlik Görevlisi Ege Özel Güvenlik Muğla, Kocaeli, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Ege Özel Güvenlik bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Kimlikli Özel Güvenlik personeli takım arkadaşları aramaktayız. İZMİR Geneli (BAY), KOCAELİ/GEBZE (BAY), ÇEŞME (BAY), BODRUM (BAY/BAYAN)

  Aranan Nitelikler BAY/BAYAN Silahlı / Silahsız ÖGG kimlik kartı olan, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerliğini yapmış, Vardiyalı olarak çalışabilecek adayların fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Özel Güvenlik Kimlikli Personeller Sesa Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İSTANBUL ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ -8- PROJE   1- BEŞİKTAŞ LEVENT RESİDENCE Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1810 + Agi ( askerliğini yapmış kişiler) İrtibat; 0530 408 57 31   2- SULTANBEYLİ SİTE Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1650 + Yemek İrtibat; 0541 374 74 84   3- AVCILAR OKUL Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;1600 + Agi + Yemek İrtibat; 0507 845 6887   4- MASLAK-LEVENT-ATAŞEHİR PLAZA Çalışma; 8 Saat 3 Vardiya İmkanları; 1900 + Agi İrtibat; 0533 772 1900   5- KEMERBURGAZ GÖKTÜRK Çalışma; 12 / 36 Sistemi İmkanları; 1750 + Servis İrtibat; 0533 123 5010   6- TAKSİM MAĞAZA Çalışma; 15.00 / 24.00 Sabit İmkanları; 1600 + 200 Multinet İrtibat; 0549 630 6134   7- KEMERBURGAZ GÖKTÜRK SİTE Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;1910 Toplam İrtibat; 0507 076 1220   8- G.O.P MAĞAZA Çalışma; 8 Saat ( Gece çalışması yok ) İmkanları; 1500 + Yemek İrtibat; 0549 326 1676   SESA GROUP PROJE MÜDÜRLERİMİZDEN TÜM PROJE BİLGİLERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ..

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Şef / Amir, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı

/
5

İş Habercisi - Güvenlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?